Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 20. 4. 2019 20:19

intago píše:Měsíc už jsem u emtecka a mám naprostej klid.
Zrádce! :grr: :D

Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 20. 4. 2019 22:16

Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze? :-| hehehehehehehehehhehehe......................
Z Tesca jsem byl pět let a tohle nepamatuju, vy jo?
U každýho opa jsou problémy. Emtecka začalo VOLTE a ne každýmu to jde. Možná je problém v mobilech... Naštěstí žádnou velkou výhodu VOLTE nevidím....
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 4. 2019 17:44

No podle názvů tipuju že to bude flat na 30 dní vč. dat. Jako tradičně samozřejmě bez možnosti na to použít bonus kredit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 26. 4. 2019 06:47

To by chtělo jim poslat majl na info@ Ale že to nedaji jasně na vědomí, to nechápu... :-] Sice mi do toho už nic není, ale napsal jsem jim... :-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 4. 2019 07:28

U skrbloňových za 90 to taky bylo nějakou dobu jako položka v samoobsluze na webu až za nějaký čas to dali do ceníku v pdf.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 26. 4. 2019 08:16


vše brzy zveřejníme. Jedná se o možnost aktivovat v rámci jednoho balíčku neomezené volání a SMS a různý datový objem na 30 dnů. Například 500 MB, 1500 MB nebo 3000 MB dat.
​Aktivovat to již lze, nejvýhodnější pro Váš bude aktivace přímo v naší aplikaci Tesco Mobile.
S pozdravem

Štěpán Polášek
Péče o zákazníky

Odepsal jsem jim:
Vidím tu dva velké problémy:
1. Ceník je strašně složitý a bude ještě víc
2.Tyto balíčky asi nepůjdou platit bonusy. Co s tím bonusem mohou dělat, když v těchto balíčcích mají neomezenku i data??

Co ale mohou odpovědět? :-| Na každej pád jsem rád, že jim mohu z dáli kynout rukou... Mám svatej klid od takovýho maglajsu 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod radim 26. 4. 2019 10:18

Proč by s bonusem měli něco dělat? Prostě propadne. :-D Tesco v tomto směru podniká veškeré kroky. Bonus má jen nalákat, ne reálně něco zlevnit.
Ale jak říkáš, mě už to taky netrápí. Takový operátor je už dneska nepoužitelný.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 26. 4. 2019 10:20

Bohužel...
Já ještě nepochopim, proč nové balíčky už jdou aktivovat, ale nikdo o tom neví. Co je to za jednání?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 4. 2019 21:22

Tak co jsem pochopil tak klik balíčky je to samé co neomezeně tj flat+data s přívlastkem podle čísla na 30 dní. Pokud si ho aktivuju z aplikace nebo ze samoobaluhy tak to mám o 100 Kč levnější než balíčky neomezeně. Ale ta cena je nic moc. Pro lidi s 2xkreditem se pořád vyplatí týden neomezeně a internet 350+resety fup 5 týdnů flat+3GB nebo 4 týdny flatu a 4 GB. Za 600 kredit +630 bonus za 2x220 dobití na pokladně Tesco. Klik 3 se 3GB na 30 dní za 699 tj. o 100kč víc.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 29. 4. 2019 06:37

To je věda, čím dál složitější :D Ještě, že už ji nepotřebuju znát. :-D
Jsi Tescoguru, gratuluji :tleskani :-D Mohl by sis zřídit poradnu, za prachy ;-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 29. 4. 2019 18:37

intago píše:

2.Tyto balíčky asi nepůjdou platit bonusy. Co s tím bonusem mohou dělat, když v těchto balíčcích mají neomezenku i data??


Já v tom vidím alternativní cestu ke zrušení bonusu.
Zrušit ho přímo by vyvolalo nelibé reakce tak se zruší tím, že jej nepůjde na nic použít.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod radim 29. 4. 2019 20:59

Na nic smysluplného. A proto - tradá! Rychle pryč!
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 4. 2019 17:25

intago píše:Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze? :-| hehehehehehehehehhehehe......................
Z Tesca jsem byl pět let a tohle nepamatuju, vy jo?
U každýho opa jsou problémy. Emtecka začalo VOLTE a ne každýmu to jde. Možná je problém v mobilech... Naštěstí žádnou velkou výhodu VOLTE nevidím....


Jenže to není problém Emtéčka, ale O2. A týká se to hlavně telefonů od Xiaomi. S těmi není síť O2 otestována. Samotné Emtéčko je jinak super :-)
Výhoda VoLTE je ve výrazně kvalitnějším hovoru, nenutnosti přepínání telefonu ze 4G do starších síti (méně energetické režie), možnost dovolat se tam, kde 900MHz pásmo není pokryté a je k dispozici 4G na 800MHz, nepřerušení například stahování když někdo zavolá a tak dále.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 5. 2019 17:04

Na co použít bonus pokud máme flat s daty? Jedině na MMS nebo na mezinárodní hovory/sms případně roaming mimo EU (bo v EU by měl platit domácí flat). Nebo si k flatu po projetí dat z balíčku aktivovat internet 350 a následné resety FUP z bonusu. Pak by se vyplatil nejlevnější klik a data pak jet z bonusu. Jinak mě nic nenapadá.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 3. 5. 2019 19:31

všecky tyhle možnosti jsou nanic... MMSky už snad nikdo nepoužívá, co ciziny a mimo EU také málo a přehazovat balíčky je o nervy, To už líp se na tyhle nové baličky vykašlat a jet postaru :-|
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků