Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kabr574 7. 11. 2012 00:28

VOP BLESKmobil:
Tyto Všeobecné podmínky (dále jen „VP“) upravují podmínky pro poskytování veřejně dostupné předplacené mobilní hlasové služby (...) pod obchodní značkou „BLESKmobil“ společností Telefónica Czech Republic, a.s.
http://bleskmobil.blesk.cz/vseobecne-obchodni-podminky

Je vůbec BLESKmobil virtuál?
Já si virtuála představoval jako firmu, která má nějakou velkoobchodní smlouvu s vlastníkem sítě. Ne jako marketingovou značku stávajícího operátora.
Naposledy upravil Fíla dne 26. 5. 2013 14:50, celkově upraveno 5
Důvod: upraven název tématu
kabr574
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 7. 11. 2012 00:32

Ať je to virtuál nebo marketingová značka, cílovku zajímá 2,50kč/min. Nic víc, nic míň. A při současné bídné nabídce můžeme být za Blesk rádi...ať je to co je to.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iura 7. 11. 2012 05:05

ze.us: Což ovšem nevylučuje tu možnost, že vyčerpáš kredit svoji žádostí o proplacení kreditu. :mrgreen:
Naposledy upravil Fíla dne 7. 11. 2012 11:49, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Junior

Odeslat příspěvekod .357 7. 11. 2012 08:42

Když jsem chtěl včera u O2 info ohledně rušení čísla, tak mi nejprve na infolince nabídli BleskMobil a až pak Zero... A pak prej že virtuál, hahaha :) No ale furt lepší 2,50 od O2 než 7,20 od VF, že...
.357
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 09:07

Tak na displeji mi svítí CZ Eurotel :-D a pod tím v hranatých závorkách [BLESKmobil]. Vypadá to jen jako nová značka pro předplacenky O2 po zrušení Go. Je to ale nejlepší Go, jaké tu kdy bylo.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 11. 2012 09:13

Ten virtuální operátor je ještě virtuálnější než jsem čekal.
Nebylo to naopak, že O2 někoho hledalo, aby pod jeho značkou provozovalo novou předplacenou kartu, říkali tomu virtuální operátor a měli pokoj od ČTÚ které je začalo s tím prudit?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lol7 7. 11. 2012 09:14

radim: Tak to si musim taky jednu koupit :))
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 09:19

myšpulín: Možné to je, taky je to možná klička, jak obejít kartelovou dohodu se zbývajícími dvěma, aby z toho nebyla cenová válka... Každopádně Blesk má OBROVSKOU výhodu v rozsáhlé distribuční síti a v tom, že jejich noviny i mobil mají v podstatě stejnou cílovku.

V samošce je online výpis čerpání kreditu jako u Vodafonu, za poslední 3 měsíce. Proč toto nemá O2???
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stepik1 7. 11. 2012 09:50

Ten způsob převodu čísla není úplně ideální (nejdříve koupit simku Blesku za 150Kč a pak teprve požádat stávajícícho operátora o převod čísla). Z pohledu zákazníka by bylo lepší požádat o převod ještě před přechodem k Blesku, jelikož by se tím mohla dala vyjednat retence za stejnou nebo nižší cenu. Takto asi spousta lidí už o retenci nebude uvažovat,tím že již investovali do nákupu nové sim od Blesku.Ale z pohledu nového virtuálního operátora určitě výhoda, jelikož se tím sníží počet těch, kteří by se nechali zlákat retencí a číslo by k Blesku nakonec nepřevedli.
Stepik1
Junior

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 09:53

A jaký je problém požádat o přenos čísla ještě před zakoupením simky Blesku?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erman 7. 11. 2012 09:55

Radim1: Třeba v tom, že ti nový operátor musí vygenerovat PAC ID (kód přenosu)
Naposledy upravil erman dne 7. 11. 2012 09:59, celkově upraveno 1
erman
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 7. 11. 2012 09:57

Stepik1 - Ale no tak. Dáš 150 korun a máš naopak větší páku na retenci. Protože s retenčním nemluvíš o holubech na střeše, ale o vrabcích v hrsti ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 7. 11. 2012 09:57

erman: No a?

Jinak Bleskmobil při zjištění kreditu píše Zbývající kredit x, z toho bonusový y. Takže se asi můžeme těšit na nějaké bonusy za dobití???
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 11. 2012 10:01

Tak můžou to být bonusy za cokoliv, čekal bych nějaké soutěže v těch jejich tiskovinách.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod avathar 7. 11. 2012 10:11

Vyběhla na mě reklama na netu. Twist má teď taky cenu 2,50/min, tak jsem se díval k nim na web, je to "Vánoční nabídka" do 31. 1. 2013 (...pak budete volat za parádních 3,50 Kč/min do všech sítí. Když nevoláte se Super sazbou, máte podle tarifu Twist Našim minutu za 5,90 Kč). SMS za 1,9 a MMs za 4,90.
avathar
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků