O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sx02 16. 4. 2014 17:17

no já nevím, u bonerixu mi to hláší 4g a jede to docela slušně...
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 16. 4. 2014 19:35

Pred mesicem: "bohužel Vaší žádosti o vystavení LTE SIM karty nemůžeme vyhovět. Tuto technologii naše společnost zatím neposkytuje."
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 16. 4. 2014 19:58

tatar77 nech si vyměnit tu SIM stojí to 99,-a uvidíš jestli máš founa a signal LTE-není co řešit,vždyt je to O2
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 16. 4. 2014 20:06

No ja si menil ted sim, prisla mi USIM, telefon s LTE mam, ale pokryti je nejblizsi v Brne. Tak az pojedu do Brna tak to schvalne vyzkousim.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 17. 4. 2014 15:44

V diskuzi o Samsungu S4:

O2 píše:Pro připojení je potřeba být v pokrytí sítě LTE. Pak stačí mít mobilní telefon, tablet nebo modem podporující LTE a nový typ SIM karty (tzv. USIM).

Jak poznáte USIM
Jestli máte USIM, zjistíte vytočením čísla *444*#. Během několika sekund obdržíte SMS s informací, zda je daná SIM karta typu USIM, nebo ne.

Jestliže tento typ karty nemáte, zdarma vám ji vyměníme na kterékoli O2 Prodejně.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 17. 4. 2014 16:57

Tak ten kód opravdu funguje. :-D
Přílohy
Screenshot_2014-04-17-17-54-14.png
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 22. 4. 2014 21:44

Dobrý den, nemáte někdo možnost doporučit modré volání za 420,-Kč?
V současnosti jsem u Bonerixu, ale mám 2 starý paušály, každej za 399 kč, který budou končit. Samozřejmě uvedu jako doporučitele, nabídky mete zasílat jako SZ, nebo na garth1@seznam.cz
Díky moc.
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 22. 4. 2014 22:18

Zdravim,
muzete mi prosim sdělit, jaké má Bonerix účtovací období. Čekám na sms o zařazení do programu a jde mi o to, jestli bude mít cenu aktivovat nějaký balíček nebo počkat na nové účto. Díky moc
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chr1s 22. 4. 2014 22:56

To záleží na firmě, přes kterou jsi v Bonerixu, každá firma má jiné účtovací období :-)
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 23. 4. 2014 17:46

Já myslím že Bonerix už to teď sjednotil a má účtovací období od 1. do 30(31).Já to mám takhle už dva roky a upozorňují na to na stránkách modrého volání že to budou mít všechny tarify.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka_2 23. 4. 2014 19:33

Já mám účtovací období od osmého do sedmého.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 23. 4. 2014 20:13

Myslel jsem tím ze každá nová aktivace tarifu bude mít už učtovací období od 1. do posledniho dne v měsíci. Starší tarify to maji pořád stejné. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 4. 2014 10:14

guiz: Jestli se nová aktivace počítá 18. dubna, tak nemáš pravdu a jedu na zúčtovcím období 8.-7.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedy 24. 4. 2014 16:45

Dnes jsem si to zúčto ověřoval na lince Bonerix a opravdu záleží pod jakou firmu je vaše číslo zahrnuto. V mém přídadě konktrétně od 12.-11.
Na číslo které "přechází" z O2 najednou přišla od O2 SMS o aktivaci balíčku O2 SMS TOP. Když jsem volal co se děje, že jsem nic neaktivoval, tak mě odkázali na Bonerix. Tam mi řekli, že je to "normální" při přechodu od O2, že takových SMS může přijít i víc, ale že nic platit nebudu a až budu definitivně u Bonerixu, že příjde uvítací SMS. Nyní jsem prý ve fázi přechodu. :-)
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadislavM 24. 4. 2014 16:53

Tím se netrap, kdybys přešel k šedivce, která má VPN neomezeně, chodí SMS o aktivaci Team nonstop.
LadislavM
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků