Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 2. 7. 2018 20:06

Tak dneska poprvé mi nedali VPN za dobití, naštěstí mám Internet maxi :-] a ten VPN zadara dá
intago
Junior

Odeslat příspěvekod psmikum2 3. 7. 2018 15:49

Já dneska dobil na pokladně Tesca za 300 Kč a napsali mi, že mám volání a SMS v Tescu zdarma, tak nevím! :D
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod intago 3. 7. 2018 16:45

Tak to máš asi protekci :tleskani
Ale jasné je, že v tom mají binec jako vždy... Ani na infolince nevědí co mají v ceníku :-|

-- 4. 7. 2018 15:45 --

Tedka jsem si vyměnil pár mailů s Tescem. Znovu se mi totiž spustil balíček Internet maxi, ale nepřišla hláška, že mi k tomu dali i VPN, tak jsem se na to zeptal.
Když jsme si vyjasnili, co je VPN, doporučili mi zaslat SMS ve tvaru COMBOZDARMA(mezera)A na číslo 999 346, ale přišla jen potvrzující smska.
Tak jsem znovu napsal mail a zapnuli mi to ručně.
Na https://www.tescomobile.cz/cs/cenik je to trochu zmatené, ale fakt je, že se VPN nespustí automaticky jako dřív po dobití, ale musí se o něj zažádat smskou!!!!!!!
Když jsem se ptal, proč VPN nedají automaticky odpověděli,--- automaticky to není z důvodu, že při aktivaci balíčku internetu máte možnost zvolit s zdarma balíček Štědronovi nebo balíček Týden neomezeně za zvýhodněnou cenu. Je tedy na každém zákazníkovi, co raději preferuje.

Jen pochybuji, že to půjde bez toho, aby se jim zavolalo, nebo poslal mail. Totéž s restartem Fupky
Asi to nemají dodělané... No ale stále je velká výhoda Tesco mít, za 247.- VPN a 7,5Giga je super
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 7. 2018 08:09

Tak jsem včera večer dobil za 300 na pokladně Tesco a sms s VPN za dobití mi přišla. Co když už to bude jen za dobití 300 a víc? Na 2 x kredit kartách stačilo pro vpn dobít za 200 na nových za 300 (tam to snad zůstalo).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 5. 7. 2018 10:11

ne, já dobil 300 a VPN mi nedali. Tím to není. Zavádějí to postupně.
Horší je, že kdo opomene si obnovit combozdarma, když si aktivuje nový internet, nemá automaticky VPN a než to zjistí, prokecá si majlant...
Než se změny zavedou, mnoho lidí se naštve :-l
intago
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 8. 7. 2018 15:49

Máte pravdu, byl jsem rozčarován při pohledu do vyúčtování. Nepřišla ani žádná SMS s oznámením změn v ceníku. To mě nakrklo. Není náhodou povinnost operátora informovat tak, aby se mohl zákazník se změnou prokazatelně seznámit - info na faktuře, SMS apod?
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 8. 7. 2018 18:56

to je, ale mě to přišlo, jen odkaz.

Napadlo mne, jak to udělat pro toho, kdo nepotřebuje moc mega. Nabíjí 300 za 247,.- a zapne Zadobiti A. Nejdéle 24 hodin po dobití. Má 500mega za 150.- Zapne si pro VPN Combozdarma a.
Restart Fupu je za 69.- z bonusu. Zbytek bonusu může provolat do jiných sítí. Zbylé peníze na účtu se mu hromadí a později může i pár měsíců nedobíjet. Data i VPN bude mít dál, dokud bude mít aspon 150.- na účtu.
Pokud nebudou, neobnovi se mu zadobití, musí ho znovu spustit, i combozdarma
intago
Junior

Odeslat příspěvekod psmikum2 9. 7. 2018 10:24

Já bych navrhoval spíš dobít za 300,- na pokladně (to od druhého měsíce vyjde na 250,-) za to máte bonusový kredit 330,-, ten je ideální použít na INTERNET350 a k tomu aktivovat za 90,- to VPN. Každý měsíc člověku zbude 190,- běžného kreditu, takže každý 4. měsíc nemusí dobíjet a ještě zbude 130,-. Takže to vyjde na 2250,-/rok (+ 50,- za první měsíc bez kupónu) a zbude 390,- běžného kreditu. Samozřejmě za předpokladu, že vůbec nevoláte mimo Tesco a neobnovujete balíček. Sumasumárum 1910,-/rok (a dříve to bylo min. 2400,-/rok)! :D A kdo chce hodně dat, tak to souhlasím s postupem uživatele Intago. ;-)
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod intago 9. 7. 2018 11:19

No, 90 kaček za VPN je příšerně moc. Emtecko.cz za to chce pouze 3,60...
Kdo chce levně VPN může si aktivovat internet mini za 100.- Sice moc dat nemá, ale má zadara VPN a může si bonusem FUpku restartovat... a je to jen o pětku dražší.
No a za 250, resp.247 díky Clubcartě je to stále, protože poukázkou můžeme hned něco koupit.
Dokonce mi v jednom Tescu nabízeli, že mohu dát jen 250 a oni ten kupon hned uplatní! Ale nezkoušel jsem to. Mockrát se mi ale stalo, že mi ho "zapomněli" dát, nebo ze měli problém ho na kase uplatnit... Věčnej problém...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod psmikum2 9. 7. 2018 11:44

Ale ten INTERNET350 máš vlastně zadarmo (330,- bonusu + 20 normál), Takže dát 90,- za VPN už není tak hrozný. A máš giga netu a VPN za 110,-.
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 9. 7. 2018 13:33

Ceník Tesco Mobile - 1000 a 1 možností. Když už použít celý bonusový kredit na Internet, tak pro někoho zase lepší než Štědroňovi za 90 Kč aktivovat Štědrých 200, kde je navíc 200 jednotek mimo síť Tesco. Prostě Tesco Mobile mezi operátory je něco jako Merkur nebo Lego ( podle toho jak jste staří ) mezi stavebnicemi.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod intago 9. 7. 2018 19:28

Možností se fakt dost. Za zmínku stojí varianta, kdy se dost volá a hodně málo datuje.
Na to je lepší Balíček s 120 min a 60 sms + VPN za 300.- z bonusu.
Tedy je lepší jak Štědron 200 jednotek. Ten nejde platit z bonusu a má 60+60.
No a kdo by chtěl výjimečně internet, může si zapnout internet na den za 19.- bezbonusových.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 9. 7. 2018 19:59

Je fakt, že pokud se aktivuje varianta Clubcard balíček a Internet Maxi, získá se více internetu levněji. U Clubcard balíčku nevyčerpané jednotky propadávají, u Štědrých 200 se převádí dál. A tak by jsme mohli hledat výhodu u té nebo u té kombinace, takže fakt těžko poradit. Každý máme nastavené služby tak či tak, a pokud nám stačí na jejich pokrytí jedno dobití měsíčně na pokladně v Tesku, nebo i méně díky nasyslenému kreditu, tak není co řešit a je to fajn.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod intago 11. 7. 2018 07:32

Už potřetí jsem musel volat operátorovi, aby mi ručně restartoval FUP. Když jsem se ptal, proč mi sice vždy přijde smska, že se to vyřizuje, ale nikdy se FUP neobnoví.
Prý tam mají závadu... to si teda užijí, když jim tisíce klientů volá, že jim to smskou nejde...
intago
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků