Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 7. 2018 23:14

Tak právě jsem obnovil InternetExtra přes aplikaci (po zablokování dat aplikace tesco chodí) a reset fup proveden okamžitě, data šlapou. Zatím mi nepřišla SMS o obnovení rychlosti, reset fup stržen správně z bonus kreditu. Asi to bude spolehlivější způsob než přes ty SMS kódy. Nebo už to třeba vyladili, čert ví...
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 12. 7. 2018 23:30

Poslední dobou se v té jejich nabídce přestávám orientovat,tak prosím ještě jeden dotaz.Jde i nadále hradit internet 350 z bonusového kreditu?Dík za odpověd.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 7. 2018 08:20

jo, staré datové balíčky jdou z bonusu, ale nemáš za ně VPN jak u nových. Bonusem ale jdou nové i staré restartovat!
VPN za dobití pomalu končí.
Kdo chcete VPN u nových datových balíčků, nejsou automaticky, ale spustit se musí COMBOZDARMA A. Nebo můžete k nim dostat slevu k neomezenému volání.
Z Tesca se stala věda... :roll:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 7. 2018 09:22

A stejně jako u internetových balíčků to platí i u volání myslím balíček Clubcard vs. Štědrých200 - nový nelze hradit z bonusu ale je tam převod nevyužitých jednotek. Navíc účtování 1+1(CC) vs. 60+60 (200). Jednou jsem Clubcard využil aby nepropadl bonus.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 7. 2018 11:00

Jo, Clubcard je dobrý, jsem tedka zapl u ženy, i VPN je k tomu a za bonus + 120 min a 60 smsek
Emtecko? jak na co, kdo chce levně hodně dat, není nad Tesco, 7,5giga a k tomu VPN za 247.- ti nikdo jiný nedá 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 7. 2018 11:01

Pokud jde o volání v rodině tak je nejlepší Emtéčko. VPN za 3,63/měs/SIM je bezkonkurenční. Internet ale u Tesco na starých kartách teď vychází hodně zajímavě. Ať žijou Dualsimy

-- 13. 7. 2018 11:06 --

Ona ani ta neomezenka se 75GB za bratru necelých 750 za měsíc není k zahození.... Stačí 3x dobít na pokladně. Konečně se věrnost u Tescomobile začíná slušně vyplácet.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 13. 7. 2018 14:32

jak to? Kdo má nové balíčky dat, má i VPN zadara, jen si o něj musí napsat...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 7. 2018 09:27

Ale ne každý má nové infernetové balíčky a pak je lepší kvůli vpn v rámci rodiny/přátel mít všichni Emtéčko 3,63/sim je slušný za 10000 minut/sms v rámci sítě.

-- 19. 7. 2018 11:09 --

Máte někdo vyzkoušené když budu mít aktivní balíček Clubcard a dejme tomu po týdnu aktivuju týden neomezeně a po týdnu si ho neprodloužím jestli se původní Clubcard zruší nebo bude pokračovat s původní 30 denní platností od data aktivace balíčku Clubcard?
hauzz
Junior

Předchozí stránka