GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Viz1k 11. 3. 2014 19:24

Ahoj, můžete mě někdo prosím osvětlit, jak je myšlen Tarif START u Gomobile ? Jestli to chápu dobře, objednám si Tarif START a k tomu např. 1,5Gb data za 400kč. Na konci měsíce budu mít k placení zahrnuto pouze to, co jsem za měsíc provolal a sms tedy např. 150kč a k tomu + napevno 400kč data, tedy dohromady 550kč nebo se pletu a je to jinak ? děkuji

ps: rozhlížím se po novém tarifu, přecházím z předpla. karty, takže se omlouvám za moji neznalost :)
Viz1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 11. 3. 2014 19:39

Ano, ale ta data jsou předražená a dělají podle mě nabídku nezajímavou. Naopak bez dat nebo jen s nejmenšími balíčky je to OK
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod arco-cz 11. 3. 2014 20:55

Viz1k píše:...Jestli to chápu dobře, objednám si Tarif START a k tomu např. 1,5Gb data za 400kč. ...


Pokud chceš 1,5GB dat, tak to se Ti víc vyplatí vzít si tarif NA MÍRU, zaplatíš sice 25,-Kč měsíční paušál, ale už jenom ta data 1,5GB máš za 350,-Kč - tj. o 50,-Kč levněji a volat i posílat SMS pak budeš také o nějakých pár desítek haléřů za minutu (za SMS) levněji. ;-)
arco-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 11. 3. 2014 21:03

I tak je to moc.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Viz1k 11. 3. 2014 21:07

O tarifu na míru, přemýšlím hodně, stačí mi 50min - 50sms a k tomu 1,5Gb data, ale nevím jestli 500kč co z toho vyjde, je v pohodě nebo ne. Podle toho co zde ostatní píší, je mnoho jiných nabídek. U gomobile se mi zamlouvá měsíční výpovědní lhůta. No ještě to musím promyslet, než se k něčemu upíšu.
Viz1k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arco-cz 11. 3. 2014 21:30

To máš pravdu, nabídek je spousta a každá má nějaké svoje výhody a také nevýhody. U GoMobil se k ničemu neupisuješ, tarif si můžeš libovolně 1x měsíčně měnit dle potřeby, účtují 60+1. Výpověď je 1 měsíc, akorát pozor, výpovědní lhůta začíná běžet vždy 1.den měsíce následujícího po podání výpovědi a za přenos čísla do sítě jiného operátora si pak účtují poplatek 250,- Kč.
arco-cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 12. 3. 2014 04:25

Viz1k píše:O tarifu na míru, přemýšlím hodně, stačí mi 50min - 50sms a k tomu 1,5Gb data, ale nevím jestli 500kč co z toho vyjde, je v pohodě nebo ne. Podle toho co zde ostatní píší, je mnoho jiných nabídek. U gomobile se mi zamlouvá měsíční výpovědní lhůta. No ještě to musím promyslet, než se k něčemu upíšu.

Záleží, co čekáš. Pokud chceš síť T-mobile a tarif, tak dejme tomu.... Ale pokud ti na síti nezáleží a nevadí předplacenka, tak za cca 325 korun na 30 dnů máš u Tesco 2GB dat + 50 minut + 50 SMS.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mirek 9 13. 5. 2014 08:27

Ja jsem prechazel od T-mobilu ke GoMobilu a vse probehlo tak jak melo. Nastavil jsem datum prenosu cca asi 7dni od podani zadosti a vse v dany den po pulnoci probehlo. Mozna jsem mel kliku,ale za me GoMobil chvalim. Jsem u nej 3. mesic, manzelka 5.mesic a vse OK. Cenove prijemny rozdil oproti T-mobilu :-)
Aponia GPS v.3.11: mapy CEDA 2015Q02
Mirek 9
Junior

Odeslat příspěvekod dantte 30. 8. 2014 11:44

Chci se zeptat těch co už od GoMobilu odcházeli - o stránku dřív je uvedeno, že výpověď stačí poslat na zákaznickou podporu, tzn, že stačí mailem? Protože ve smlouvě je na adresu TERMS a.s.. Ve smlouvě ještě mají, že zákazník se zavazuje vrátit veškeré technické vybavení, platí to i pro SIMku? Jak dlouho jim potom tvrdá vygenerovat ČVOP? díky za info
dantte
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumix 30. 8. 2014 12:36

Odpovím jenom částečně, protože jsem s GoMobilem úplně spokojený a nikam neodcházím :-) - když jsem si vyzvedával SIMku (osobně v sídle společnosti), tak jsem se ptal, jestli je fakt třeba ji vracet, kdybych chtěl odejít. Bylo mi řečeno, že nikoliv. Technicky vzato je ta SIM jejich majetkem, na druhou stranu už ji asi sotva dají fyzicky novému zákazníkovi, takže to by asi museli vyloženě chtít jenom toho odcházejícího buzerovat s tím, aby ji vrátil, ale žádný přínos by to ani pro jednu stranu nemělo.
To jsou viry psí... ty na počítač nejdou...
sumix
Junior

Odeslat příspěvekod dantte 4. 9. 2014 19:09

Zdravím, odcházím od GoMobilu a chci se podělit o aktuální zkušenost, eventuelně se zeptat někoho komu se to stalo. Podal jsem u GoMobilu výpověď, kdy mi dnes přišla odpověď, že ji tedy akceptují a ukončují k 31.10., očekával jsem tedy, ten poplatek za odchod mi tedy naúčtují do faktury za říjen a najednou se mi výpisu volání objevila položka "další paušální poplatky", kdy u jednoho čísla je to 310,- a u druhého 410,-! To si k*rva dělaj *****! Tuší někdo odkud si ty cifry vycucaly? Zítra tam volám!
dantte
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumix 4. 9. 2014 19:45

Jediné, co mě napadá, jestli nemáš ten tarif za 0 Kč měsíčně, kde musíš mít útratu minimálně 500 za 6 měsíců? Jestli by ti nemohli třeba naúčtovat poplatek za odchod (200 Kč ?) a k tomu 500 Kč mínus dosavadní útrata?
To jsou viry psí... ty na počítač nejdou...
sumix
Junior

Odeslat příspěvekod GymmiCZ 4. 9. 2014 19:45

GoMobil jsem využíval krátce a neměl jsem s nimi žádný problém. Celkem spokojen dnes už bych tohoto poskytovatele nezvolil protože věřím více v CityMobile, ano někdo v tom vidí dražší ceny i Vodafone, ale mě zase více sedí O2 a Vodafone a myslím si, že T-Mobile dal až moc velkou šanci.
GoMobil by měl mít zajímavější tarify třeba tarifikaci 1+1! Ano postpaid také bych dnes nechtěl volím raději prepaid.
Poplatky za přenos čísla má i CityMobile, ale pohrál si s nimi a nenaúčtuje je pokud vydržíte a provedete určitou útratu. Také se mi líbí bezplatná infolinka a tak nějak, že dělají vše pro zákazníky jako je převod nevyužitých jednotek a mají DSL. Ještě by to chtělo slibovanou VoIP a podle ČTÚ mít i IPTV a budou silným hráčem na trhu. Přál bych jim vlastní SIM, název sítě a dohodu přímo s operátorem.
GymmiCZ
Junior

Odeslat příspěvekod dantte 4. 9. 2014 20:28

Tak jsem na to asi přišel, když jsem od výsledné částky všechno odečetl tak u každýho čísla zůstalo 250,- (= poplatek za přechod). A to ženská na infolince tvrdila, že bude účtován v říjnu, tak jen doufám, že ho tam nedaj ještě jednou.
dantte
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chemer 7. 12. 2014 10:01

Chystám se ke Gomobilu. Nechcete někdo ze stávajících zákazníků uvést vaše číslo pro přičtení odměny za doporučení?
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků