Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 3. 8. 2018 15:33

Jo. Dat mame levne dost. Ale restart fupu nemohu wwbem protoze nejde. A na den nechci
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 8. 2018 08:37

Vypadá to že asi jediná funkční cesta k resetům FUP online je přes aplikaci Můj Tescomobile. Jestli máš Já Telefon tak se dá nainstalovat třeba na telefon manželky nebo dětí kdo má Android... Přístup přes uživatel. jméno a heslo nebo přes PIN nebo jednorázově přes SMS.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod daja33 4. 8. 2018 10:02

Asi jsem slepej ale aplikaci mám už dlouho a nikde nemůžu najít restart fupu?? Takže pokaždé musím volat na infolinku.A co mě vážně naštvalo když jsem teď byl na slovensku tak jsem se nemohl dovolat na infolinku pořád mi to hlásilo nemáte oprávnění pro tuto službu.Normální hovory fungovaly.Tak se mi podařilo chytnout nějakou slečnu přes chat.Po zadání jména spárovaného s mým číslem mi fup obnovila.Když jsem se jí ptal proč nejde ze zahraničí volat na infolinku radila ať zkusím vyp/zap telefon vytahnout sim.Nepomohlo to.Zkusil jsem i druhé číslo od manželky taky tesco mobile,jiný přístroj,výsledek stejný.Slečna se pak už na chatu rozloučila.Takže nevím co to může být?
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 8. 2018 10:23

V aplikaci Můj Tescomobile je v záložce Přehled (mě se vždy otevře po přihlášení) tam jsou kruhové výseče s aktivními balíčky dat případně minut a SMS. AŽ PO VYČERPÁNÍ dat se uprostřed datového koláče zobrazí obnovit balíček. A tam se takto jednoduše resetuje FUP (alespoň mě to zatím vždy fungovalo).

-- 4. 8. 2018 11:28 --

PS infolinku nelze volat 244... ze zahraničí ale s mezinárodním prefixem +420 244... ale tak to asi bylo jen aby informace nezapadla někomu to třeba může pomoct...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod daja33 4. 8. 2018 10:51

Tak o te předvolbě jsem zapoměl napsat,samozřejmě že jsem použil +420..

-- 4. 8. 2018 11:56 --

A dík za ty koláče...jjj nikdy jsem si nevšimnul že tam je možnost obnovy,zvyk je železná košile,vždy jsem používal jen sms.
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 5. 8. 2018 17:31

Nevím o jakých balíčkách to tu píšete, ale já vidím na webu tescomobile, že to mají drahé. Přemýšlel sem o Tescomobile( mam Clubcard) ,nikdy sem u nich nebyl. Ale mají to nějaké složité. :-)) pro nové zákazníky to asi dobré není tento opp. :nenapadne . Mají účtování 1+1 nebo nemají u žádného tarifu?
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 8. 2018 06:30

Pokud nemáš starou SIM s původním tarifem 2xkredit tak pro tebe bude lepší Kaktus. Má 1+1, data za lepší cenu, nekonečné převádění dat/minut/sms do dalších balíčků a volání za dobití v síti. Když chytneš HD, máš 2x tolik kreditu. Viz diskuze kaktus stačí přečíst 1. příspěvek.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 6. 8. 2018 09:49

Dík, Kaktus znám, já mam jako hlavní Emtečko a nestěžuji si, to sem si říkal spíše Tesco jako druhou SIM kartu,
třeba na volání ,ale nemá to cenu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod intago 6. 8. 2018 21:54

Tesco to rozhidne drahe nema. Levnejsi na data nenajdes. 7,5 giga a vpn za 247.-
aplikaci nemam. Staci mi webova samoobsluha. Mobil mam i jako modem pro Pc i notas...jsem spokojen. Jen aby to nezmenili...

-- 6. 8. 2018 23:02 --

Cenik je fakt slozity. Treba sachy s neomez.volanim je veda...
Holt neco za neco....
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 8. 2018 17:07

Intago máš pravdu s těmi daty ale lidi musí vědět že kombinace internetu a nebo internet s neomezenými týdny nevychází tak příznivě na nových SIM ale skoro jednou tolik než nám šťastlivcům s původním 2xkreditem. Pro nové SIM je lepší opravdu Kaktus ale tam to chce trošku přemýšlet a propočítat pak vychází jednotkové ceny opravdu zajímavě. Anebo zkusit u velkých opů na předplacence nějakou zajímavou retenci, tam je taky zajímavá diskuze doporučuji přečíst viewtopic.php?f=1&t=1119188&st=0&sk=t&sd=a&start=1770
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 10. 8. 2018 06:50

Tesco i kaktus mají velkou nevýhodu ve složité obsluze. Zvládnout Tesco je mít hlavu jako dům a vše stále sledovat. Pak jen se dá ušetřit. Emtecko jede na účtu a je daleko jednodušší.

-- 10. 8. 2018 12:30 --

ted mi poslali srandovní esemesku :-)
Dobry den, ze sveho objemu dat 0 MB jste vycerpali 80 % a zbyva Vam 0 MB. Abyste neprisli po vycerpani objemu o pripojeni k internetu, dalsich 50 MB vam muzeme opakovane navysovat za 10 Kc. Staci poslat SMS ve tvaru OBNOVDATA A na 999346. Vice na http://www.tescomobile.cz

-- 10. 8. 2018 12:32 --

BTW.-Mám Internet maxi s 1,5 GB

-- 10. 8. 2018 12:38 --

To bych musel být blb abych je poslechl, za 69.- bonusu mám dalších 1,5GB
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 8. 2018 23:13

Je to 79 ale z bonusu a pokud dobiješ na pokladně v Tescu tak necelých x0,4. Ty dokupy 50 MB/10Kč nebonusových se vyplatí jen pro nejmenší balíčky třeba internet 150 kde se nepřevádí dokoupená data. Kdo potřebuje umořit bonus tak je lepší resety fup na nových infernetových balíčcícch. Nebo Clubcard balíček (prodlouží 300 bonusu o 30 dní navíc s VPN)

-- 2. 9. 2018 09:11 --

Tak dnes mi přišla SMS : "Uplynulo 30 dni od Vaseho posledniho dobiti, pro obnoveni benefitu volani a SMS zdarma do Tesco Mobile si prosim znovu dobijte kredit. Vas Tesco Mobile". Je fakt že zatím jsem ani jednou neaktivoval ten slavný balíček "Skrbloňovi" VPN za 90 který by se mi celkem momentálně hodil ale mám obavy aby mi pak dali VPN za dobití.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 12. 9. 2018 20:34

Dneska jsme na vodě utopili mobila. Jedinou dobrou zprávou bylo, že nás Tesco ujistilo, že když si koupíme novou simku, přetáhnou nám tam všecko ze staré včetně bonusového kreditu...
V tom má Tesco pořádek... Ale o restart FUPu musím vždy volat na infolinku, že si to nespravěj... :-l
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 12. 9. 2018 21:27

Nějak už z těch tarifů hokej a přestávám se orientovat, co se hradí z normálního a co z bonusového kreditu.

Na jednom čísle s 2x kreditem jsem aktivoval Internet MIDI a pak SMSkou COMBONEOMEZENE A i Týden neomezeně za 90 Kč. Na SIM jsem předtím neměl žádný bonusový kredit a z normálního mi po uvedených aktivacích zbylo cca 23 Kč.

Před vypršením Týdnu jsem dobil kartu 300 Kč kreditem a dostal jsem 300+30 Kč bonusového kreditu, po automatickém obnovení Týdnu za 90 Kč mám kredit 563 Kč a z bonusového mi zbývá 240 Kč, t.j. 90 Kč na obnovení Týdne neomezeně se odečetlo z bonusového kreditu. Měl jsem za to, že Týden neomezeně i jeho prodloužení se hradí z normálního kreditu. Je to nějaký bug v systému nebo změna pravidel? :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 12. 9. 2018 22:07

Taky se mi zdá že v tom mají nějaký bordel.
Mám starou Tesco Sim kartu s dvojnásobným kreditem. Před měsícem jsem v Tesco dobil 300 Kč, 330 Kč jsem dostal jako bonus. Aktivoval jsem si internet Maxi, strhli mi 299 Kč z bonus kreditu.
Nějak se v tom ztrácím, protože jsem myslel že internet Maxi se na starých Tesco kartách strhává z nebonusového kreditu. Jak to teda je?
Po vyčerpání datového limitu jsem udělal reset FUP za 79 Kč v aplikaci. Nikam na infolinku jsem volat nemusel.
PabloPicasso
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron