Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 1. 3. 2019 23:51

radim píše:Co myslíš tím bezplatným voláním v síti O2? Jako neomezené volání v O2? Nebo neomezené volání do všech sítí, ale abys měl simku u O2?

Za B je správně! Volání do sítě O2 mě nějak extra nezajímá, ale nemohu si dovolit, aby se zákazníkům ozývala hláška, že se dovolali do jiné sítě, protože 1/3-1/2 z volajících se lekne, že spadli do hlasové schránky a tipne to. A jeden ztracený zákazník může znamenat i roční nebo dokonce víceleté náklady na volání. U Tescomobile to nehrozí, původní O2 číslo žádnou takovou hlášku zákazníkům negeneruje.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 3. 2019 18:38

Jinak pro to hlídání termínů všech kreditů bonusů a balíčků volání/sms/dat je nepřekonatelná ta jejich slavná nová app Tescomobile. Mám i tu starší (můj Tescomobile), která už na GPlay není, ale má malý widget 2x1 kde sice nejsou termíny ale zase vidím kredit/minuty/sms/data rovnou na home obrazovce. No a ve widgetu z nové app Tescomobile který mám na jiné obrazovce (kde zabírá přes půlku displeje) ale vše je krásně přehledné i se všemi termíny expirací.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kanecek 7. 3. 2019 21:04

Až do konce roku 2019 platí tato akce: Pokud si v aplikaci Tescomobile aktivujete jeden z novějších internetových balíčků (internet mini, midi, maxi, extra a za dobití) dostanete 50% objemu dat navíc zdarma.
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 8. 3. 2019 00:19

Výborný postřeh s těmi 50% dat navíc (samozřejmě u balíčků které nelze hradit z bonusu). Zajímalo by mě jestli i reset fup bude mít 1,5 násobek nebo původní nezvýšený fup. Kdo vyzkouší tak sem dejte zkušenost. Jinak na jejich stránkách ani zmínka o 50% dat z aplikace ani na xichtbůku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod carlos52 9. 3. 2019 09:15

zdravím,jen dotaz.proč je platba za balíček internetu stržena ze standardního kreditu a ne s bonusovýho,dlouho jsem to nepoužíval,vždy to bylo opačně.děkuji
už jsem to zjistil,z bonusu jen internet za 150,250,350.
carlos52
Junior

Odeslat příspěvekod intago 9. 3. 2019 20:21

Dobrý, zrovna když odcházím taková pěkná akce... Jen za tyhle nový datový balíčky je možno zadara dostat Stedronovi zdarma VPN, ale musí se poslal smska na to.
Tlak na ceny dat asi zafungoval...
Fakt ale je, že v Tescu se dost často něco nedaří. S kuponama je věčný problém, a smsky, že je 80% dat spotřebováno taky často nechodí, ani že jich konec.
Dneska mi párkrát volala matka a byl jsem nedostupný. Přitom mobil ležel furt na tom samym místě, když mi přišla smska o zmeškaným hovoru.
A tedka mi napsali, že mi na tři čísla poslali čvopy, ale nepřišel ani jeden!
Napsal jsem totiž žádost na info@tesc... a popsal ty tři čísla...
To bude ještě zmatek, než přejdu... :roll:
Dneska mi je poslali mailem, tak jsem hnedka objednal čtyří emtečka s převodem čísla.
A vůbec mi nenabízeli retenční nabídky... No, stejně bych je nechtěl...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jůzr 11. 3. 2019 14:07

Tak jsem se kouknul na data v aplikaci a příjemně jsem zjistil, že nabízejí 7,5GB za polovic do konce roku.
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 3. 2019 08:50

Ale jen při aktivaci přes aplikaci Tescomobile a platí pro internetové balíčky které nelze hradit z bonusu. Nechci slevu zadarmo.
Jůzr : nedávají ZA POLOVINU ale O 50% VÍC DAT za stejnou cenu.
No, i po této akci vychází líp Kaktus s využitím HD. 3x2,5GB(+50% na sociály!) =450 Kč s HD a u Tesco mám za 2x nabití na pokladně 440 Kč reálně 7,5GB. Pokud budu potřebovat víc dat tak už vychází líp Tesco bo za 79 další FUP (akorát na rozdíl od Kaktusu reset FUP u Tesca neprodlužuje 30 dní balíčku. U Kaktusu není reset FUP ale aktivuje se vždy nový balík na 30 dní). Zase u Tesca s 2x kreditem mám v ceně dat nemalou porci volání z bonusu (kupuju Clubcard balíček)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jůzr 12. 3. 2019 11:43

Aha máš pravdu nafoukli data o 50% u všech balíčků kromě internetu 150 250 350 u kterých lze odečíst z bonusu.
Takže nic moc.
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 3. 2019 08:45

Tak už vám mávám zdáli. Přechod k emtecku se povedl bez větších problémů a ted budu pěkně v klídku. Žádné dobíjení, mordování se s poukázkami, šíleně složitým ceníkem, vypínání a přepínání kdečeho, abych utratil bonusy.A ještě to mám levnější.
A čtyři simky naší rodiny na jednom inkasu v bance. 8-)

-- 21. 3. 2019 20:46 --

No, ale tenhle virtuál je taky dobrej http://o-mobil.cz/#!/tarify

-- 1. 4. 2019 19:53 --

safra, já jsem tady úplně zastavil debatu, čím to?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jege 18. 4. 2019 09:43

A další nové balíčky a podmínky v samoobsluze - KLIK, Neomezeně, Extra FUP KLIK, Extra FUP Neomezeně ... Už to začíná být nepřehledné a otravné jak u O2 a dalších operátorů .... :grr:
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 18. 4. 2019 11:50

Jak to- už, nepřehledné to je už dávno. :-) Potřeba je hlavu jak dům, aby tu spleť člověk pochopil... a ještě přidali.
Tý jo, ceník má 17 stran!!! https://www.tescomobile.cz/file/edee/do ... 042019.pdf
intago
Junior

Odeslat příspěvekod termistor 18. 4. 2019 17:13

Jak je to s dvojnásobkem kreditu na staré simky tesco. Poslední zpráva co jsem slyšel do konce dubna 2019. Už něco potvrdili dále ?
edit: tak už jsem to našel v ceníku - do dubna 2020
termistor
Junior

Odeslat příspěvekod radim 18. 4. 2019 18:16

intago píše:Tak už vám mávám zdáli. Přechod k emtecku se povedl bez větších problémů a ted budu pěkně v klídku. Žádné dobíjení, mordování se s poukázkami, šíleně složitým ceníkem, vypínání a přepínání kdečeho, abych utratil bonusy.A ještě to mám levnější.


Přesně tak! Taky už mám ČVOP.

intago píše:No, ale tenhle virtuál je taky dobrej http://o-mobil.cz/#!/tarify


Volání za 5,50??? V dnešní době? To mi vůbec nepřijde jako dobré!

intago píše:safra, já jsem tady úplně zastavil debatu, čím to?


Bo Tesco stojí za psí štěk! Byl to super virtuál na začátku, teď je nepoužitelný.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 18. 4. 2019 21:08

radime-neomezenku mají za 345.- to je ti moc?A pět kaček platíš až když vyčerpáš volné minuty, máš dost možností ...
Jinak máš recht. Měsíc už jsem u emtecka a mám naprostej klid. Jediný, co jsem udělal, že jsem poslal smsku IVMM R, když jsem vyčerpal FUPku 1,5giga:-) abych dostal další.
Nic nemusím sledovat, pohodička. A ostatní tři simky jedou a pojedou úplně bez zásahu. Mailem mi poslali vyučtování a stahli si pár kaček z inkasa za všecky... 8-)
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků