Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 5. 2018 18:34

Nový balíček Štědroňovi kdo si kupí kredit kvůli vpn dobíjí a nespotřebuje tak za 90/mesíčně si může od nakupeného kreditu "odpomoci" na volání a sms v rámci Tesco Mobile. Již tradičně nový balíček nelze hradit z bonusu. Takže u starých karet za nabití 200 Kč 3 měsíce vpn prvních 30 dní za dobití 29.den aktivace Clubcard balíčku a pak balíček Štědroňovi za 90 ze základního kreditu. Za předpokladu že se nevolá mimo Tescomobile zůstane ještě 10Kč :)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 14. 5. 2018 19:44

viděl jsem teď v tescu speciální balíček 4 sim karet s kreditem po 150 Kč za akční cenu 300 kč, ale neměl jsem čas zkoumat, zda to má nějaké další výhody nebo jen jiné balení

tak jako tak tam měli i klasickou sim v akci za 75 kč s platností do konce roku, na těchto kartách ještě stále lze využívat premium sms, je to tak?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 5. 2018 07:53

Právě mi přišla smska:
Dekujeme, ze jste s nami.Jako odmenu za vernost si nyni muzete vyzkouset novinku Stedronovi zdarma.Staci poslat SMS ZDARMA na 702860444 do 30.6.Tesco Mobile
Koukám na jejich web a nic o tom. Je přece nejasné oč vlastně jde. Chat taky nejde, snad později. Tak jsem tu smsku poslal A NIC!! :D
Mám tedy SMS zadara nebo ne? Platí to v síti nebo i mimo ni? A na jak dlouho? Což nemohou poslat smsku s info o tom?

Pět hodin po odeslání objednávací sms zdarma mi přišlo, co jsem si vlastně objednal:
Vazeny zakazniku, prave jsme Vam aktivovali zvyhodneny balicek Stedronovi zdarma, ktery obsahuje neomezene volani a SMS do Tesco Mobile site. Pred aktivaci Vam byla do kreditu pridana castka 90 Kc. Balicek je platny nasledujicich 30 dnu a je samoobnovujici se. Pripadna dalsi aktivace je jiz za plnou cenu 90 Kc. V pripade dotazu kontaktujte zakaznickou linku 841112255. Tesco Mobile
-Jenže já jsem si nedávno dobil, takže to už mám... To jsou taky věci. Proč tam nedali na odkaz, kde vy nabídku popsali úplně???
A že bych chtěl za 90.- obnovovat, to ne, kupuju data a tyhle sms a volání mám zadara... ;-]
-Balicek je platny nasledujicich 30 dnu a je samoobnovujici se. -doufám, že mi za měsíc nestrhnou 90.- když o to nestojím. Ani nenapíšou, jak se tenhle nevýhodnej bajíček deaktivuje... :roll:

ted mi přišlo: balíček lze deeaktivovat v samoobsluze nebo nás kontaktujte na zákaznické lince, nebo na našem chatu.

-Uvědomují si, že porušují Obchodní zákoník? Navádí klienty do smlouvy s automatickou prolongací, aniž by je o tom před uzavřením smlouvy informovali. Navíc je úmyslně uvádějí v omyl tím, že nabídku označují jako Stedronovi zdarma ač zdarma je pouze první měsíc :-|
intago
Junior


Odeslat příspěvekod hauzz 22. 5. 2018 08:11

Taky jsem musel chvíli hledat a nakonec jsem ty Štědroňovi našel v ceníku po stažení bo jako první jsem na něj narazil v jejich aplikaci.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 22. 5. 2018 19:18

díky už jsem ten balíček nanic vypl smskou STEDRONOVI D

-- 24. 5. 2018 08:02 --

Ostatně 90 kaček je moc za to. To nabízel myslím Vodafone. Emtecko.cz za totež chce jen 3,60, to je víc jak 20x levněji :mrgreen:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 28. 5. 2018 08:07

Coje zase tohle:

Hezky den, od 27.6.2018 upravujeme kombinace nasich balicku Volani a sms. S internetem si tak budete moci volat zdarma nebo s velkou slevou. Pokud se zmenou souhlasit nebudete, muzete nase sluzby ukoncit bez sankce k 27.6.2018. Vylepsene balicky najdete uz ted na http://www.tescomobile.cz/cenik

Na jare ze nic menit nebudou a ted tohle. Snad se me to netyka se starým tarifem.
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 28. 5. 2018 08:56

Změny platné od 28. 6. 2018

Každý účastník, který si aktivuje datový balíček MINI, MIDI, MAXI, EXTRA, Internet 7 nebo Internet za dobití, bude mít
nárok na Výhodu Volání a SMS zdarma do Tesco Mobile na 30 dní. Výhodu Volání a SMS zdarma do Tesco Mobile bude
moci zákazník čerpat jako odměnu za aktivaci dat, nikoliv za dobití Kreditu. Více informací v odstavci Combo balíček
Data & Hlas.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod intago 28. 5. 2018 09:06

Ufff, to jsem si oddechl, že nám neseberou bonusy. Tohle je k ničemu. Přece když si někdo dobije 300 tak i u nového tarifu má měsíc zadara. Takže to má zadara dvakrát!
Nás s bonusem a lepšími starými balíčky dat se to vůbec netýká!
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 28. 5. 2018 09:18

Pokud mam stary tarifv(dvojnasobny kredit) a misto internet150 si aktivuji internet Zadobiti(500mb) zustane mi dvojnasobny kredit?
Davalo by mi to logiku za stejnou cenu mit 500 mb misto 150
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod philmencz 28. 5. 2018 09:48

Ona je tam i další změna a to u NEOMEZENÉHO VOLÁNÍ A SMS na týden do VŠECH SÍŤÍ, kdy společně s datovým balíčkem to bude nově takto:

Základní cena 120 Kč/7 dní
Cena k Internetu MINI (100 MB/30 dní) 100 Kč/7 dní
Cena k Internetu MIDI (500 MB/30 dní) 90 Kč/7 dní
Cena k Internetu MAXI (1500 MB/30 dní) 80 Kč/7 dní
Cena k Internetu EXTRA (5000 MB/30 dní) 50 Kč/7 dní
Cena k Internetu 7 (500 MB/7 dní) 100 Kč/7 dní
Cena k Internetu Za dobití (500 MB/30 dní) 100 Kč/7 dní

Zvýhodněný balíček Týden neomezeně k datovému balíčku lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru:
NEOMEZENE(mezera)A na 999346, v internetové samoobsluze nebo v aplikaci Můj Tesco Mobile, pokud je aktivní jakýkoli balíček Tesco Mobile internet v mobilu mimo balíčku (mimo balíčků Na dosah).
--------------------------------
NEOMEZENÉ VOLÁNÍ A SMS v síti TESCOMOBILE je už nyní od 9.5.2018 za 90 Kč a od 28.6.18 bude k výše uvedeným datovým balíčkům ZDARMA.
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 28. 5. 2018 10:42

Gride. Za dobiti se neplati bonusem. Ani dalsi nove balicky. Koukni do ceniku.
Takze ti bonus muze propadnout...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 28. 5. 2018 10:49

To mi ale muze propadnout i ted a int. 150 ne? Predpokaldam ze se take uz odecita z norm. kreditu.
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2018 11:34

Tesco Mobile rozšiřuje tarify a prodlužuje benefit dvojnásobného kreditu

https://www.mobilenet.cz/clanky/tesco-m ... ditu-35246
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 28. 5. 2018 12:12

Ne Gride. Stare balicky lze platit z bonusu. I jejich restart. Ale to obnoveni dat po 50 mega ne. Proto si beru int350 a mam po bonusu
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků