Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ladisl 5. 6. 2018 16:15

Ne, protože nevoláš z domácí sítě (Tesco). To tak je u všech operátorů, v roamingu čerpáš jen z balíčků platných pro volání do všech sítí.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod intago 5. 6. 2018 16:24

právě proto z EU prozváním a pak volám neomezeně a zadara ;-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod ladisl 5. 6. 2018 16:54

Možná jsem to nenapsal přesně, nemusíš mít balíček žádný a platíš normálně minuty, ale určitě neplatí balíček pro volání v síti.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2018 00:11

Jen ještě doplním že ten kupón 50,- za dobití 300 a více na pokladně Tesco nejde využít pro následné dobití kreditu za 200. Jednou jsem to zkoušel a to prý nelze. Ale nikde jsem to v podmínkách nenašel.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 7. 6. 2018 08:07

Ale lze. Já dobíjím 300, protože pak kupon za 50 dostanu. Možná, že už 2OO dobíjet ani nejde...
Ale fakt je, že mají často problémy na kase ho uplatnit. Musí volat vedoucí... Mě zas říkali, že není na alkohol...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod libol 7. 6. 2018 09:38

Dobíjet za 200 jde.
libol
Junior

Odeslat příspěvekod jege 7. 6. 2018 12:25

A jak je to v EU roamingu s daty? Je tam nějaký roamingový FUP nebo lze čerpat normálně plný FUP jako v ČR? U některých operátorů a tarifů je zahraniční FUP menší než standardní.

Edit: Takže prý platí normální FUP i jeho obnovení jako v ČR.
Naposledy upravil jege dne 7. 6. 2018 12:52, celkově upraveno 1
jege
Junior

Odeslat příspěvekod intago 7. 6. 2018 12:52

-ale když stovku doplatím, dostanu padesát zpět, to se vyplatí...
Data mi šly na Kanárech stejně dobře jak tady.Dávají plný objem. a ;-) wifinu už tam nepotřebuju
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2018 19:00

Na pokladně Tesco lze dobít minimálně za 200 ale nevzali mi na toto dobití ten slevový kupón z předchozího dobití (abych za to dal reálně 150kč-2kč na CC).Pokladní to zkoušela ale nevzalo jí to. Jen to zmiňuju protože jsem to nikde nevyčetl, toť vše.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 12. 6. 2018 08:25

Tak jsem prvně obnovil FUP Internet maxi za bonus smskou Internet r. Včera ráno mi to napsalo, že se požadavek vyřizuje, ale nic. I dneska ráno zas nic. Musel jsem zavolat na jejich linku a obnovili mi to ručně. Tak to snad bude dobrý, pokud se problém nebude opakovat...

-- 12. 6. 2018 14:21 --

Takze za 247 mame VPN a 7.5 giga... Kdo to ma...

-- 14. 6. 2018 10:53 --

ted mi poslali odkaz na praktický přehled
OS:Pohodlny zpusob, jak si poridit nase balicky, je zaslanim SMS. Seznam vsech aktivacnich SMS jsme pro vas pripravili na http://www.tescomobile.cz/cs/sms-kody

-- 19. 6. 2018 09:40 --

a zase nešlo obnovit Fupku smskou internet r a zase pomohlo jen zavolat operátorovi. To snad bude furt, máte s tím někdo zkušenosti? :-]
intago
Junior

Předchozí stránka