O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod proof 15. 7. 2015 09:57

To není moc hodnotný příspěvek, pokud nenapíšeš, co jsi tam šel vyřizovat... Pořád je to jiná firma a jediná věc, se kterou Ti reálně mohou pomoct, je výměna SIM karty:

obsluhu na Prodejnách O2 v následujících oblastech:
výměna stávající SIM karty
pomoc s výběrem chytrého telefonu
služba O2 Guru
proof
Junior

Odeslat příspěvekod xanderovitch_1 17. 7. 2015 21:15

Kde v samoobsluze O2Family je mozne poslat kod na prizvani noveho zakaznika?
xanderovitch_1
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 7. 2015 21:26

proof: Je to dceřiná firma, což mnozí zaměstnanci na oficiálních prodejnách ani nevědí. V jedné prodejně mě odmítl chlapík obsloužit, protože nejsem zákazníkem O2 - šlo o dotaz na SIM a pokrytí signálu, což byl však schopen vyřídit. Stačilo mu oznámit, že pro potřeby aktuální jsem tedy zákazníkem O2 a ať na "Family" za O2 zapomene. Jednalo se o prodejnu v Olympii v Brně.

Na prodejně ve Vaňkovce Brno už byli vstřícnější a sami zapátrali po podrobnostech a snažili se mi najít i nejlepší cestu ke komunikaci s O2, abych problém vyřešil. Bez prvotních problémů se to ovšem taky neobešlo a výsledek byl, i přes snahu, nulový. Jde o slepé místo v pokrytí signálu, které se zásadně zhoršilo při spuštění LTE.
Naposledy upravil Fíla dne 19. 7. 2015 01:39, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lindros 24. 8. 2015 16:44

Kdy musím zaslat na Family výpověď, když bych chtěl s nimi skončit a přejít jinam? Smlouva mi končí 11.3.2016 a nechtěl bych platit žádné poplatky za dřívější ukončení smlouvy. Nebo kolik bych musel zaplatit, za dřívější odchod, když mám tarif Mini za 29,- . Z čeho se to vypočítává?
Lindros
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 25. 8. 2015 07:53

Pokutu platit budes, ta je 1/5 ze zbyvajicich pausalu, takze u tebe to bude par Kc.
Slawall
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 30. 8. 2015 14:32

Zdravím, je ještě možné se registrovat u O2 Family, případně mohl by mi někdo poslat přihlašovací kód ?

Předem děkuji za odpověď :-)
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod yaris84 1. 9. 2015 06:25

Poptávka na neomezený tarif + 1,5GB odměně za doporučení se nebráním. Email: yarys1984@seznam.cz
yaris84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hakec 2. 9. 2015 15:15

Kódy jsou k dispozici ale není se k nim lehké dostat. Myslím že jen tak je někdo nedá. I když je tam neomezené volaní, sms + net 1,5 gb za 449,- Kč, tak je zde spoustu lidí, pro které je to drahé. My to v práci máme, a zájem u zaměstnanců není moc velký. A co se týče lidí tady, tak některým vadí roční úvazek, který tam je. Ale třeba se někdo najde kdo Vám kód věnuje. ;-)
Hakec
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 2. 9. 2015 23:08

Neomezene volani za 450 ? Ja ho mam od nich za 600 ( po zdrazeni ) odchazim jinam a v retenci mi bonerix nabidl za 500 neomezenku s uvazkem na 2 roky. Rekl jsem jim ze mam moznost firemni za 420 (pres zname). Jinak nase firma nabizi neomezenku za 520.
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod Hakec 3. 9. 2015 05:15

Ano za 450,- neomezený tarif, a za 49 Kč tarif mini. Úvazek na rok.
Přílohy
cenik.JPG
Hakec
Junior

Odeslat příspěvekod brzdil987 3. 9. 2015 16:21

A i levnejsi cena za sms a za minutu hovoru :-D takovy dvoji metr
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod Millhaus 3. 9. 2015 18:15

normalni linka o2family je 380900330 za normalni sazbu a ne ta barevna 841117118
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 5. 9. 2015 16:19

Tak se mi po delším googlení podařilo získat aktuální ceník. Tak se podělím...

Obrázek

Obrázek
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod Hakec 5. 9. 2015 17:27

Ten můj (449,- neomezený) je taky aktuální. Různé firmy, různé ceny.
Hakec
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 9. 2015 09:16

Jak se to u O2 Family chová pokud změním tarif u datové karty během zúčtovacího období? Naúčtují se poměrné části nebo se jeden (případně oba) z balíčků naúčtují celé? Potřebuji ponížit tarif a přemýšlím kdy to udělat aby to bylo co nejvýhodnější.

P.S. K diskusi výše - O2 Family poskytuje zaměstnanecké a věrnostní programy pro více subjektů a ceny se mohou lišit podle toho přes koho se tam vstupuje.
xtonda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků