Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod jege 4. 1. 2018 11:26

Stačí koupit novou SIM v Tescu nebo ještě lépe objednat na stránkách Tesco Mobile, kde je pořád akce 2x SIM za cenu 1x SIM, pak zavolat na infolinku, nadiktovat SN a PUK staré i nové SIM a služby převedou s původním tarifem. Při aktivním balíčku Týden neomezeně je volání na infolinku zdarma a při dobití 300 Kč lze balíček aktivovat za 40 Kč základního kreditu!

intago: JJ, stahuji jak hluchý, za pár hodin mám cca cca 300 MB pryč! :-))

Edit: Tak do 12:00 asi stihnu vyčerpat celých 1.000 MB ... :lol:

-- 5. 1. 2018 12:53 --

jege píše:Nevýhodou je nepřevádění dat při obnovení FUP u původních internetových tarifů, které lze hradit z kreditu. Zrovna včera jsem řešil, že mi zůstalo pár MB a Internet 350 se mi obnoví až dnes v poledne, tak jsem si pro jistotu zapnul automatické obnovení po 50 MB, ale ráno jsem zjistil, že mám k dispozici celý 1.000 MB, t.j. v poslední den se mi zdarma obnovil celý FUP. Kdysi jsem o to četl, ale už si nepamatuji, kdy a proč se tak děje. Ví to někdo?

Takže to obnovení FUP v poslední den balíčku nebylo tak jednoduché a výhodné, jak to vypadalo na první pohled. Balíček Internet 350 jsem měl aktivní do 4.1.2018 11:58 s automatickou obnovou a 3.1.2018 večer mi zbývalo asi 5 MB. Ráno jsem ale měl zase k dipozici celých 1.000 MB a jelikož v samoobsluze psalo, že platí jenom do konce balíčku, t.j. do 4.1.2018 11:58 a někde jsem četl, že je to bug u Tesco Mobile, který se dlouhodobě neřeší, tak jsem se jal honem stahovat data než zmizí pří obnovení balíčku a nastavení nového FUP. Povedlo se mi vyčerpat necelých 900 MB, ale jaké bylo mé překvapení, když se balíček Internet 350 obnovil a kredit 350 Kč stáhl z účtu, ovšem FUP zůstal původní, t.j. cca 100 MB, jelikož ten se asi obnovil již v noci.

Samozřejmě, Tesco Mobile na tuto "zvláštnost" nikde neupozorňuje a ani na infolince o tom nevědí, takže jsem to musel několikrát reklamovat, až nakonec dnes mi zavolal vedoucí infolinky, moc to neřešil a nabídl ruční obnovení FUPu stylem bezplatného dobití 100 Kč a placeného obnovení FUP za 100 Kč.

Moc příjemné to celé nebylo, 1/2 dne jsem sedel bez Internetu a urgentní záležitosti vyřizoval přes mobil a slaboučký signál UPC Free. Myslím, že kdybych včera Internet 350 deaktivoval, využil noční obnovení FUP a po vypršení původního balíčku bych jej znovu zapnul, tak by tento problém nevznikl a normálně by naběhl nový FUP 1.000 MB. Tak jako tak je to bug na straně Tesco Mobile, který se asi dá slušně využít, ale také může zákazníka pořádně potrápit, viz. můj případ, takže moc profesionální to není.

Mimochodem, zajímalo by mě, jestli lze za 4-5 minut vyčerpat přes mobilní připojení cca 900 MB, jelikož k v 11:59 došlo k obnovení balíčku a v 12:03 jsem neobnovení FUPu volal na infolinku, kde mě přesvědčovali, že to možné je.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 5. 1. 2018 18:21

ted si vzpomínám, že se mi to stalo taky. Měl jsem radost, ale jen chvíli...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 1. 2018 18:26

jege: 900MB za 5min nevyčerpáš, trvá to o něco dýl
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 1. 2018 18:54

jj, jak už jsem psal hoooodně dozadu tak poslední den internetových balíčků je reset fup od 0:00 do doby aktivace novýho ovšem bere to fup z nového balíčku proto je lepší mít balíček internetu aktivní v noci a pak jet celý den fup navíc akorát se musí balíček deaktivovat a po vypršení balíčku aktivovat nový, aby to nesebralo data z novýho. Prostě tam musí být pauza toť vše.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 16. 1. 2018 22:42

Dočasně používám Tesco Mobile Internet jako mobilní hot-spot pro další zařízení, jako je NB, tablet i celá PC síť v kanceláři a zjistil jsem, že vždy po nějakém čase vypadne připojení a po pár minutách nebo restartu telefonu (když nemám nervy čekat a restart je rychlejší řešení) znovu naskočí. Dokonce stačí zapnout a po pár vteřinách zase vypnout režim letadlo a Internet začne zase fungovat. Nevím, jestli je to telefonem (Xiaomi Redmi 2E), ale trvá to již několik měsíců a je to pravidelně několikrát za den. Předtím jsem to takhle používal asi 1/2 roku s O2 a nebyl žádný problém. Setkal se někdo s něčím takovým?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2018 23:01

To bude telefonem, měl jsem simku Tesco mobile skoro 3měs. a občas signál vypadl, ale zdaleka ne tak často jak píšeš. Teď pro změnu O2 a také má ojediněle krátké výpadky, ale po chvíli sám naskočí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 18. 1. 2018 13:01

Zdravim z Tenerife. Na plazi 33 voda 19. Volam zadara neomezene prozvonenim datuju jak doma. Diky EU.. Co nove tarify ?? Uz neco o tom na Fb? Jsem. Napnutej jak ksandy jestli budu muset menit lokal.......

-- 23. 1. 2018 21:10 --

Koukam na mistni spanelskou nabidku digimobil.es Musel bych platit 15 eu abych mel 5 giga. Platim doma deset. Za to jsou zde jen dve giga.
No jsem zvedav s cim nas Tesco prekvapi. V Evrope je levne. Melo by byt i u nas...
Davaji hodne volnych minut. Az moc

-- 23. 1. 2018 21:13 --

Myslim tim zde. Za deset eu 400 a za 15 800 min. V siti 5000.
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 31. 1. 2018 05:52

Víte už někdo něco ohledně starejch sim s 2násobkem kreditu? Si se zveřejňováním informací dávají docela na čas...
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod basf 31. 1. 2018 09:28

Výhoda 2× kredit končí 28.02.2018.
Prý budou jiné výhody, ale operátorka neřekla jaké, že se teprve připravují.
basf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ladisl 31. 1. 2018 14:38

Na čas si teda dávaj maximálně, do konce ledna už zbývaj hodiny ...
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 1. 2. 2018 11:14

Ceník od 1.2.2018 stále uvádí, že bonus dvojnásobného kreditu končí 28.2.2018. Takže buď Tesco Mobile ještě vyjednává s O2 a nebo už to odpískali a opravdu s tím skončí. Nezbývá než přejít ke Kaktusu.

Výhody pro SIM karty pořízené do 24. 2. 2015
Dvojnásobný kredit při každém dobití
...
Platnost nabídky dvojnásobného kreditu při každém dobití garantujeme do 28. 2. 2018.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod intago 1. 2. 2018 13:50

Uvidíme s čím přijdou. Lépe než Kaktus bych volil Emtecko. Princip Tesca je, že je všude levné. Možná to nebude zlé...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 1. 2. 2018 20:20

Kaktus je dobrej, ale to jejich HD teda to není nic pro mě... Pořád doufám v to, že to u tesca snad nebude tak zlý
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod jege 3. 2. 2018 14:37

Myslím, že bude, jelikož to jde s nimi z kopce. Za poslední měsíc jsem několikrát řešil různé reklamace, když neplní, co sami velkou slávou avizují a mám dojem, že práva ruka neví, co dělá levá. Neustále vymýšlí různé dodatečné podmínky a omezení, které ale nemají oporu v jejích všeobecných podmínkách, ceníku a podmínkách akce. Avizují 50% slevu pro každého zákazníka při aktivaci Maxi nebo Extra, ale když pošlu SMS, tak mi tvrdí, že na dané číslo nabídková SMS nešla, takže na to nemám nárok. Na Internetu ale této podmínce vůbec nepíši a navíc mi na dané číslo nabídková SMS přišla: https://www.tescomobile.cz/cs/aktuality ... ovic-10170!
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků