O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vokysek 5. 6. 2013 10:09

Zdravím,
lze převést 2 čísla, aby byly psané na jedno jméno ?
vokysek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nlm78 5. 6. 2013 10:09

protože volám pouze přes wifi, nemám předplacený žádný data...a například moje manželka nemá smartphone,takže ta jinou možnost než callback nemá. a přejít chceme oba, tak proto
nlm78
Junior

Odeslat příspěvekod Robin Brett 5. 6. 2013 10:26

OK, až přejdete oba, tak manželka Ti bude volat za 1 Kč/min a callback se jí nevyplatí. A stejně tak Ty jí. Ostatním bude volat za 1,90 Kč/min a callback se jí zase nevyplatí. Tobě z WiFi se volání vyplatí. Až - jestli se ceny za callback sníží a dostanou se pod tuto cenu, tak to bude jiná, ale u callbacku se platí i za vyzvánění druhé straně, pokud vím.
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod nlm78 5. 6. 2013 11:20

To je všechno hezký, kdyby to bylo tak jednoduchý.Ovšem manželka nevolá zdaleka jenom mně a bude volat především do ostatních sítí mimo bonerix. Cena voip volání (a tím pádem i callbacku) mají jít od 1.7. u voocallu razantně dolů, navíc i v tuto chvíli při účtování 1+1 má callback smysl oproti účtování v bonerixu 60+1.Takže to opravdu potřebuji vědět,zda mi callback a voip povalí i u bonerixu, čili nic.
nlm78
Junior

Odeslat příspěvekod speedy 5. 6. 2013 12:23

Je možné mít u Bonerixu pouze "datovou" kartu s aktivním internetem? Nebo je k tomu nutné mít i hlas? Vím hlas výjde na 12Kč/rok, když nebudu volat, jen datovat.
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robin Brett 5. 6. 2013 13:06

nlm78: Dobrá, já taky uvažoval nad callbackem, ale narazil jsem právě na Bonerix a tím to prozatím uzavřel. Pro mne to bylo o poměru pohodlí/cena a pokud utratím za měsíc o pár KORUN víc, budiž. Druhou věcí je zda voip půjde "razantně dolů". To že se sníží razantně propojovák, ještě neznamená, že se cena stejně razantně sníží. Od určité níže se už nemusí vyplatit službu provozovat, nebo by museli razantně nabrat zákazníky.

speedy: "Mobilní internet - ideální pro váš notebook" https://www.bonerix.cz/levne-volani/internet/
Ale i jinak 12 Kč za rok je kruicální cena :D
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 5. 6. 2013 15:30

Dostal někdo už reteční nabídku od Bonerixu?
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 6. 2013 17:55

Ty mas ale napady :D
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lol7 6. 6. 2013 10:22

nlm78 píše:To je všechno hezký, kdyby to bylo tak jednoduchý.Ovšem manželka nevolá zdaleka jenom mně a bude volat především do ostatních sítí mimo bonerix. Cena voip volání (a tím pádem i callbacku) mají jít od 1.7. u voocallu razantně dolů, navíc i v tuto chvíli při účtování 1+1 má callback smysl oproti účtování v bonerixu 60+1.Takže to opravdu potřebuji vědět,zda mi callback a voip povalí i u bonerixu, čili nic.

Samozrejme, ze bude VOIP ci CB fungovat u Bonerixu. Je to normalni smlouva.

Nicmene muj nazor na voip uz jsem psal jinde: Vzhledem ke soupajicimu vytizeni mobilnich siti a nizke priorite dat oproti hovorum bych prestane byt VOIP funkcnim resenim v blizke dobe. (zamerne jsem nepouzil slovo "plnohodnotnym", protoze plnohodnotne reseni to neni ani ted). Ohledne CB... vysmech.

Dle meho nazoru, kdyz muzete mit flat od bonerixu za nejakych 550, proc se sr*t s VOIP nebo CB? Pokud provolate jeste mene nez 550, jsou vase uspory v mesicnim meritku v radu desetikorun oproti napr. bonerix mini (korunovy tarif), coz mi za to patlani s tim nestoji...
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod petrik88 6. 6. 2013 10:51

nlm78 píše:...Takže to opravdu potřebuji vědět,zda mi callback a voip povalí i u bonerixu, čili nic.

Mám Bonerix Mini (po 12ti letech u T-Mobile), k tomu 1GB za 195 a volám jen přes voocall. Úplně bez problémů, v nouzi i přes EDGE.
petrik88
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 6. 6. 2013 11:48

Vi nekdo jaky je rozdil u techto balicku: "SPOLU" a "JISTOTA"?
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod petrik88 6. 6. 2013 12:04

Ještě podle starého webu to bylo myslím takto:
Spolu: neomezené volání s ostatními účastníky programu. (nevím jestli úplně všem v Bonerixu nebo ty +5 čísel)
Jistota: můžeš volat JEN na čísla těch 5 čísel které jsou navázány na tvé.

Ale asi bude lepší když si tam zavoláš. Mají to teď nějaké pomotané na webu.
petrik88
Junior

Odeslat příspěvekod Robin Brett 6. 6. 2013 12:09

"SPOLU" - volání zdarma na vybraná čísla

"JISTOTA" - balíček umožňuje volání POUZE v rámci programu
Robin Brett
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 6. 6. 2013 12:13

"SPOLU" - volání zdarma na vybraná čísla

Na 1 vybrane cislo 30,-?
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod Robin Brett 6. 6. 2013 12:18

S balíčkem SPOLU získáte za pouhých 30 Kč měsíčně neomezené volání s ostatními účastníky.
Z této věty to vypadá jako volání zdarma do celého BONERIXU, přinejhorším s Tvými účastníky.
Robin Brett
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků