Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 1. 2018 14:34

dneska nezapomeňte dobíjet:)
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 12. 1. 2018 14:39

Doplňuji: 15-17 hod.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod trenttino 14. 1. 2018 10:45

Ahoj, jsem u Kaktusu nováček a tak se chci radši pro začátek zeptat jak nejlépe využít kredit. Teď v HD jsem si dobil za 500kč takže mám nyní kredit 1510kč (1000kč bonus).
U internetu mě stačí měsíčně 500MB,takže jestli dobře chápu tak bude nejlepší když použiju samoobnovovací za 100kč a o internet se dále nestarat.
Provolám tak 50 až 70 minut a cca 50 sms. Tady tedy bude asi nejlepší pro začátek koupit 200minut a 400sms a pak každý měsíc jen za 50kč a 50Kč, nebo je lepší jiný systém?
Díky
trenttino
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 1. 2018 11:33

trenttino
záleží do kdy ti platí bonus (podle mě to bude 2měsíce od aktivace), jinak ano na 50-70 minut je nejlepší způsob koupit JEDNORÁZOVÝ balíček 200 minut a pak parkrat po 22minutách a pak zase (nejlépe po dobití aby se umořil bonus) zase 200minut..tím se dostaneš na sazbu cca 0,85kč/min s tím úvodním bonusem to teď bude jeste méně, jinak na sms pokud potrebujes 50sms tak kdyz koupis 400 a pak budes udrzovat po 40ti tak se ti to tam bude kupit dost dlouho, ale zas nebudes mit nouzi, takhle aspon dobre utratis bonus (300 za minuty, 300 za sms a pak 2x 100 za prodlouzeni a pak by ti melo vyjit jeste 2x 100 za net takže to je celá tisicovka) ale zalezi kdy si sim aktivoval, muze byt platnost treba jen mesic
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod kallesin 15. 1. 2018 16:41

dávám sbohem Kaktusu, po nesrovnalostech při odečítání dat z balíčku pro sociální sítě při videohovorech přes messenger. Po dvou dnech psaní přes jejich facebook jsem dostal vyjádření, že při videohovorech nejsou schopni zaručit správný odečet dat z balíčku.... :-(
kallesin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 1. 2018 19:32

kallesin
to není novinka a dokonce to i oficiálně uvádejí, ono když to fb hází náhodně přes různý servery tak co s tím bohužel mají dělat, teď už je to skoro jedno, ale dřív když byl fb úplně zadarmo tak to víc bilo do očí
JayDeeSq
Junior

Předchozí stránka