Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 5. 2019 15:48

Já budu mít jen 2 opy na volání Emtéčko a na data Kaktus. Pro upovídanou tchyňku bude na volání polskej A2 protože za 60 měsíčně je to ideální tarif pro soukromou potřebu pro upovidané lidi. Pořídím jí na to druhý telefon akorát to nebude zvedat ještě pořešim jestli se dají nějak zablokovat příchozí hovory aby jí nevolali draze na zahraniční číslo.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 5. 2019 01:58

takze asi budete u te polske karty kazde 4 mesice az rok menit simku, aby Vam (nebo tchyni) nezacali uctovat priplatky?
Nevim, jestli u te PL karty pujde nastavit blokovani prichozich hovoru, ale asi by u te karty melo jit nastavit blokovani zobrazeni tel. cisla (CLIR), takze kdyz telepartneri tchyne neuvidi jeji PL cislo, tak ji ani nebudou moct zpatky na to cislo volat.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 5. 2019 21:38

Tak poslední záchvěv Tescomobile před popravou :
Balíček Klik1 se slevou 50 %! Jen do 30.6. ale flat+500MB dat za 249 to je pěkné :-) https://www.tescomobile.cz/cs/kampan/balicek-klik-jedna
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 17. 5. 2019 21:53

Úplně jsem z toho nepochopil, jestli je to pro objednávky do 30.6. za půlku nafurt, nebo je ta sleva 50% jen do 30.6. a pak za plnou cenu. Pevně doufám, že je to ten první případ.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mm2004 18. 5. 2019 09:10

hauzz píše:Tak poslední záchvěv Tescomobile před popravou :
Balíček Klik1 se slevou 50 %! Jen do 30.6. ale flat+500MB dat za 249 to je pěkné :-) https://www.tescomobile.cz/cs/kampan/balicek-klik-jedna

Jak se dá takový balíček aktivovat na staré kartě 2x kredit? Nikde jsem to nenašel. V samoobsluze je za plnou cenu.
mm2004
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 18. 5. 2019 09:39

dj.kure píše:Pevně doufám, že je to ten první případ.

Ponekud naivni kure...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 18. 5. 2019 20:08

mm2004 píše:
hauzz píše:Tak poslední záchvěv Tescomobile před popravou :
Balíček Klik1 se slevou 50 %! Jen do 30.6. ale flat+500MB dat za 249 to je pěkné :-) https://www.tescomobile.cz/cs/kampan/balicek-klik-jedna

Jak se dá takový balíček aktivovat na staré kartě 2x kredit? Nikde jsem to nenašel. V samoobsluze je za plnou cenu.


Jasně, ale co budeš dělat s bonusem? 500 mega je malinko, tak leda pak pustít internet350 bonusu na 1gigo ale bude se muset asi zas vypínat aby se těch 500mega zas dostalo. Ale abys zas nepřišel o flat, napiš na chat ci info mailem jak na to
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 18. 5. 2019 21:48

Jako jestli je ta sleva jen do konce příštího měsíce, tak to je sleva "nechci slevu zadarmo". Akce o ničem. Přitom operátory neomezené volání a sms nestojí v podstatě nic. Vydělávají hlavně na datech.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisl 25. 5. 2019 22:16

Jo, přesně tak to je. Sleva platí do konce června na první aktivaci, další měsíc se již platí standardní cena.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod a.b.a.c.u.s 27. 5. 2019 12:36

Nevíte někdo, jestli už funguje nastavení automatického dobíjení kreditu? Při prezentaci "nové" aplikace se o této možnosti mluvilo, ale teď se mi nepodařilo nikde najít, zda už tato možnost existuje...
a.b.a.c.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod radim 27. 5. 2019 14:49

Nejlepší možnost je ČVOP. Doporučují 4 z 5 teskomobilistů.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 5. 2019 16:35

Tak ta akce na Klik 1 - 50% je na první aktivaci, do konce června, ale co je nejdůležitější - nevím proč to tu nikdo nezmínil - TUTO SLEVU LZE JEN NA NOVÝCH SIM. Takže my věrní máme opět smůlu a už nás tu skutečně nic nedrží. Data jsou výhodnější u Kaktusu, volání v rámci sítě bezkonkurenčně u Emtéčka. A né Kaktus ale Tesco se může jít bodnout.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 28. 5. 2019 07:24

Ovšem pokud člověk potřebuje volání, SMS i data, tak je Tesco Mobile s dvojnásobným kreditem stále nejvýhodnější. Kde jinde člověk dostane neomezené volání, SMS a 3-4 GB za 500 Kč nebo 200 minut/SMS a 1-1.4 GB za 250 Kč? Akorát to hlídání si jednotlivých balíčku a "čekání" na chybu uživatele je opruz.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 28. 5. 2019 11:14

Přesně tak, já už na to žaloudek nemám. Když by sis chtěl ten čas zaplatit, tak bys prodělal majlant.
Vždyt jde pár kaček, za ně si stejně nic moc nekoupíš...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod a.b.a.c.u.s 28. 5. 2019 12:26

Já bych to taky neviděl tak tragicky, jako někteří pisatelé...

I když nebudu koukat na výhody typu dvojnásobný kredit apod., tak třeba balíček Klik 1 je sestavený stejně, jako jeden z paušálních tarifů O2, ale u Tesca je navíc za stejnou cenu bez nutnosti dvouletého závazku. Jasně, nějaká "podpultovka" by to asi trumfla, ale v rámci běžně dostupných nabídek mi to přijde atraktivní. Špatně je asi jen to, že se to týká pouze nových karet.
a.b.a.c.u.s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků