Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 8. 11. 2017 21:33

Ředitel ČTÚ píše:Dají se koupit sim Blesk za krédo Tesco ? :)

Ano, ale potřebuješ cca 152 korun.... , z toho 150 nebonusu
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod borsuk 8. 11. 2017 21:43

Tez jsem obdrzel onu sms s odkazem na http://www.tescomobil.cz. Tam samozrejme zadne nove vseobecne podmínky nejsou, jen sproste presmerovani na jakousi uverovou spolecnost Crediton. Tedy dobře maskovane nevyzadane reklamni sdeleni, Tesco timto zpusobem zneuziva sve ovecky a laka na nejake půjčky, no v dnesni době se asi není cemu divit. Hnus velebnosti!
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 8. 11. 2017 21:50

Nechceš půjčku? Jednoduché. Ono stačí koukat na doménu tescomobile.cz a ne tu parazitující bez toho e na konci držitele Kamila Egermajera:-)
Tescová sexretářka připravující text pro sms se asi jen uklepla.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod intago 10. 11. 2017 08:16

Pokud by nám chtěli zrušit bonusy, museli by nám to dát vědět do konce listopadu, protože je měsíc na změnu. Nebo by mohli nabídnout nové tarify společné starým a novým simkám... Taky do konce listopadu...
intago
Junior


Odeslat příspěvekod Fido 11. 11. 2017 10:05

Obávám se, že v tomhle případě nemusí. Bonus je časově omezená akce a termín ukončení je znám už dost dlouho.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 11. 11. 2017 10:19

Přesně tak - je známo, že bonus končí na konci roku ! To je aktuální informace. Pokud dojde ke změně (vypadá to, že podle příspěvků na Fejsbuku by bonus100% mohl být prodloužen), prodlouží se opět platnost bonus100% do doby XY.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod intago 11. 11. 2017 20:30

Kdyby bonus zrušili, co by se stalo se starými balíčky? Zrušili by je? Bez bonusu jsou hrozně drahé. Pokud prodlouží bonus, bude se donekonečna prodlužovat schizofrenie dvou druhů tarifů. První téměř nelze sehnat! Ani v bazaru. Přitom může využít některé balíčky novějšího, ale nemůže je platit bonusem. Klient aby měl hlavu jako dům aby tu změť zvládl ukočírovat!
Přitom ten novější je absolutně nevýhodný. Kolik procent Tescomobilu ho vůbec má?
Balíček 200min v tarif.60+60 za 200 je nevýhodný. Platit 2,50 za minutu absurdní a 300 za 1,5giga je hrozné. Emtecko ho porazí na všech frontách.
Tesco je po světě levný. Měli by vytvořit nové, společné tarify výhodné pro všecky. Takhle v tom je a bude binec, a špatná vizitka solidního řetězce...

-- 11. 11. 2017 21:37 --

jo a když jsem jim napsal, že mi nepřijde solidní u nového tarifu převádět nevyčerpaná dokupovaná data do dalšího měsíce a u starého ne, raději mi neodpověděli...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod truct 12. 11. 2017 03:16

Operator zacne nabizet pro klienty vyhodnejsi sluzby, teprve az od nej zacnou klienti odchazet k jinemu operatorovi. A prechod k emtecku neni prechod k jinemu operatorovi, oba virtualove funguji pod stejnym operatorem. Mezi operatory tu neni konkurencni prostredi, trh si uz rozdelili, je pro ne vyhodnejsi dojit soucasne klienty, nez snizit ceny a pretahovat klienty jinym operatorum. Pokud Tesco mobile stary tarif ponecha, tak jenom proto, ze je to pro O2 vyhodne.
truct
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 12. 11. 2017 08:47

Taky mě zajímá, kolik lidí má starý Tesco 100% bonus a kolik nový...
Pokud to někdo ví, a napsal by, bylo by to super ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod intago 12. 11. 2017 09:24

TM patri zpulky Tescu takze Emtecko je konkurent
Fakt ale je ze Em.tecko se ovlada daleko jednoduseji nez TM.... Velka vyhoda. Kdyby se mě někdo zeptal, koho doporučuju, odpověděl bych, že pro středně volající a datující, jako jsem já, Emtecko...

-- 12. 11. 2017 09:26 --

Reku. Tak jim napis dotaz

-- 28. 11. 2017 08:37 --

Dneska jsem chtěl zkusit ten dárek, Neomezeně za polovic. Ale nešlo to. Pak jsem si všiml, dole je malililinkatým písmem napsáno Platí od 1 do 31.1.2018 :-|
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 29. 11. 2017 19:37

Ahoj,

pokud mám starý tarif (dvojnásobný kredit při dobití min. 200kč a volání do sítě zdarma),
tak jsem si doted aktivovával "Tesco Mobile Internet150" (150Mb/150Kč) + dokupoval data za kreditovou dvacku.

Je možné si ale aktivovat balíček "Internet Za dobití 149 Kč/30 dní" ???
Je tam napsané 149kč za 500MB, ale počítám, že se mi zruší dosavadní výhodný starý tarif?
Díky
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod intago 29. 11. 2017 20:05

Nezruší, ale to nelze platit bonusem. Zkoušel jsem to, ale pak zrušil a vrátil se k starému, bylo to výhodnější.
BTW-prý na FB píšou,že debatují v Tescu, zda zrušit či nezrušit bonus, to jsem zvědav...
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků