Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod intago 16. 10. 2018 14:25

Takhle nesmi postupovat. To je na zalobu

-- 17. 10. 2018 17:55 --

přece to musí oznámit jako změnu a dát měsíc než to začne platit. Je to velká změna k horšímu. Co na to ČTU?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 10. 2018 22:38

Jenže v ceníku neměli napsané že lze z bonusu. Pravda u ostatních služeb co nelze hradit z bonusu to mají explicitně napsáno. Takže teď jde z bonusu hradit z balíčků starý internetový tarify a clubcard. Zajímalo by mě jestli jde z bonusu reset FUP u starých balíčků.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 19. 10. 2018 09:37

A proč by to měli mít napsané? Reset starých balíčků bonusem jistě jde.
Budeme muset střídat nové balíčky se starými abychom vypotřebovali bonus. Nové balíčky potřebuju jen kvůli VPN. To přeskakování je ale další komplikace, i VPNka se musí znovu spouštět. To je věda...
Každý si musí vymyslet optimální strategii pro své potřeby...

Tedka vedu o tom s Tescomobilem zuřivou debatu. Tu by mohl rozhodnout jen ČTÚ...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 10. 2018 13:40

Tak místo Tesco budu pro volání mezi rodinou a známými používat Emtéčko mini 3,63kč/měsíc/sim. Na data Kaktus 2,5GB+1,25GB na sociály za 150 při využití HD. Hawk.

-- 20. 10. 2018 08:54 --

Akce do konce Října na data : V naší nové vymazlené aplikaci Tesco Mobile máte nyní velká data za půl.

Internet MAXI (1.5 GB) můžete mít za 150 Kč a EXTRA (5 GB) za pouhých 275 Kč. https://www.tescomobile.cz/cs/aktuality ... ic-1-10233

-- 21. 10. 2018 08:41 --

Ještě jsem v jejich nové aplikaci Tescomobile objevil kupón na 30 Kč slevy pro dobití nad 300 (jako je u sim karet) . Po nabití pokladna vyjede 50 Kč na další dobití nebo nákup. Celkem 80 Kč sleva z 300. Že by poslední zachvěv pred obchodem nejvěrnějších zákazníků?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 23. 10. 2018 20:54

Vykoumal jsem reseni.
Za 247 ziskam 300 + 330 bonus.
Zapnu zadobiti za 150 mimobonusu mam 500 mega.
Po spotrebovani zapnu internet350. Dalsi giga. Tim zrusim bonus a jeste giga budu moci obnovit. Zbyde mi 30 nebonusu.
Celkem 2,5giga. A k tomu zadara VPN smskou combozdarma a.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 10. 2018 09:31

Komunikuji v aplikaci Tesco mobile s operátorem a nabídli mi Neomezené volání a SMS na 7 dní za 20 Kč do všech sítí. Je to komunikace v té sekci Pomůžeme. Ptal jsem se na dárek 100 Kč a nabídl mi to volání a sms do všech sítí na 7 dní za 20 Kč.

******************

Aha takže to je ten dárek 100 Kč. Aktivoval mi balíček co normálně stojí 120 Kč = týden neomezeně do všech sítí a zaplatil jsem za něj 20 Kč. :D


****************

Kredit i po této akci zůstává bonusový a neprodlouží se jeho platnost ( operátor aktivuje balíček za 120 Kč a pak vrátí 100 Kč kreditu ).
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 24. 10. 2018 10:12, celkově upraveno 2
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 24. 10. 2018 09:59

no jo, ale to bude trvale??
Nevýhodou mé metody je nutnost stále aktivovat a deaktivovat datové balíčky a po dobití aktivaci ANO nebo ZADOBITI na číslo 999346. A hned nato VPNku COMBOZDARMA(mezera)A na 999346. On totiž po deaktivaci se sám neaktivuje.
Jo a furt mě zvou do Poříže a jinam. To je teda nápad... Měli by raději obnovit VPNku za dobití...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 10. 2018 10:18

Při aktivaci nové sim, lze mít Internet 1,5 GB za polovic tj. 150 Kč v aplikaci Tesco Mobile ( akce do konce října ) za inicializační kredit 150 Kč který je po aktivaci na sim.

Takže momentálně jde mít 1,5 GB za 65 Kč ( Stedron ) - zatím do konce října ( možná se dál prodlouží při Vánoční akci )

**************

Intago - to je jednorázová nabídka. Dárek 100 Kč.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 24. 10. 2018 11:06

No jo, to je nanic, když to není trvale. Lze platit mobilem a získat slevu 50.- jak při dobití v Tescoprodejnách?
Na to mi napsali-Peníze zpět 50 Kč získáváte pouze dobíjením na Tesco pokladnách.
Teda než přijít vždy o 50.- :-| To raději do toho Tesca zajdu...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 10. 2018 19:05

Návod jak do konce října mít za 65 Kč = 1,5 GB dat, k tomu na týden neomezené volání kamkoliv a SMS kamkoliv a ještě zbude 81 Kč na volání nebo SMS s platností na 30 dní.

1. koupíme SIM za 65 Kč na http://www.tescomobile.cz ( kód = Stedron )
2. aktivujeme sim
3. nainstalujeme aplikaci Tesco Mobile
4. nastavíme heslo a email ( dál nic nezadáváme )
5. přihlásíme se do aplikace a v POMUŽEME požádáme operátora o aktivaci Internetu MAX = 1,5 GB za polovinu, což je akce do konce října. Operátor může říct, že to nejde za prvotní kredit na sim, ale lze. Ten prvotní bomusový kredit je totiž takzvaný Inicializační a za ten tento balíček jde aktivovat.
6. balíček je aktivován
7. doplníme registraci v nastavení o ulici, město a PSČ a požádáme o připsání 100 Kč odměny
8. s takto připsanou stovkou máme 101 Kč bonusového kreditu
9. v sekci POMUŽEME požádáme operátora o dárek 100 Kč co je vidět v sekci Extra dole na aktivaci balíčku TÝDEN NEOMEZENÉ. Operátor ho aktivuje a strhne se nám 20 Kč kreditu. Máme volání na týden kamkoliv neomezeně a SMS taktéž
10. zbude nám 81 Kč bonusového kreditu. Ty pak provoláme po skončení balíčku TÝDEN NEOMEZENÉ. Platnost těch 81 Kč je 30 dní od připsání.
:)

* Balíček Štědroňovi ( volání v síti Tesco na 30 dní ) je k Internetu MAX zdarma :-) Stačí po aktivaci Internetu MAX zaslat aktivační SMS.
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 25. 10. 2018 09:30, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 10. 2018 21:38

intago - když půjdeš do Tesca dobít tak zkus ještě ten 30 kupón z apky nebo dával se k novým sim kartám(nový Štědroň Cejnar) 2x vytištěný v balení. Ale pozor raději každou sim dobíjet zvlášť a po 300 pak je po každém dobití 50 Kč sleva na další dobití nebo nákup. Pokud dáš na nákup slevu 50 z minulého dobití nebo nějakou slevu z Clubcard tak pak už to slevu 30 nevezme NELZE KOMBINOVAT S JINÝMI AKCEMI proto raději dobíjet zvlášť.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 25. 10. 2018 07:41

no jo, ale ty jednorázové akce jsou fakt nanic. Moc práce, malý zisk. To bych si radši v té appce řekl o bonusové tarify, pokud by je někdo potřeboval. Stále je výhodné bonusy za dobití brát...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod thegrid 26. 10. 2018 10:02

Já sem asi blbej, ale už vůbec nevím co platí nebo ne. Mám starý tarif, ale když jdu do administrace, je tam 27 položek a aktivaci. At s tím jdou k šípku. Úplně to zazdili tou složitostí. Podle mě to dělají schválně. A fakt nehodlám něco 2x měsíčně aktivovat a následně rušit. Mám jinou práci než hledat a domáhat se kdo co platí a co zas změnili. Taky přemýšlím o přechodu, hold to za tu ušetřenou stovku nestojí. Doted jsem za 200 měsíčně měl okolo giga netu a nějaký ty minuty +teda volání do sítě neomezeně což bylo bezkonkurenční, ale hold to už není. Nevím kam jinam jít. Zrovna tak se mi nelíbí teda si hlídat kdy nějakej Kaktus má zrovna akci. Nejsem student v lavici, abych to takhle řešil a zkuste to vysvětlil rodině že mají chodit nějak na facebook a hlídat si kdy mají akci za dobití. Tak asi to emtéčko, že bych tam převedl rodinu, hold to bude o nějakých pár desítek korun dražší. Jsem ale docela *****. Jsou to min. 4 čísla k migraci.
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod intago 26. 10. 2018 17:20

Jo, je to vážně složitý problém. Ale už to mám v hlavě všecko. Pokud máš jen data a VPN, je to problém. Ale třeba lze starý dobrý Balíček, za 300 bonusu máš VPN a 120 min jinam i s 60 smskami jinam. No a k tomu 5OO mega zadobiti za 15O.- nebonusových.. Pokud bys to spotřeboval, za 5O mega by ti vždy strhli 10.- nebonusových.
A dobíjením 2OO zbytečně přicházíš o prachy. Kdybys dobil 3OO.- v prodejně Tesca, stálo by tě to jen 247.- a měl bys 3OO plus 33O bonusu... Ta poukázka 50.- co ti dají po dobití je vážně dobrá.
Nebo VPNku získat smskou combozdarma A po dobití a aktivací zadobiti. A bonus utratit za volání mimo sít. Po pár měsících bys jednou nemusel dobíjet.
Emtecko.cz/trz by možná bylo levnější. VPN stojí 3.6O a 1.5 giga 149,-
intago
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 26. 10. 2018 19:44

intago,,,
Koukám že jsi tu takový tesco guru,,, :-) ,,,zkus mi tak nějak logicky vysvětlit těch 247,- co se tu pořád objevuje,,,mám jaksi kratší vedení... :-)

Tak už jsem to pochopil,,,300,- dobiju,,,50,- dostanu za poukázku a 3,- za body do clubkarty,,,takže suma sumárum 247,- ,,,stačilo díky milanovi udělat úkrok stranou a vedení se zase obnovilo... :-)

Takže v poho,,, :-) ,,,teď by jsme to díky kódu v apce mohli mít za 217,-... :-)
madmaxkimi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků