Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 16. 1. 2019 16:16

Ceník platný od 16. 1. 2019: https://bleskmobil.blesk.cz/kompletni-cenik
Během druhé poloviny února dochází ke změnám účtování a cen dat.
anonyni

Odeslat příspěvekod radim 21. 1. 2019 15:17

Dají se koupit jejich simky jinde než na webu? Byl jsem v několika trafikách, ale bezvýsledně.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 25. 2. 2019 03:23

Lomax píše:Tentokrát rozdávání 300 Kč za dobití 200, znamená to, že už se nedá čekat, že budou akce s rozdáváním 300 jen za kód (z novin)??

Odpovím si sám, naštěstí ne, klasické rozdávání 300 Kč je zpět:

PŘIDEJTE SE K NÁM
Nový účastník, který splní následující podmínky, má nárok na získání bonusového kreditu ve výši 300 Kč:
Účastník si pořídí novou SIM kartu BLESKmobil v období od 15. 2. 2019 do 17. 3. 2019, do konce tohoto období si ji též aktivuje a následně zašle nejdéle do 17. 3. 2019 do 23:59 hodin bezplatnou SMS ve tvaru BONUS na číslo 999340.
Drobným písmem jsou někdy i dobré věci. Třeba nejlepší dárek od Vodafone k Vánocům 2015 i 2016: 50% sleva na Internet 500MB.
Ten teď končí a prý omylem se dočasně v Můj Vodafone nezobrazuje datum jeho vypršení -- náhoda?
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Myčoken 25. 2. 2019 08:16

Existuje nějaký racionální důvod, proč používat právě Blesk Mobil?
Myčoken
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 2. 2019 10:07

Neexistuje. :-)
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 25. 2. 2019 11:59

Souhlasím, že normálně asi neexistuje. :) Až na výjimky jako je třeba těžba z Teska (já tedy ale ten 5 GB trik nedělal). Pak se to s BONUSem na čtvrt roku jako 2. SIM na 400 MB LTE pro dítě hodí.
Drobným písmem jsou někdy i dobré věci. Třeba nejlepší dárek od Vodafone k Vánocům 2015 i 2016: 50% sleva na Internet 500MB.
Ten teď končí a prý omylem se dočasně v Můj Vodafone nezobrazuje datum jeho vypršení -- náhoda?
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod jossec 27. 2. 2019 18:53

ahoj, mám dotaz jestli má někdo stejnou zkušenost že mu bylo strženo 20kč (respektive teď po novu 25kč) za připojení k internetu i přes to že se nikam nepřipojoval. Podotýkám že v telefonu mám změněný APN a nikam se přes mobilní data nedostanu. Stalo se mi to dnes i před měsícem, reklamace neuznaná.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 2. 2019 23:29

Mě se to stalo u Tescomobile tátovi taky. Oba máme Xiaomi oba po vypršení měsíčního netu ten denní se totiž během měsíčního nedá deaktivovat. Strhli to ve chvíli kdy byl telefon na nabíječce takže náhodná manipulace vyloučena. Data byla vypnuta přes menu telefonu. Asi malware z výroby nebo má O2 ve svých systémech účtování pěkný bug... U Tesco mi to po reklamaci vrátili i když tvrdili že k čerpání došlo a tudíž byla reklamace neoprávněná.
hauzz
Junior

Odeslat příspěvekod TooMooX 28. 2. 2019 01:10

To rozhodně není nastavením telefonů! To je jen vlastnost tohoto skvělého operátora! Účtují data po prvním bajtu + asi na tom třiskaji velké prachy... Okradaji tak určitě mraky lidí a protože tohoto operátora mají starší lidé. Tak jim to už X let prochází!

Můj otec Xiaomi Redmi 4X zapínání internetu na den. Velmi ojedinělé.. Asi aby si toho dotyčný nevšiml a nebo to ignoroval. Někdy 2x týdně a někdy 14 dnů klid
Kolega v práci nějaký Huawei... Úplně to samé, ale pozor jeho manželka úplně stejný telefon i Bleskdebil a te to nedělalo!
Kamarád nějaký ackovy Samsung a opět ten stejný problém!

Takže chyba bude u operátora! Za to už měli vyfasovat řádný flastr. Kolik důchodců co si ani neumí přečíst sms že jim byl aktivovaný net musí okrádát...

Pak na jejich infolince pracuje/pracovala velmi příjemná paní. Otcovi "nadala" že co si kupuje chytrý telefon když ho neumí používat když to chtěl reklamovat. Kolega v práci si vyslechl od ní že mit chytrý telefon a nemít data je jako mít auto a nemít na benzín.... Co je za socku ať si aktivuje jejich brutálně předražené data. A podobný perly.

Proto např O2.sk aktivuje internet na den až po přenesených 50Kb. Telefon i s vypnutými daty nejspíš umi nějaký bajt sosnout...
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 28. 2. 2019 08:17

Jo, taky se mi to stávalo, na Nokii. Teď už je nějakou dobu klid.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod jossec 28. 2. 2019 08:31

Děkuju za komentáře, mě zajímalo jestli s tím mám problém jen já či se to děje i ostatním. Nechápu jak by se telefon mohl připojit k internetu když mám změněný APN a i kdybych měl v telefonu mobilní data povolené tak se nikam nedostanu.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 2. 2019 08:52

Nejde v samosce ci infolince vypnout natvrdo ?
Samsung Galaxy S7 8.0 ETL , A3 + A5 2017 8.0 ETL
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod radim 28. 2. 2019 11:30

No asi šlo, ale pak ani nepošleš MMS a někdy se budeš potřebovat fakt připojit, tak prostě na pytel no.
radim
Junior

Odeslat příspěvekod jossec 28. 2. 2019 11:58

v sámošce to natvrdo vypnout jde, ale jak píše @radim v případě nouze se nepřipojíš a možná ani nepošleš MMS.
jossec
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 2. 2019 13:37

Mě teda MMS šla poslat i s deaktivovanými daty (v samoobsluze). Tesco takže taky síť O2. Pro MMS je jiná APN než na data. Jen by mě zajímalo jestli to sebralo prachy za připojení někomu kdo má jen tlačítkový telefon.
hauzz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka