Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod randomuser 15. 12. 2018 10:31

Ahoj, může mi někdo znalejší potvrdit nebo vyvrátit moje chápání fungování balíčků a kreditu u Kaktusu, kam hodlám přejít? Hypotetický příklad:
Aktivuju SIM za sto, dejme tomu 15.12. Mám na ní měsíc (jasně, jen 30 dní) data 500+250 a kredit 100 Kč, platný 12 měsíců. Nevolám, nepíšu, jen datuju.
24.12. dobiju v happy hours 300 Kč + dostanu kredit 300. Celkem teda mám 700 kč, platných 12 měsíců (bonusový přebírá platnost úvodního - 100 kč, je tak?).
14.1. končí datový balíček, je samoobnovovací, takže z bonusového kreditu se mi strhne 100 Kč, za další stovku si koupím třeba sms a minuty v jednorázovce. Zbývá 100+100 Kč bonusového a 300 řádného kreditu.
Před koncem datového balíčku v únoru opět dobiju v HH, aby mi nezmizel bonusový kredit a nový teda převzal jeho roční platnost - z bonusu vždy uhradím balíčky na následující měsíční období - nebo se pletu?
Těch 12 měsíců platnosti úvodního kreditu platí rok od aktivace SIM, nebo se prodlužuje s každým dobitím od data dobití v HH?
Pokud je platnost pevných 12 měsíců od aktivace, po roce tedy veškerý bonusový kredit, získaný v HH, bude mít už omezenou 30 denní platnost, že?
Chápu to správně nebo jsem vedle? Dík za objasnění.
randomuser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhappy 15. 12. 2018 13:37

Ano funguje to přesně jak píšeš. Pokud budeš obnovovat pravidelně jak píšeš. Pozor na zůstatek bonusového kreditu aby kdyžtak zůstal nějaký i po obnovení datového balíčku(pokud bude např dobíječka 10.1.2019 a další až třeba 16.2.2019 - a neměl jsi víc než 101 Kč bonusového tak ti to nevyjde).

Platnost kreditu se každým dobitím prodlouží takže pokud budeš čerpat jen bonusový a občas dobíjet tak klasický kredit ti jen bude narůstat a platnost je vždy rok od posledního dobiti(pokud 15.12.2018 aktivujes sim a třeba toho 24.12.2018 nabiješ za 300Kč a celou dobu čerpás jen bonusový kredit a přísti rok nabijes třeba 20.12.2019 tak i ten nabíjeny kredit z 24.12.2018 bude mít platnost do 20.12.2020).

Snad jsem to dostatečně popsal :-D :oops:
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomuser 15. 12. 2018 14:54

Popsal jsi to dostatečně, děkuju, ale jde mi především o tu platnost bonusového kreditu: v podmínkách Kaktusu se píše, že "pokud je v době získání bonusového kreditu (rozumím z dobití v HH) na kartě platný nějaký úvodní kredit (tj. těch 100 Kč), přebírá jeho platnost"
Ovšem ten úvodní kredit, jak je psáno dál, se odečítá jako první, tj. v onom hypotetickém příkladu výše při prvním obnovení toho datového balíčku 14.1. zmizí. V další dobíječce tak na kartě nebude žádný úvodní kredit, pouze bonusový s jeho roční platností (kterou přebral při prvním dobití).
A já právě netuším, jestli se ta roční platnost přenáší i z toho neúvodního bonusového kreditu na nový bonusový nebo nikoliv - tedy že by každý další bonus z dobíječky po odečtení úvodního kreditu už měl jen tu 30 denní platnost - tak to aspoň chápu já.
randomuser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lachty 16. 12. 2018 12:13

100 kc je uvodni bonusovy kredit, zustane mi treba 0.1 h bonusovy kredit, dobiju v HH za 500 a mam 500,1 kc bonusovy kredit a 500 kc normalni kredit, ktery muzu treba pres apku poslat nekomu jinemu od kaktusu a nechat si jen tech 500,1 kc bonusovy kredit, ktery ma platnost rok od aktivace karty. Kdyz pak za 2 mesice vycerpam tech 500 kc a zustane mi 10 haleru bonusovy kredit, tak po dobiti v HH mi zustava platnost dale zbylych 10 mesicu (12 mesicu od aktivace karty). Pokud bych vycerpal i tech 10 haleru a nemel bych uz zadny bonusovy kredit, tak pak po dobiti by mel bonusovy kredit platnost 30 dni.
Lachty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod randomuser 16. 12. 2018 14:39

Aha, takže hlídat si neustále zůstatek bonusového kreditu a ten bude tedy mít po dobu 1 roku od aktivace karty tutéž roční platnost - chápu to správně? Po roce pak už jen 30 denní.
randomuser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 16. 12. 2018 18:48

O co jde, o cenu 3 piv alias jedné krabičky cigaret nebo 3 litrů benzínu?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhappy 16. 12. 2018 20:26

randomuser píše:Aha, takže hlídat si neustále zůstatek bonusového kreditu a ten bude tedy mít po dobu 1 roku od aktivace karty tutéž roční platnost - chápu to správně? Po roce pak už jen 30 denní.

Ano přesně tak
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 12. 2018 08:46

Takže do konce roku se vyplatí na sim za 100 dokoupit za 100 1 GB k úvodnímu balíčku 500+250 než ho deaktivovat a znova aktivovat, takhle je za 100 víc dat na cokoliv (samozřejmě jen 30 dní od aktivace). Jinak s těmi bonusy je to tak že pokud mám na kartě jakýkoliv bonus s delší platností než 30 dní tak nový bonus v rámci HD přebírá jeho platnost.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 19. 12. 2018 14:11

Chatbot na podpoře Kaktusu na Facebooku, jak to, že zatím nikdo nepsal o chatbotovi?

Umíte ho někdo překonat v aplikaci Messenger Lite na Androidu? Nenabízí mi předpřipravené odpovědi, tak příkaz "SPOJIT S ČLOVĚKEM" mi snad funguje, ale pak mám potvrdit "ADIÓS", ale to už, zdá se, nevezme. Zkoušel jsem pak celé znovu, ale s "ADIOS", taky nic.

Na webu na desktopu se možnosti objevují, ale zatím se stejně nikdo neozval, nevím, jestli mám po překonání chatbota napsat dotaz znovu, abych se vůbec dostal do fronty k zodpovězení. Po zopakování dotazu už chatbot mlčí, tak snad...
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 19. 12. 2018 15:10

jhappy píše:
randomuser píše:Aha, takže hlídat si neustále zůstatek bonusového kreditu a ten bude tedy mít po dobu 1 roku od aktivace karty tutéž roční platnost - chápu to správně? Po roce pak už jen 30 denní.

Ano přesně tak


To je teda pakárna.
Kaktus mám už nějakou dobu jako záložní net na chalupu a třeba toto jsem vůbec nevěděl. Ale děsně by mě zajímalo, jestli třeba v Rakousku si operátor dělá že zákazníků takové cvičené opice. No nedělá... :-/
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2018 17:16

Je to otázka volby. Ber nebo nech být.
Pokud nevyhovuje, můžeš platit měsíční paušál a nepripadat si jako cvičená opice ;)
Ja třeba rád hledám vyhody, a tak mi to nevadi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ludek_II 19. 12. 2018 19:12

Jasně a můžu bydlet v jeskyni. Je to levnější a šlo to miliony let. Jenže dneska je 21.stoleti a já fakt nemám čas studovat všechny klíčky a jestli ztratím tento nebo jiné desetník, abych. V Rakousku zaplatím deset ecek a mám všechno bez honění dobijecek a bonusů. No...tady není Rakousko, tak holt budu dobíjet toho jednookého mezi slepci.
Naposledy upravil mople71 dne 20. 12. 2018 08:30, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mandak1 20. 12. 2018 09:02

Však si vyber jiného operátora, já nechápu proč tady takhle vyplakáváš. Spousta lidí je spokojená, Kaktus nabízí dost dobrých věcí. Pro tebe to není. To je dobře, každý jsme jiný. Zaplať si víc jinde a dostaneš, co potřebuješ. Nebo se odstěhuj do Rakouska, když to Rakousko máš v každé větě. ;)
mandak1
Junior

Odeslat příspěvekod narg 20. 12. 2018 14:57

ukaz mi jineho českého operatora, který PŘEVÁDÍ neprovolane data a minuty a ma 100kc 1gb a NENI to pausal, a hned k nemu pujdu
narg
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 20. 12. 2018 15:07

Dnes dobíječka 17-20.
mojmax
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků