Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aje1 7. 11. 2012 10:12

radim píše:Tak na displeji mi svítí CZ Eurotel :-D a pod tím v hranatých závorkách [BLESKmobil]. Vypadá to jen jako nová značka pro předplacenky O2 po zrušení Go. Je to ale nejlepší Go, jaké tu kdy bylo.

Tak já tam mám bleskmobil.

Stepik1 píše:Ten způsob převodu čísla není úplně ideální (nejdříve koupit simku Blesku za 150Kč a pak teprve požádat stávajícícho operátora o převod čísla). Z pohledu zákazníka by bylo lepší požádat o převod ještě před přechodem k Blesku, jelikož by se tím mohla dala vyjednat retence za stejnou nebo nižší cenu. Takto asi spousta lidí už o retenci nebude uvažovat,tím že již investovali do nákupu nové sim od Blesku.Ale z pohledu nového virtuálního operátora určitě výhoda, jelikož se tím sníží počet těch, kteří by se nechali zlákat retencí a číslo by k Blesku nakonec nepřevedli.

Tak nejdřív musím mít sim kartu na kterou ho chci přenést a pak ho mužů přenést je to všude stejne.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 10:20

avathar píše:Vyběhla na mě reklama na netu. Twist má teď taky cenu 2,50/min, tak jsem se díval k nim na web, je to "Vánoční nabídka" do 31. 1. 2013 (...pak budete volat za parádních 3,50 Kč/min do všech sítí. Když nevoláte se Super sazbou, máte podle tarifu Twist Našim minutu za 5,90 Kč). SMS za 1,9 a MMs za 4,90.


Zapomněli na několik podstatných ALE. Při dobití 200 Kč máš sazbu na týden. Při dobití 300 Kč na 4 týdny. Tj. musíš dobíjet 300 Kč co 4 týdny. Už to samo o sobě je fail. K tomu si připočti účtování 60+60, které ti 2,50 prodraží na zhruba 3,20 Kč, dražší SMS a ubohou dočasnost akce. To jsou v podstatě neporovnatelné nabídky.


aje1 píše:Tak nejdřív musím mít sim kartu na kterou ho chci přenést a pak ho mužů přenést je to všude stejne..


Jaks na to přišel? Karta, na kterou chceš přenést, ti přijde až po potvrzení PAC kódu. Nejdříve máš dycky kartu, kterou chceš převést, ne na kterou chceš převést své stávající číslo.



10:55: Bohužel klasika, neotestovaný systém na počáteční nápor, samoška Blesku momentálně nejede.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2012 11:02

Čekal první den snad někdo něco jiného ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 7. 11. 2012 11:18

normálně to funguje.. od rozbalení karty mám vše vyřízené za 30 min a už jen čekám na přenos :-)
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 7. 11. 2012 11:43

tak nevím ale pokud je to pretplacenka tak nejdřiv musim mít sim a pak mi to prevedou aspon tak mi to udelali vO2

a pokud nemam čislo v síti blesk mobil tak se vůbec nedostanu na převod čísla.
Naposledy upravil Fíla dne 7. 11. 2012 12:13, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněna rozsáhlá, zbytečná citace
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2012 12:04

Asi to chce chvíli počkat,teď mi to šlo ,nebo to možná bylo tím,že mi přišla nějaká SMS. Nejkratší datum ode dneška za 7 dní.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 12:53

Nefunguje pouze přihlášení přes heslo, přes SMS to jde.


...a Kvido nefunguje... :-\
Naposledy upravil radim dne 7. 11. 2012 15:11, celkově upraveno 1
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smells 7. 11. 2012 14:10

Mě funguje oboje.S portací čísla ale ještě počkám.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 7. 11. 2012 17:00

Přenos o2 > BLESKmobil mi zatím nefunguje.
Koupil jsem si SIM, je aktivní, v samoobsluze jsem zadal přenos od O2 a vygenerovalo mi to 10místné číslo (místo běžného 11místného).

Když volám na přenášeném čísle (O2 prepaid karta) linku pro přenesení *33 a zvolím možnost ověření objednávky tak po mě chce IVR stále číslo objednávky, a když ho zadám a potvrdím křížkem znova si to řekne o číslo objednávky a stále dokola.. řekl bych že to tedy nefunguje abych si to číslo uvolnil :(
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iura 7. 11. 2012 17:36

Jde na ten Blesk posílat SMS zprávy z internetové brány O2?
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Junior

Odeslat příspěvekod Biker65 7. 11. 2012 17:58

Jde přejít i s předplacenou kartou?
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 7. 11. 2012 18:01

Samozřejmě jde.
Neraduj se ze světla na konci tunelu.S největší pravděpodobností se jedná o protijedoucí vlak.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 7. 11. 2012 18:13

U Bleskmobilu je FUP 100 Mb, Kolik je u Vodafonu?
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 7. 11. 2012 18:20

Vodafone 150MB za 177 Kč = 1,18 Kč/MB
BLESKmobil 100MB za 100 Kč = 1,00 Kč/MB

btw. FUP je v MB, nikoli v Mb jak uvádíš. velký rozdíl :)
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 7. 11. 2012 18:22

Jasně že v MB, ale jinak díky.
Biker65
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků