Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 7. 2. 2019 07:36

Trafika je v Tescu? A co bych koupil v infokoutku? Já chodím do malého Tesco Expres, tam je jen kasa... :-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 2. 2019 10:52

Jó já zapomněl na malé supermarkety kde je jenom pár kas já vždy dobíjím v Tesco HM.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hes26 7. 2. 2019 15:08

hauzz píše:Mám kód na Týden neomezeně nebo internet maxi za půlku. Dnes fungoval. Do SZ.
To intago:Na kase s nechytrou poukázkou na 50 jsou vždy problémy. Zkus to v trafice nebo na infokoutku tam jsou asi proškolení lépe a mají to na první dobrou.


A jaký je to prosím tě kód? Také ho vyzkouším :-D :tleskani . Díky.
hes26
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 2. 2019 18:54

Zkus si několikrát přečíst můj příspěvek který jsi celý citoval. Tam najdeš odpověď jak ho získat.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Senty 8. 2. 2019 05:31

Dobrý den. Poradíte mi prosím. Pokud mam Tesco kredit s jeste starou sim na 2x kredit. Mam si tu sim nechat vyměnit? Neni tam nějaký chytak s tím že mi pak přestane platít ten 2x kredit. Díky za rady
Přílohy
Screenshot_2019-02-08-05-27-11-187_com.android.mms.png
Senty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod intago 8. 2. 2019 10:22

Ne, Tesco podrazy nedělá. A pokud nechceš vyplnovat dotazník a davat svou adresu, kup novou simku aktivuj ji a pak mailem zažadej o převod na novou s tím, at ti bonus zůstane. Tak to udělali mé ženě, snad to zůstalo.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 8. 2. 2019 10:59

Taky jsem to tak dělal, a fungovalo to. Teď Tesco už nemám, ale všem co jsem to zřizoval tak to přišlo... Vzhledem k tomu že data nevyužívají tak je výměna zbytečná.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 8. 2. 2019 13:50

"Senty"
Já jsem kvůli,,,LTE,,,měnil simku před zhruba 1,5 rokem a řešil jsem to telefonicky přes info-linku,,,probíhalo to tak že jsem si koupil novou sim kartu v Tescu které už všechny podporují LTE,,,potom jsem z té nové karty volal na tu jejich info-linku a tam mi potom převedli všechno na tu novou kartu a to,,,MÉ STARÉ ČÍSLO/VŠECHNY SLUŽBY I S 2xKREDITEM/STARÝ KREDIT + TEN NOVÝ KREDIT,,,snad jsem na nic nezapoměl,,,ale asi to půjde řešit i přes email,,,tak či tak si budeš muset koupit novou kartu přes kterou se to všechno řeší...Akurát jsem zapoměl dodat že po tom vyřizování přes tu info-linku jsem musel mít asi 1 hodinu vyplý telefón aby se ten převod všeho uskutečnil,,,ale to ti určitě řeknou...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 2. 2019 23:15

Tu zprávu zjevně posílají všem co mají starou SIM bez LTE. Poslali to i známé co má hloupý tlačítkový 2G telefon, tam ta zpráva moc nedává smysl. Jinak pokud budete volat na infolinku z nové sim tak musíte mít připravenou kartičku k té původní kde jsou puk kódy a výrobní číslo staré SIM.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 9. 2. 2019 01:38

Pozor! Pokud budeš kupovat novou SIM v obchodě, je na ní jen bonusový kredit. Aspoň cca před půl rokem to tak bylo. Já jsem takto naletěl. Dobyl jsem si kartu 300 Kč kreditem. 300 jsem dostal bonusový. Za pár dní jsem koupil novou SIM a převedl na ni vše ze staré. Takže jsem měl 500 Kč bonusového kreditu. Ten jsem samozřejmě za měsíc neupotřebil a prakticky celých 200 mi propadlo. Pokud nevyužiješ bonusový kredit je lepší využít možnosti zaslání SIM bez jakéhokoliv kreditu zdarma.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod intago 9. 2. 2019 09:01

Já jsem už PUK atd.nevěděl a stejně mi SIMku převedli. Už ani nevím, co jsem jim sdělil na verifikaci.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2019 09:58

Jo je pravda že můžou požádat o výrobní číslo SIM které je na ní natištěné pak vaše tel. číslo a nějaká poslední voláná čísla nebo často volaná čísla. Koukám že nově posílají zdarma LTE SIM na výměnu za starou https://www.tescomobile.cz/cs/aktuality ... arma-10278
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 14. 2. 2019 14:11

Tak a po 5 letech u Tesca mizím k Emtecku. Pár známých k nim totiž přešlo a přece nebudu platit drahé minuty? Bude mi na VPN stačit 3,60 pro všecky.
Výhoda je nejen láce, i dat, ale i pohodlná obsluha čtyř čísel z jenoho účtu. Konec s běháním do Tesca, problémy s 50.- poukázkami, bonusy a přehazování Balíčků
I drahou VPNkou za 90.- i když je zas akce slev:

OS: Balicky STEDRONOVI a STEDRYCH 200 nyni s 50% slevou. Najdete je v aplikaci Tesco Mobile nebo poslete SMS ve tvaru vybraneho balicku na cislo 792404040 do konce unora. Tvar pro Stedrych 200 je 200, pro Stedronovi je V SITI
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 19. 2. 2019 17:40

Intago všechno sedí až na to ovládání z jednoho účtu. Fakturu budeš mít jednu, ale ovládání má každé číslo svůj samoobsluha účet.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 19. 2. 2019 22:09

To je jasné, ale prý ted zavedou obsluhu všeho smskami jako to má Tesco a to mi vyhovuje. A taky v březnu zavedou VOLTE, to Tesco odmítá
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků