Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 5. 5. 2019 11:33

hauzz: Obávám se, že nelze aktivovat jiný internetový tarif, dokud nezrušíš původní a tím ale také zrušíš neomezené volání, takže Tvůj postup použít nelze.

intago: Znáš jinou variantu neomezeného tarifu + 4 GB dat za 500 Kč v O2 síti?
jege
Junior

Odeslat příspěvekod hons 5. 5. 2019 13:50

intago:ja znam,za 499kc neomezene+5Gb dat
hons
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 5. 2019 14:06

Pro toho co nabíjí na pokladně Tesco to je 2x 220=440. Kupón 50 Kč za dobití 300 a kupón na slevu 30 Kč z aplikace. Akorát se musí dobíjet 2x aby šly všechny slevy započítat.
hons : to je retence, firemní tarif nebo ofiko nabídka?
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod hons 5. 5. 2019 14:42

hauzz:je O2 femily.Vim,ze recenze nic moc,ale js3m u nich asu rik a naprosto bez problemu.Zakl.tarif je 649,ale je mozna sleva na 499kc.-tak to mam
hons
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 5. 2019 15:15

Tak tohle je za 440 ale zase předplacenka takže bez úvazku, kdo nevyužije flat tak si ho prostě zruší a má za tu cenu 10 GB dat, a z bonusu (2x330) může k datům ještě provolat /SMS do jiných sítí a volání v síti má v ramci Internetu Extra v ceně. Jasný že je to složitý když to porovnám s paušálem který jednou za 2 roky podepíšu smlouvu a pak už jenom platim. Ale ta variabilita není špatná a pro větší objemy dat (+10GB) vychází Tesco s edicí 2x kredit asi nejlíp.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod hons 5. 5. 2019 16:20

To asi jo,ale pohodli...
Jeste mam kaktzs,to neni taky spatny...
Ted me napada-t-mobile ma lepsi pokryti
hons
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 5. 2019 16:48

No neřekl bych že TMO má lepší pokrytí ale má líp optimalizovanou síť. A v Praze v budovách se O2 často přepíná z LTE do 3G/2G což Kaktus nedělá tam je 4G jak přilepený. Tak bych řekl že to sdílení datový sítě nebude tak horký. Ale O2 síť má výrazně vyšší latence tak asi mají trochu přetíženou tu jejich chytrou síť. Jinak Kaktus má lepší jednotkové ceny min/sms/dat (data u menších objemů) i s ohledem na převádění všech nevyužitých jednotek do dalších balíčků. Jediný co mi tam chybí je ten flat co má Tesco. Ale tesco už Kaktus co se týká složitosti ceníku poslední dobou slušně dohnal :-(
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 6. 5. 2019 11:44

jege píše:hauzz: Obávám se, že nelze aktivovat jiný internetový tarif, dokud nezrušíš původní a tím ale také zrušíš neomezené volání, takže Tvůj postup použít nelze.

intago: Znáš jinou variantu neomezeného tarifu + 4 GB dat za 500 Kč v O2 síti?

Jo, odejít k Emtecku. Zrovna mi poslali fakturu za duben. Spotřeboval jsem 3GB a v síti provolal 3 hod, mimo 3,15 min, celkem za 220 Kč :D
žena za flat zaplatila 486.- a ve velkým mobilu za 1,5GB 142.- a matka 18,60
Krom jedné smsky na restart fupu jsem se o nic nestaral... ;-) sami si za 4 simky strhli 868.-
Prostě mám klid, nemusím nic řešit. Nakonec jsou to malé obnosy, není třeba honit každou pětku, to raději pohodlíčko 8-) :-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 6. 5. 2019 17:05

V nekterych Tescach (videl jsem o vikendu v hypermarketu) nyni prodavaji Tescomobile karty s kreditem 150 kc ve vyprodeji za 40 kc. Prodavacka rikala, ze je takhle vyprodavaji, protoze prijde nejaka nova kampan.
Nevite, ten pocatecni kredit uz nejde pouzit na Premium smsky ani po nejakem triku s aktivaci bezplatneho internetu nebo podobne, jak to pred nejakou dobou snad slo?

Jde mi o to, jestli by sli tyhle zlevnene karty bez dobijeni na neco rozumne pouzit. Na levne volani asi ne, to ani po te temer 75% sleve pro mne nebude oproti slov. Volnosti s 2,5 kc za hovor zrejme prilis zajimave, navic kdyz se vezme v uvahu nepohodli spojene s nutnosti ty karty pravidelne menit a aktivovat.
Neni tam nejaky sikovny balicek mobilniho internetu, treba i se zpomaqlenou rychlosti, ale aby na nej slo vyuzit maximum z toho pocatecniho kreditu?
A nevite, jestli jeste nabizeji tech 100 MB zdarma na nove simce, i kdyz to je teda hodne malo?

-- 6. 5. 2019 19:09 --

edit: tak tech 100 MB zdarma na nove simce pry jeste stale lze ziskat, sdelili na chatu.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod jege 7. 5. 2019 09:47

hauzz: A to O2 Familly lze aktivovat pouze pro 1, max. 2 SIM? Kde je nějaký ceník? Nas https://www.o2.cz/podnikatel/volani-z-mobilu takový tarif není a na https://www.o2family.cz/ zas nikde nevidím ceník.

intago: U Emtéčka taky nevidím žádný neomezený tarif s 3-5 GB do 500 Kč ...
jege
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 5. 2019 11:11

Jege: nevím proč se ptáš mě když já se na to dotyčného taky ptal a ten sdělil že se jedná o O2 family. Co takhle si přečíst příslušné vlákno o2family na zdejším fóru? V diskuzi o Tesco je to trochu OT.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 7. 5. 2019 12:03

V ostravském Tescu mají SIM s 50% slevou za 75Kč s kreditem 150Kč.
anonyni

Odeslat příspěvekod intago 7. 5. 2019 19:23

jege-není, ale pohodlí je taky důležité a to jsem pochopil, až když jsem po 5 letech od Tesca odešel. Co já se s nim nadřel...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 7. 5. 2019 20:07

hauzz: To je jednoduché , spletl jsem si honse s hauzzem a vlákno o O2Family jsem tu předtím nezaregistroval ... :oops:
jege
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 8. 5. 2019 02:59

anonyni píše:V ostravském Tescu mají SIM s 50% slevou za 75Kč s kreditem 150Kč.

Tak Praha je kupodivu levnejsi, protoze v Praze ty simky maji za 39,90 kc. Ale ony mozna tolik budou stat i v Ostrave, akorat se zamestnancum nechtelo predelavat cenovky (mozna).

-- 12. 5. 2019 06:43 --

Nemate prosim nekdo vyzkouseno, jestli ten balicek Internet Na dosah funguje jakztakz i na bezne webove stranky, trebaze hodne pomalu, nebo se s nim webove stranky vubec nenactou, popr. Tesco to spojeni vylozene technicky omezuje jenom na ty chatovaci apliakce?
Pritom jsem nikde na jejich strankach na presny vycet tech aplikaci nenarazil, ve FAQ uvadeji jenom jejich priklady. Jakou mate zkusenost v tomto s timto balickem?
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka