Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod psmikum2 20. 6. 2018 20:30

to Intago: Ale ročně tě to vyjde na 3600 (mínus 600 za kupóny a 360 za věrnost), takže to je víc než u mé kalkulace, ale máš hodně dat, to je pravda, mně většinou 1 GB stačí, ale potřebuju VPN.
psmikum2
Junior

Odeslat příspěvekod intago 20. 6. 2018 20:42

Ne, ročně mě to stojí 12x247, to je 2964.- a to není nic...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod libol 24. 6. 2018 14:39

Možná jsem blbý (a zcela určitě Tesco potřebuje co nepřehlednější ceník), ale když si dobiju 27.6. na staré SIMce - budu mít v červenci bezplatné volání? Původně jsem si myslel, že ano Dobíjel jsem 11.6 slibovali výhodu na 30 dní) - ale v ceníku je "Tuto výhodu mohou zákazníci čerpat do 28. 6. 2018."

Jinak nevšiml jsem si, jestli se tu řešil Internet za dobití (připadá mi to jako nejlevnějí cesta k netu a VPN) - překvapivě je to obnovující se balíček - tj. poprvé dobiju za 300 a aktivuji si jej - potom dobíjím za 200. Za 2450/rok mám (500MB + VPN) a 200Kč/měsíc (první měsíc 300) na volání mimo a 51Kč/měsíc na volní mimo+cokoliv
libol
Junior

Odeslat příspěvekod intago 25. 6. 2018 20:19

Podle mne závisí, co ti přijde v smsce po dobití. Jestli ti tam slíbí 30 dní VPN, musí to dodržet...
A internet na dobití jsem už popisoval jako dobrý, má výhodu pro ty, co moc nedatují. Daleko víc jak internet midi. Já ale jo a mám internet maxi a jsem a budu spokojen...
Ale dobíjet jen za 200 se nevyplatí, protože když dobiješ za 300, dostaneš v Tescu poukázku na 50.- čili dost vyděláš... Proč šetřit s datama|? V dnešní době...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 25. 6. 2018 21:58

Ptal jsem se na chatu, pokud se dobije toho 27.6., bude ještě na 30 dní VPN. A dobíjet 200 se skutečně nevyplatí, za dobití za 300 kromě poukázky na 50 Kč je ještě dalších 30 Kč bonusu k dobru ( předpokládám stará SIM, více jak 2 roky aktivní ).
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod libol 26. 6. 2018 06:51

nenapadá mne za co ten bonus utratit, tak nevím proč připlácet 50Kč,ale jinak díky
libol
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek73 26. 6. 2018 07:56

Tak pak opravdu není nutné připlácet. Oni už stejně ten bonus tak okleštili, že staré SIM začínají být výhodné pro čím dál menší okruh zákazníků. Ale je dobré to aspoň vědět, pokud by někdy byla vyšší spotřeba.
Zdenek73
Junior

Odeslat příspěvekod intago 26. 6. 2018 19:28

Za co bonus? Třeba za Spotify a stahování kdečeho, A mě změna vyhovuje, 7,5giga je paráda...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 6. 2018 10:15

No, Intago, ono těch 7,5 giga bylo i před tou změnou, zkrouhli tu VPN za dobití a šetřílky tak slušně odstřelili ke Kaktusu nebo k Emtéčku. Ale je pravda že za necelý pětikilo mít 50GB internetu je pěkný třeba jako hotspot na dovolenou kdo to má? A na předplacence?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 27. 6. 2018 10:20

Já dřív nevěděl, že se nové datové balíčky dají restartovat bonusem. VPNku převedli na ty nové datové balíčky, což je vlastně jedno a tosamý...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 6. 2018 10:40

Tak to jsme na tom stejně s těmi resety já se to taky dozvěděl až tady že lze z bonusu. Pro nás je to dobrý ale kdo nemá internetový balíčky tak je to znatelné znevýhodnění. 90 Kč ZE ZÁKLADNÍHO KREDITU na VPN mi nepříjde jako super nabídka. Kdyby to šlo uhradit z bonusu tak by to dávalo smysl i pro nás jako zákazníky. Takhle většina bonusu propadne (těm co to nevyužijí na volání a SMS mimo síť a za internet). Jedině si ten balíček Štědroňovi aktivovat až po provolání bonusu do vlastní sítě. Což je další voser navíc a Tesco se čím dál víc přibližuje užívání Kaktusu. Chudáci prarodiče...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 27. 6. 2018 14:16

no problém, Emtecko.cz to jistí... to má VPN za 3,60
Jestli zamezí Tesco víc bonusy, mizím
intago
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 6. 2018 12:56

Už jsem se na to ptal, ale jestli se něco nezměnilo..
Platí ještě to, že když se po 6 měsících nedobíjení kreditu a zablokování odchozích služeb dobije do nějaké doby, tak se obnoví i původní "propadlý" kredit? (Stará sim s dvojnásobkem kreditu)
anonymni

Odeslat příspěvekod intago 28. 6. 2018 14:02

optej se na chatu či mailem na info@tescomobile.cz
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 6. 2018 17:54

Dobíjel jsem cca před měsícem 14 dní po expiraci kreditu a původní mi připsali (byla to nová edice 4 nevýhody za jedno dobití)
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků