Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zdenek73 29. 5. 2018 13:55

U SIM se starým tarifem dvojnásobek kreditu už nebude volání a SMS do Teska zdarma za dobití. Takže buď aktivovat Štědroňovi za 90 Kč nebo internetový balíček z nových tarifů ( obě varianty z nebonusového kreditu ) . Nebo Štědrých 200, také z nebonusového kreditu. Kdo nepoužívá internet, dá se bonusový kredit ještě utratit za Clubcard balíček,kde je také volání a SMS do Teska zdarma.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod intago 29. 5. 2018 14:59

Podraz Tesca. Mizime vsichni, asi 12 lidi, k emtecku. Tam je volne volani v siti levné.
Co bych totiz delal s bonusem kdyz mimo sit nevolam.
Ale ted koukám, že u nového tarifu bude po dobití dál výhoda VPN existovat. Jen u starého končí! :shock: Prostě nám sebrali výhodu a nutí nás do nového, méně výhodného. To je dar za naši věrnost! :-|
A tak jsem zažádall o čtyři čvopy a napsal do emtečka pro simkarty...
Je navíc lepší čísla obsluhovat účtem, i několik najednou, než lítat každý měsíc několikrát do Tesca a pak uplatnovat kupony 50.- za dobití
intago
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 29. 5. 2018 17:08

Zdar kluci, nevíte jak to bude u starého tarifu, když máte Clubcard? Používá to babička s tetou. Dobijí si a volají spolu měsíc zdarma. V ceníku je psáno, že Tuto výhodu mohou zákazníci čerpat do 28. 6. 2018. To jim asi budu muset aktivovat Štědroňovi za 90 Kč. Ten dvojnásobný kredit jim snad zůstane po dobití.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod intago 29. 5. 2018 19:01

Zůstane, ale co s ním? 90 kaček se bonusem nedá uhradit, takže bonus bude propadávat, což se Tescu moc hodí. Je to drahé. Já mizím. Ostatně Blesk má volání za 1 Kč/min.
Tesco se stalo nevýhodným...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod puppak 29. 5. 2018 21:58

Díky intago, babička ještě volá lidem mimo Tesco, ten bonus na 100% provolá. Ona si nedá říct a každý měsíc si stejně dobijí 200 až 300 Kč. Co přejít ke Kaktusu, ty mají za dobití 200 volaní mezi sebou zdarma na 30 dnů.
puppak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 5. 2018 07:02

Dvojnásobek kreditu platí na další rok. Tesco Mobile přidává volání zdarma

https://www.mobilmania.cz/clanky/dvojna ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 30. 5. 2018 10:56

nevíte někdo, jestli aktuálně prodávané karty mají úvodní bonus bonusový nebo normální, tj. využitelný na premium sms?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 30. 5. 2018 11:42

Bohuzel bonusovy
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 30. 5. 2018 14:54

Nick Cave píše:Dvojnásobek kreditu platí na další rok. Tesco Mobile přidává volání zdarma

https://www.mobilmania.cz/clanky/dvojna ... fault.aspx

Koukám, že autor nedomyslel problém. Jsem u Tesca od počátku, asi 5 let. Přetahl jsem k němu hooodně známých i celou rodinu, tak jsme si volali zadara za dobití 2oo Kč. Pak jsem využil poukázku 50 za dobití v Tescu a za 247 jsem měl 99 proc.volání a 3GB! Byl jsem spokojen.
Ale je konec! VPN je zrušeno. Bud bych musel zaplatit 90.-, což je moc, nebo přejít na nevýhodné nové datové balíčky, jel jsem na internet350.
Takže by mi bonusy propadaly a to nemohu připustit.
A ještě Tesco mi poslalo SMS kde mi prý jako odměnu za věrnost dává tech 90.- za VPN zadara. Jenže jen na měsíc!
Prostě to chápu jako podraz, a už jsem si poslal žádost o čtyři ČVOPY. Ostatní budou následovat. Nutí nás jít na nové nevýhodné ceny.
A jak už výše bylo doporučeno, jdeme k emtecku

Ted mi Tesco napsalo-
pokud budete mít aktivní balíček Internet 350, tak máte toto volání na 30 dnů zdarma.
Já to ale v ceníku nevidím, vy jo?
Také to tam není. Dostal bych přechodem na Intener maxi jen 1,5GB, tedy přesně polovic a to nemohu připustit. Ted je problém získat čvopy, mám jen ty vyloupnuté simky, ale stačí na info@ poslat z ní číslo karty a PUK pošlou, a ten odeslat smskou......

Ted jsem se ale dozvěděl překvapivou věc. -V ceníku se nepíše, že obnovení fupu u internet maxi pomocí internet r nelze hradit z bonusu jako je to u obnovdata. Mají to děsně složité. To by ale zcela změnilo situaci! To bych neodešel...
Ale je otázka, jak dlouho to tak nechají... Klidně to mohou změnit jako i v u obnovdata...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 6. 2018 17:27

Intago jsem na tom podobně taky spousta lidí natahaných k Tescu kvůli VPN za dobití. Za bonus data a VPN na 90 % hovorů a SMS. Už dlouho jsem zvažoval hromadnou portaci ke Kaktusu (i kvůli lepšímu signálu T-mobile na Moravě) ale kvůli lenosti abych hlídal HD jsem to odkládal. Díky Tescu už nemusím. Bye bye Tesco, s Clubcard si můžete vytřít podlahu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 1. 6. 2018 17:48

Ja vydelam na tom ze zustanu. Prejdu na internet maxi. Za 247 budu mit VPN a 7.5 giga!!
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 1. 6. 2018 19:26

Pro mě by taky bylo výhodnější přejít na novější dat. balík a mít podstatně víc dat ale zbytek rodiny co nevyužívá data od Tesco tak je to zdražení dost citelné. Na co bonus kredit když většina propadne což byl evidentně hlavní argument managementu Tes. M. Kdyby balíček Štědroňovi šel platit z bonusu situace by byla jiná. Takhle by většina sim v rodině dávala 90,- Kč ze základního kreditu NA KAŽDÉ SIM. To už je hodně.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 1. 6. 2018 20:22

jo, tím naštvali většinu věrných klentů. Ale proč neodejdeš k emtecku, tam je VPN jen za 3.60? Podle mne to Tesco udělalo blbě... :-( a doplatí na to
Leda přejít na nový tarif, tam ještě VPN po dobití zadara je, ale bonusy už ne... Nebo přejít na Balíček za 300 vč.bonusu, nebo Štědrých 200 bez bonusu. Je to složité se v tom vyznat... Aby měl člověk hlavu jak dům. Dělají to stále složitější :-S
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 1. 6. 2018 22:31

Emtecko nema aktualne konkurenci. Jinak Kaktus.
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 6. 2018 09:28

Emtéčko jsem taky zvažoval ale vzhledem k tomu že mám dítě ve 3. třídě ZŠ a tchyni postarší tak paušál nechci proto bude Kaktus snad tam taky nezruší Mezi námi.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků