Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 20. 3. 2018 14:19

anonyni

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 8. 5. 2018 08:05

Zdar chtěl bych se zeptat jak dlouho po vypršení platnosti kreditu vydrží simkarta registrovaná v síti operátora. Nemyslím tím teď možnost volat a posílat SMS, jenom aby byla na příjmu. Jde mi jen o to aby nezanikla a s ni číslo. Nebo se to posuzuje podle toho jak dlouho se karta nepřihlásí do sítě? Takhle mi vydržela sim od Blesku asi dva roky ale nechci to nechávat náhodě. Btw. nepřišel na trh nějakej jinej virtuál kterej by nabízel delší platnost kreditu než je toho půl roku?
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 5. 2018 08:47

Franz Ferdinand píše:Btw. nepřišel na trh nějakej jinej virtuál kterej by nabízel delší platnost kreditu než je toho půl roku?

Kaktus má platnost simky minimálně rok, stačí když dobiješ 50kč přes internetové bankovnictví
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 8. 5. 2018 09:33

A přes Sazku nebo dobíjecí kupón se u nich dobíjet nedá? U Kaktusu mě vždy odradil chaotickej systém těch různých balíčků.
Když se ještě vrátím k tomu zaniknutí SIM nemá MobilCz nějakej kontaktní mail nebo formulář, že bych se jich na to zeptal přímo, protože fb jaksi nevedu.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 5. 2018 10:08

Franz Ferdinand píše:A přes Sazku nebo dobíjecí kupón se u nich dobíjet nedá? U Kaktusu mě vždy odradil chaotickej systém těch různých balíčků.

Dá, ale minimálně 200kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 5. 2018 07:15

Franz Ferdinand píše:Zdar chtěl bych se zeptat jak dlouho po vypršení platnosti kreditu vydrží simkarta registrovaná v síti operátora. Nemyslím tím teď možnost volat a posílat SMS, jenom aby byla na příjmu. Jde mi jen o to aby nezanikla a s ni číslo. Nebo se to posuzuje podle toho jak dlouho se karta nepřihlásí do sítě? Takhle mi vydržela sim od Blesku asi dva roky ale nechci to nechávat náhodě. Btw. nepřišel na trh nějakej jinej virtuál kterej by nabízel delší platnost kreditu než je toho půl roku?


Od dobiti SIMka zije minimalne 12 mesicu. Kredit vyprsi (vynuluje se) za 6 mesicu od dobiti, takze od te doby minimalne dalsich 6 mesicu.

U O2 je zivotnost 13 mesicu, pricemz ten 13 mesic uz nejde ani volat na bezplatne linky ale stale jde dobit. Pak jde nejspis dobit i ve 14 mesici ale pouze kuponem.

Je to technicky jen na vuli operatora, nic nebrani aby sim fungovala vecne anebo aby se dala reaktivovat treba po 6 letech, staci k tomu zapnuti v HLR. Maji to tak mezinardni simkarty pro internet veci... Ale tam to podle me funguje nejspise jakoby roaming, takze trochu jiny princip.
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomrichter421 12. 5. 2018 08:51

Franz Ferdinand píše:A přes Sazku nebo dobíjecí kupón se u nich dobíjet nedá? U Kaktusu mě vždy odradil chaotickej systém těch různých balíčků.
Když se ještě vrátím k tomu zaniknutí SIM nemá MobilCz nějakej kontaktní mail nebo formulář, že bych se jich na to zeptal přímo, protože fb jaksi nevedu.



Nevím jak je to teď ale před rokem když jsem od nich odcházel tak jsem si dobíjel buď přes el. bankovnictví nebo v trafice přes terminál. V nabídce konkrétně tohoto operátora neměli a tak jsem to po konzultaci s operátorem posílal normálně na T-Mobile a vždy se to dobilo bez potíží. Jen je teda minimální částka 200Kč. Nevím jak je to teď za ten rok co tam nejsem se to mohlo změnit ale taky nemuselo.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 14. 5. 2018 19:46

když je na nové kartě kredit 200 kč a z toho 100 kč bonusový, tak lze posílat premium sms s tím, že cena za sms odečte z bonusu a platba z běžného kreditu nebo jsou premium sms do vyčerpání bonusu zakázané?

díky za info
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 23:53

Mobil.cz slaví 5. narozeniny. V soutěži rozdává telefony a SIM karty

https://www.mobil.idnes.cz/soutez-mobil ... ob_tech_jm

-- 8. 6. 2018 15:31 --

Mobil.cz slaví 5.narozeniny, startuje druhé kolo soutěže

https://mobil.idnes.cz/soutez-mobil-cz-druhe-kolo-d0p-/mob_tech.aspx?c=A180606_150739_mob_tech_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 10. 3. 2019 12:49

Ahoj, když mi přišla přes priceless special simka s kreditem 200 kč, jede to použít na nákup sms jízdenek třeba v Olomouci? Nebo pouze na klasické volaní, klasicke sms a internet? díky moc za info.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 10. 3. 2019 19:19

Nelze použít na premium SMS, pouze volání, sms, internet.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod ZacS 26. 3. 2019 22:19

Dobrý den, máte zkušenosti s aktivací nové SIM? Potřeboval bych ji aktivovat ze zahraničí (EU). Dle jejich FAQ je ale možné pouze z ČR. Máte někdo nějakou zkušenost či radu?
Moc díky.
-> https://www.mobil.cz/podpora-kredit.aspx#zaciname
ZacS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amper2 28. 6. 2019 09:01

Ahoj,

má někdo praktické zkušenosti s aktivací SIM po datu expirace na obalu? Vím, že např. Tesco mobile s tím problém nemá, i několik měsíců. Jak je to u Mobil.cz ?

Díky, amper.
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod Jim Beam 10. 7. 2019 07:47

Zdravím, používám tuto předplacenku v zařízení jen pro pasivní příjem SMS. Neví prosím někdo, popřípadě dá se někde oficiálně zjistit jak dlouho ještě zůstává simkarta aktivní po vypršení platnosti kreditu? Aktivní kartou myslím že je schopna přihlásit zařízení do sítě, přijímat sms, a možnost dobíjet kredit. Nepřijde krátce před konečným zablokováním simkarty varovná SMS nebo tak něco?
Jim Beam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisl 12. 7. 2019 00:36

Sim karta platí ještě půl roku po expiraci kreditu.
ladisl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků