Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 5. 2013 10:28

Tak a máme tu oficiálně dalšího virtuálního operátora ;-]
Obrázek

Tesco Mobile ČR : "Virtuální mobilní operátor nabízející jednoduché a srozumitelné služby s vysokou kvalitou za výhodnou cenu."

Pravděpodobně můžeme očekávat jednu předplacenku a jeden tarif. ;-]

Twitter : https://twitter.com/Tesco_Mobile_CZ

Představení naplánováno na pondělí 20.5.2013
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kurt 13. 5. 2013 13:45

Taky v O2 síti? Se nám Vodafone nějak zasekl. ;-)
Kurt
Junior

Odeslat příspěvekod Lachty 13. 5. 2013 14:07

Pokud bude mit internet zadara jako Mobil.cz s rychlosti po prekroceni fup 200kbps, tak jdu k nemu. :-)
Lachty
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 13. 5. 2013 15:12

Články:
Operátor Mobil.cz startuje, známe podrobnosti (mobilmania.cz)
http://mobil.idnes.cz/tesco-mobile-ceska-republika-nabidka-20-kvetna-fnc-/mobilni-operatori.aspx?c=A130513_110813_mobilni-operatori_jm (mobil.idnes.cz)
Naposledy upravil Fíla dne 13. 5. 2013 20:53, celkově upraveno 2
Důvod: doplněn popis odkazu a odkaz na článek, který vyšel na MM
"Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo."
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 5. 2013 20:08

Nevznikne pro O2 spíš "ztráta" nebo "odliv" zákazníků od Blesku, když bude Tesco výrazně výhodnější?
Co by z toho pak vlastně takové vydavatelství Ringier mělo, kdyby se jim zastavil přísun takřka nových zákazníků a začal i odliv směrem k Tesco mobile? Oproti němu bude O2 pořád "na svým".
Osobně si myslím, že cena nebude pod 2 Kč za minutu a SMS pod 1.30 Kč :hm :-\
Ale mile rád bych se i spletl.
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 13. 5. 2013 20:49

Klicovy je opet internet!
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod polda 13. 5. 2013 21:31

Já očekávám nějaký vernostni (bonusovy) program či levné volání ve vlastní Tesco siti. Jinak změny asi ne.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 14. 5. 2013 00:19

Jak rika polda. Tesco Mobile se v mnoha statech zameruje na levne volani v ramci "site".
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 14. 5. 2013 10:19

Tím líp, že se zaměřuje na volání. Internet je důležitý pro spoustu lidí, i pro mě, ale zase kdyby bylo volání "standardních virtuálních" 2.50,- za minutu a k tomu 60+1 v tarifikaci, tak to se moc z místa nepohneme....
To už tady bylo.
Můj mobil: OnePlus 3
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 14. 5. 2013 19:25

Pro mě by byl ideální slovenskej model.Kdyby byly stejný podmínky u nás okamžitě přecházím k nim.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 17. 5. 2013 13:37

Tak co se ví o Tesco mobile. např. infolinka bude dostupná na čísle 841 112 255 a hovor bude účtován jak volání do jiné sítě (nikoliv do sítě Tesco Mobile). Operátoři budou dostupní denně od 8-20hod.

Z toho usuzuju, že ceny za volání budou odlišné pro volání do Tesco a někam jinam.

Minimální dobíjená částka bude 200Kč a ze začátku by se mělo dát dobíjet na pokladnách v Tesco a na webu pomocí platební karty.

Samoobsluha také bude a sice http://www.tescomobile.cz/samoobsluha
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 17. 5. 2013 15:04

841........... tzv.bílá linka účtovaná dle tarifu operátora volajícího (od 0-6kč/min), to nemá s Tescem nic společného aby se dalo usuzovat na volání vlastní/cizí síť.
polda
Junior

Další stránka