Mobil od ČEZ v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mimous 21. 4. 2013 20:54

Zahlédl jsem na netu nějaké články, kde se psalo, že čez zvažuje možnost být virtuálem. Byly tam zmíněny jeho opravdu skvělé ceny. Má od O2 fakt dobrý podmínky, ovšem už nikde nebylo zmíněno na čem tak dobře rejžuje.
Tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců jsou vazáné na dvouletý pronájem telefonu.
Ty jsou rozřazený do skupin (100,250,500,..) V podstatě je to udělané tak šikovně, že telefon za ty dva roky v podstatě o 100% přeplatíte. Takže asi tak k jejich dokonalým tarifům a některým zastáncům v diskusích. :D
(mám informace z loňského roku, kdy jsme doma měnili smlouvy, pochybuji, že něco změnili)
Naposledy upravil Fíla dne 4. 10. 2013 08:33, celkově upraveno 3
Důvod: upraven název tématu
mimous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lol7 21. 4. 2013 22:28

Pokud se pozastavujete nad tim, ze telefon za 2 roky 2x preplatite, tak se jdete podivat, kolikrat preplatite telefon pro rezidentni zakazniky...
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Gastro 22. 4. 2013 08:16

To není pravda, telefon zaplatíte podle ceníku O2. Např, já ten ceník viděl někdy na podzim, S3 stál tenkrát o O2 nějakých 14500, ČEZ chtěl 600 měsíčně, to máte 14400. Pokud ale člověk nechce tohle řešit, štací si vzít nějaký z té skupiny za 100 Kč/měsíc a pak ho někde za dvojku prodat. Určitě za to ty tarify pořád stojí, a nebýt te "O2 revoluce", tak vypadají jak z jiné planety.
Gastro
Junior

Odeslat příspěvekod kbn-001 22. 4. 2013 08:27

Bože chraň nás ČEZ a podobné jako operátora nikdy
kbn-001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 22. 4. 2013 08:54

No některé telefony se u ČEZU hrubě nevyplatí. Třeba galaxy s3 mini. Musíte za něj platit 500 měsíčně a ještě zaplatit dph. Což znamená, že ho opravdu přeplatíte skoro o 100%. Takových případů je tam víc a opravdu by mě zajímalo jestli si to někdo vážně k tarifu veme ;) Jiné telefony, ale u nich zase vyjdou v součtu levněji než se dají koupit normálně. Takže to chce vždy pečlivě propočítat jestli se to vyplatí nebo ne. U těch telefonů za 100 se jich vyplatí většina u telefonů za 250 tak polovina a u těch dražších už většinou málo co.

Jo a není pravda, že si člověk musí brát telefon. Pokud nechci telefon, tak platím 70 Kč za vedení účtu nebo tak něco;) ale i tak jsem stále cenově výrazně níž než u nabídek operátorů (aspoň většiny nabídek).
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kofol 25. 7. 2013 10:58

Hospodářské noviny informují, že ČEZ se stane na podzim virtuálním operátorem v síti O2: http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-60310800-cez-zacne-nabizet-mobilni-volani-vyuzije-zakazniky-kterym-prodava-elektrinu-a-plyn

Informaci již převzala i MobilMania: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/ihnedcz-cez-pracuje-na-virtualnim-operatorovi/sc-4-a-1324319/default.aspx.
A také CNEWS: http://extramobilne.cnews.cz/potvrzeno-cez-se-na-podzim-stane-virtualem-siti-telefoniky.

Jen dodám, že ČEZ, respektive ČEZ Prodej, s.r.o., má od 19. 7. 2013 od ČTÚ přiřazenu řadu o 100000 číslech ve tvaru 705 0xx xxx, na ÚPV má zažádáno o ochranné známky "mobil od ČEZ" a "ČEZmobile" a vlastní omény cez-mobil.cz a cez-mobile.cz.
Kofol
Junior

Odeslat příspěvekod polda 25. 7. 2013 11:15

To bude rachot....
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paseto 25. 7. 2013 11:20

Nějakej odhad ceny by nebyl? Mám možnost mít od o2 free cz místo za 750 jen za 320 tak jestli má cenu čekat jestli budou mít lepší cenu nebo to vzít.
paseto
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 7. 2013 11:32

polda píše:To bude rachot....

To jo... Asi jako s plynem... Nejdřív lidi nalákat a pak je potichounku polehounku převést na podivné ceníky, skryté v hlubinách webu... A za dva roky jsme na tom skoro stejně jako původně u RWE, že.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod Kofol 30. 7. 2013 12:56

Tak ČEZ Prodej, s.r.o. si od ČTÚ nechal přidělit další blok čísel, respektive požádal o řadu obsahující 400 000 nových čísel, jelikož rozhodnutí ještě nenabylo právní moci. Jedná se o 705 100 000 až 705 499 999, čili budou mít k dispozici souvislou řadu čísel od 705 000 000 do 705 499 999, celkem půl milionu čísel. Moc to nechápu, že si nevybrali řadu i s 705 705 705, ale pravděpodobně jedou podle plánovaného hospodářství a takové bezvýznamné marketingové věci jdou mimo ně.

Četl jsem, že v současnosti mají pod svojí rámcovou smlouvou (pro zaměstnance, jejich rodinu a přátele) něco přes 100 000 aktivních SIMek, které snad budou časem převádět pod svého virtuála, tak by půl milionu nemuselo být tak velké číslo. Každopádně půjde o nejvíce nadimenzovaného virtuála u nás.
Kofol
Junior

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 30. 7. 2013 23:52

Jako spokojený a věrný zákazník ČEZU se moc těším na jeho služby jako virtuála. Nicméně si ještě počkám s čím příjde Babiš a Agrofert, který má být též virtuálem.
Helmut Niederman
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2013 13:22

Je neco noveho?
anonymni

Odeslat příspěvekod speedy 20. 9. 2013 14:58

Tak vstup na trh by měl být okolo 15.10. Na webu http://www.cez.cz/ se objevila položka mobil. Zatím na sebe můžete zanechat pouze kontakt.

Tarify být 3 z toho jedna předplacenka
Platím, jak volám - předplacenka
Volám občas
Volám rád

Internet
Dnes online
často online
žiju online
speedy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků