Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 5. 2019 13:27

Tak na to by byl určitě vhodnější Kaktus jednorázový ten menší a po projetí aktivovat pofupovku 64/32 ta je celkem použitelná. Ten hybrid od Tesco co ani nejde hradit z bonusu bych nenazýval připojením. Je to jen na kecálky na posílání TEXTOVÝCH zpráv. Obrázek by se stahoval několik minut pokud by to nepřerušovalo spojení při větším množství dat.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod philmencz 13. 5. 2019 16:49

Tak mi přijde, že TESCO MOBILE chce "vyhrát" nejdelším ceníkem - od dnešního dne je vydán nový a už má 19 stran :-)
Nově jsou tam uvedeny balíčky KLIK a NEOMEZENĚ, jediný rozdíl v nich je, že KLIK lze aktivovat jen v aplikaci nebo samoobsluze a NEOMEZENĚ "jen" SMSkou a zároveň to má klient o 100 Kč dražší než u KLIKu.
Ani jeden balíček samozřejmě nelze uhradit z bonusového kreditu, aby to náhodou nebylo pro lidi výhodnější.
Už se v tom ztrácím a vlastně mi přijde - jde ještě vůbec na něco použít bonusový kredit? Přijde mi, že jen na staré "balíčky" dat a max. autom.dokup a jinak nic.
Přijde vám TM ještě něčím zajímavé?
philmencz
Junior

Odeslat příspěvekod carlos52 13. 5. 2019 17:30

TS už jde do kopru.Mám simku s tím starým bonusem,ale uteču ke kaktusu.Už i volání v TS síti strhávají z bonusu,tak to je v hajzlu.
carlos52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 13. 5. 2019 19:36

philmencz: tak ještě (doufám) ClubCard balíček. Ale obecně je k ničemu, nemít tam (starší) část rodiny už jsem pryč. A pečlivě počítám, jestli se mi Kaktus neoplatí i s placeným voláním
libol
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 13. 5. 2019 22:26

Tak já u TM zůstávám jen kvůli ClubCard balíčku (samozřejmě jej kupuji z bonusového kreditu). Používám ho já, manželka a dcera. Je to přesně ta dávka minut a SMS které potřebujeme. A mezi sebou voláme zdarma. Na data mám Kaktus.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 5. 2019 09:43

Z bonusu jde hradit : Clubcard balíček, Internet 150, 250, 350 včetně resetů FUP, volání, SMS, MMS (a mezinárodní klony). Řekl bych že co zařízli volání a SMS za dobití tak se rodinám víc vyplatí buď Kaktus (kde se musí hlídat happy hours pro bonus kredit) nebo Emtéčko mini. Za 3,63kč za SIM za měsíc na 10000 minut/SMS do vlastní sítě z něj dělá příborníka pro rodiny který se těžko překonává. Taky plánuju s rodinou TesXit. Po 5 letech.
Ještě doplním pro volání v síti lze použít Clubcard balíček (jako jediný jde hradit z bonusu) dále (ne)Štědrých200, balíček Štědroňovi a nové internetové balíčky které nelze hradit z bonusu (ale lze je aktivovat i na kartách 2xkredit), u internetových se musí o balíček Štědroňovi zdarma žádat SMS
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 5. 2019 13:12

milbust: Koukám, že ten ClubCard balíček není nic výhodného. Stejnou parádu udělá Emtéčko Malý za 144 Kč. Nebo se pletu?
Apple MacBook Pro 13", Core i5 3210M, 8GB RAM, 240GB SSD
Apple iPhone 8 64GB Space Gray | Vodafone OneNet (VoLTE a VoWiFi)
Xiaomi Mi 8 6GB/128GB Black | Vodafone OneNet + Emtéčko
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod intago 14. 5. 2019 13:45

Hauzz je Tescoguru. :-D Jako emigrant od Tesca k Emtecku pozoruju jako hlavní výhodu ne tak cenu, je to pár korun, ale to pohodlíčko. 8-) Akorát neomezenka stojí 480 nebo kolik, ale všichni voláme mezi sebou za 3,60 neomezeně :-) I celou rodinu a kámoše jsme přetáhli, co jsme byli u Tesca. Kdysi jsme si volali zadara, pak za hrozných 90.- mimobonusových. To mne přimělo k útěku :-l
Musel jsem současně sledovat čtyři simky rodiny, každá měla jiné balíčky, každá se musela dobíjet jindy. Mordoval jsem se s kupony, které u kasy nemohli pokladní započíst. Takže jsem běhal do Tesca jak pes a mlátil tam ty čísla :roll: .
A tedka? Nedělám vůbec nic, jen u mý simky resetuju fupku jednou měsíčně smskou. Ostatní jedou bez nejmenší péče. A prachy si strhávaj sami z jednoho účtu v bance. 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 14. 5. 2019 17:23

Však jo, mám to v rodině stejně :-) naprosto ideální.
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 15. 5. 2019 02:02

dj.kure píše:milbust: Koukám, že ten ClubCard balíček není nic výhodného. Stejnou parádu udělá Emtéčko Malý za 144 Kč. Nebo se pletu?

Ten ClubCard je přeci jen o něco výhodnější. 120 minut (proti 100), 60 SMS (proti 40) po vyčerpání volání za 1,5 Kč (proti 1,69 Kč). Tarifikace 1+1 (oproti 60+1). Cena 150 Kč (oproti 144 Kč). Tak co je výhodnější? V Tescu (který mám po ruce) dostanu poukázku na 50 Kč nákup. Takže mě vlastně balíček stojí jen 100 Kč. Abych byl přesný, jelikož dobíjím jednou za dva měsíce 300 Kč, stojí mě balíček jeden měsíc 100 Kč a další měsíc 150 Kč.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod intago 15. 5. 2019 06:43

Jo a k tomu volné volání v síti jsi zapomněl. Na utracení bonusu dobrý, ale já 120 min jinam nepotřeboval. Ještě že ten nechali, zatím...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 5. 2019 07:26

Taky z těch 120 minut z Clubcard do jiné sítě provolám tak 20-30 mám ho na utrácení (prodloužení platnosti o měsíc aby nepropadl) bonusu a hlavně na volání v síti. Ale to Emtéčko to asi vyhraje. Pro volání s rodinou určitě na data uvidím možná Kaktus.
Jinak Clubcard balíček je sice za 300 ale když si vezmu že na pokladně mě stojí dobití 300-50-30=220 za tu cenu mám 630 kredit (z toho 330 bonusu) takže ceny balíčků které jdou z bonusu můžu vynásobit x 0,35 a mám 104 Kč reálných za Clubcard balíček :-) Stejně tak i s daty
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod intago 16. 5. 2019 07:31

hauzz-Včera jsme to s kámošem probírali a závěr byl jasný, měli jsme přejít do Emtecka daleko dřív... Tak jako ty jsme se s tím léta mordovali a stálo to za to? Nestálo.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 5. 2019 08:40

No já jsem přešel i s rodinou od Téčka k Tescu cca před 4 roky ze dvou důvodů : 1) Měsíc volání za dobití 2) Pofupovka 200kbit. O obě výhody jsme byli obráni tak už není důvod zůstávat u Tesca. Poslední výhoda 2x kredit už pomalu přestává být výhodou když začíná být problém to utratit. Jak říkám pro mě dobíjení na pokladně problém nebyl mám ho po cestě a nabíjel jsem v trafice Tesco kde problémy s načtením slev nebyly. Já mám jako prioritu data za rozumnou cenu a VPN. Pro tchyni která je schopna provolat kredit za pár týdnů pořídím A2 mobile za 60 Kč měsíčně bude mít neomezené hovory a pro volání mezi sebou budeme mít Emtéčko mini. A na data Kaktus pro převody jednotek.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 16. 5. 2019 10:02

2hauzz: ještě, že složitěji už to nejde :-D ... tři operátory na různý věci, paráda... O:-)
Proto jsem pro rodinu (včetně sebe) pořídil Emtéčko, kde jsou výhodná data, VPN a solidní minutovka. Plus mám teda Neomezenku s 30GB dat, protože potřebuji hodně dat na cestách, ale taky bych se bez toho obešel, kdyby to nebylo přes známost z úřadu za pakatel.
Apple Watch 4
dj.kure
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka