Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Smells 8. 11. 2012 21:39

polda- Sdílím s tebou tvůj názor.Kdyby přišel O2 s předplacenkama s cenou 2.50 za minutu tak by to nikomu nevadilo,ale že se to jmenuje Blesk mobil každej druhej chytrák má řeči.Díky tomu,že šel O2 (nebudem to tedy nazývat BM i když je mě to úplně jedno) s předplacenkama dolů jsem si sjednal u operátora retenci,o které bych si mohl před týdnem jen nechat zdát a je mě úplně jedno kdo službu BM poskytuje.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mamoothek 8. 11. 2012 21:43

polda: Ono se to má tak, že si dobiješ za 300 a pak tu výhodu máš aktivní na 4 týdny. No řekněme, nic moc :-)
mamoothek
Junior

Odeslat příspěvekod zajDee 8. 11. 2012 21:52

@polda:
Ta reklama TM je na vánoční Twistování, kdy je po určitou dobu volání za 2,50 (s účtováním 60+60, BM má 60+1). Po Vánocích pak cena stoupne - podle dobíjené částky - 3,50 (při dobití 300 a víc Kč měsíčně) nebo 5,90 (při dobití méně než 300 Kč měsíčně). Účtování 60+60 zůstává.

Ale tohle se na billboardech nepíše, že :-)
-= Nic není tím, čím se zdá být =-

Jsem mobilní maniak :-)
zajDee
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 11. 2012 21:52

Přesně, VF se mnou strávil 10 minut s povidanim o retenci co a jak bych potřeboval,že udělá interesantni paušál. Já jsem řekl že to potřebuji pro synatora,který napíše_zavolá,že od někud někam dojel a,že je v pořádku a nehodlám za to dávat víc jak 100kč měsíčně. Tím jsme si poděkovali za dosavadní spolupráci a číslo bylo za hodinu uvolněno.
Edit: od TMO se v současné době asi nic lepšího čekat nedá. Samozřejmě že o dobijeni na billboardu není ani slovo. No a kdo teď víc kecá TMO nebo BLESKmobil?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 8. 11. 2012 23:06

mam otazku..kdo uz predal svemu opu smsku o prevod, tak uz nekimu operator napsal sms datum prenosu...posilal jsem dneska v 11 hodin a hnedka sms ze bude zprcovano, ale do tedka zadna sms jo vysledku zpracovani s datem prenosu. DIK
DNSTUFF
Junior


Odeslat příspěvekod river 9. 11. 2012 08:43

Vážení obchodní partneři, připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy zákazníků na nového virtuálního operátora - Bleskmobil.

Naleznete je také v novinkách na Dealerském centru.

Dúležité informace související s obsluhou zákazníků
•BM je samostatný mobilní operátor, který využívá technologie O2.
•Obslužné systémy pro zákazníky BM jsou oddělené od systémů O2.
•Komunikace na zákazníky BM, jak cílená, tak plošná, je plně v odpovědnosti BM.
•Zákazníkům BM je na obslužných kanálech O2 poskytována stejná úroveň péče jako zákazníkům ostatních mobilních operátorů (TMO, VDF) - neděláme rozdíl.
•Reklamace včetně SIM a dobíjení zamítáme s odkazem na kanály BM.
Účtování služeb z O2 do BM
•Volání i SMS z O2 do BM je účtováno stejným způsobem, ve stejné výši a s uplatněním stejných výhod a slev jako volání v rámci O2 sítě.
•Zařadit do VPN lze stejně jako naše PrP SIM, tedy jako externí člen VPN
Dobíjení
•Při dobíjení přes terminály se na účtence zobrazí O2 - jedná se pouze o dočasný stav.
Identifikace Operátora
•Na telefonu se SIM BM se jako mobilní operátor zobrazí "BLESKmobil" (vyjma iPhone).
•Na ověřovací lince *33 se číslo BM oznámí jako O2.
Přenos čísla z O2 do BM
•O2 Prepaid k BM
◦Autorizaci PAC ID provádí zákazník pomocí SMS ve tvaru PRENOS_PAC ID_PUK na číslo - 999 340
◦Na FO (CC, ZP…) není možno ověřit stav objednávky - odkazujte na BM - linka BLESKmobil 267267061.
◦Po portaci nebude hláška o změně operátora - stále síť O2
•O2 Postpaid k BM
◦Na FO (CC, ZP…) není možno ověřit stav objednávky - odkazujte na BM
◦Do Claudie se nezadává objednávka na MNP OUT, ale zadává se objednávka na zrušení telefonního čísla (vše provádí retence O2)
◦Pro potvrzení portace se u O2 podává výpověď z důvodu přenesení čísla k jinému operátorovi, uvádí se PAC ID a opouštěný operátor O2
◦Po portaci nebude hláška o změně operátora - stále síť O2
Přenos čísla z BM do O2
•Přenos čísla pouze s dočasným číslem O2
•Nezadává se objednávka na PORT IN, ale pouze na aktivaci dočasného čísla (Prepaid i Postpaid)
•PAC ID generuje BM nikoli O2
•Na FO (CC, ZP…) není možno ověřit stav objednávky - odkazujte na BM - linka BLESKmobil 267267061
Související pracovní postupy
•PP005106 - MNP DNO -O2 opouštěný operátor (nová kapitola 5)
•PP006156 - MNP RNO - O2 přejímající operátor (nová kapitola 6)
river
Junior

Odeslat příspěvekod radim 9. 11. 2012 09:01

mamoothek píše:polda: Ono se to má tak, že si dobiješ za 300 a pak tu výhodu máš aktivní na 4 týdny. No řekněme, nic moc :-)


A když dobiješ méně než 300, je ta výhoda jen na týden. No nekup to!
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 11. 2012 09:16

zajDee píše:Ale tohle se na billboardech nepíše, že :-)


Treba by se to tam neveslo ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 9. 11. 2012 09:26

Já jej dnes vyfotím
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 9. 11. 2012 11:51

radim píše:Myslím, že pleteš. Ringier bude chtít vydělat, a k tomu potřebuje co? K tomu potřebuje zákazníky, ku*va! A na co je může jedině nalákat? Jedině na cenu.

Tak třeba bude zdarma zasílat aktuality ze života celebrit. Novinky o Bartošové každou hodinu. Spoustu obyčejných občanu to pak zaujme.
:mrgreen:
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RR001 9. 11. 2012 12:47

Dnes jsem u Vodafonu na Ipaku zjistoval, zda budou reagovat na Bleskmobil a pry zatim o nicem nevi a nic specialniho nemuzou ani nabidnout. Takze jsem dve cisla prevedl a budu prvne v zivote u O2.
RR001
Junior

Odeslat příspěvekod ace ventura 9. 11. 2012 13:03

Úplně stejné u TM. Na infolince jen kecy, ke 2,50 by se přiblížili s paušálem za 500 a úvazkem na 2 roky. Hlavně vnucujou telefony.
Na přepážce vypovězení smlouvy a převod k BM. Nabídli Twist za 2,50 - prej je to na dobu neurčitou. Když jsem jim tvrdil, že na netu do mají do konce ledna 2013 tak prej to je na stávající SIM. Na nové 2,50 stále s podmínkou dobití nad 300,-. Moc komplikované a hlavně ani neví co nabízí.
M3888 » T2288R » T250 » T720i » MPx220 » E398 » V360 » RAZR2 V8 » HTC S710 » S740 » N86 » MILESTONE 2 » Droid 4 » Droid Maxx » Nexus 6 » 1+ 6
ace ventura
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unavix 9. 11. 2012 13:42

Funguje vám samoška u blesku? Přenáším vícero čísel k nim, u všech sem si dal stejné přihlašovací jméno a heslo a teď se do samošky nemužu dostat.¨
Tak jestli je chyba u mě nebo u nich.
unavix
Junior

Odeslat příspěvekod radim 9. 11. 2012 14:10

ace ventura píše:Na přepážce vypovězení smlouvy a převod k BM. Nabídli Twist za 2,50 - prej je to na dobu neurčitou. Když jsem jim tvrdil, že na netu do mají do konce ledna 2013 tak prej to je na stávající SIM. Na nové 2,50 stále s podmínkou dobití nad 300,-. Moc komplikované a hlavně ani neví co nabízí.


A o účtování 60+60 se také „zapomněli“ zmínit? Sv*ně...

unavix: Chyba je u nich, přihlášení přes heslo nefunguje, pouze přes SMS.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků