Poraďte nejlepší aplikace, které ušetří peníze za SMS

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 9. 2013 13:33

Používam facebook a whatsapp.
Na Android. Zdarma.
Jsem neustále online a nejčastěji používané kontakty taky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 25. 9. 2013 21:55

Používám facebook, viber a whatsapp mám taky, ale nepoužívám, všichni jsou na FB - Android.

OT k neomezenkam: Prodatuju a provolam do 200, tak fakt si nebudu připlácet 500 na nějakej free abych byl cool. S Free bude free tak akurát moje peněženka.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod newkeny 26. 9. 2013 00:57

WP8
Není zapotřebí žádný speciální program...využívám v podstatě pouze "Můj prostor", kde kromě velmi rychlého chatu, sdílím s kým chci i kalendář, poznámky a fotky...nic lepšího jsem zatím neviděl. Obdobou je sice whats app, ale není zdaleka tak rychlý a odladěný, takže spíše nouzovka, nebo pro namluvené vzkazy. ;-)
newkeny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 9. 2013 11:37

tydyte píše:nebo buďte hloupé ovce a kupte Iphone, ten už to umí taky..

Otazka je kdo je hloupej?Pošleš mně sms zdarma tydyte pokud nemam iphone?Ne vid?Dokonce nebudeš tomu věřit ji defakto zdarma nepošleš ani tomu kdo ma iphone.Asis nepostřehl že celej vtip je v intgraci do systemu - jedinej rozdil oproti jinejm aplikacim ktere využivaji data k temuž ale maš je jako samostatnou app a integrovat si je jde většinou rovněž a chovaji se jenom mirně jinym způsobem.Napišeš sms - po odbouchnuti se tě zepta co chceš zvolit,klasicky nebo apkou použivajici data.Potvrdiš appkou - daš send.Hotovo.Vyhoda - nezajima mně plaforma na jakou posilam.
Popravdě řečeno jednou za X pošlu sms přes freesms sender,jinak pokud komunikuji s někym znamym pravděpodobnost že by nebyl k zastiženi online je celkem nizká,pokud není volam přes callback prakticky zadara,pokud je to komunikace s ůřady atd,sms fakt neposilam ale volám.Pro mně je sms mrtva věc.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jahudka167 30. 9. 2013 15:32

Článek k tématu. Pozor na aplikaci iMessage: http://www.novinky.cz/internet-a-pc/sof ... ikaci.html

Mimochodem - nevíte, jestli jde přes FreeSMS Sender nebo jiný program posílat zdarma sms i na Tesco mobile? Děkuju.
Jahudka167
Junior

Odeslat příspěvekod Olda Horák 7. 7. 2014 14:12

Souhlasím s WA, je lepší. Viber padá furt.. každopádně Viber mám naisntalovanej jenom kvůli jabkařům, kteří používají vesměs Viber...
Olda Horák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mahoner 7. 7. 2014 15:09

To olda : Viber padá tak maximalně na androidu jako všechno. :)))

Jabko urcite imessages ovsem pouze pri zaplym netu a z jabka na jabko.

Stejne jaku Blackberry nebo WP je treba mit internet .... a pokud mas internet mas whatsapp viber, apod ...

takze SMS zadarmo napises z netu :) jinak je vzdy platis ve forme internetu apod :)))
Mahoner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wulfher 2. 5. 2016 12:56

Tak po návratu z Floridy můžu jednoznačně říct, že WhatsApp je lepší než Viber.
V hotelech s pomalou wifi lze s WA telefonovat s Viberem ne, s pomalým připojením k netu je Viber na telefonování naprosto nepoužitelný.
Když jsem se připojil k wifi, tak u WA automaticky naskočily nové zprávy do notifikační lišty, Viber jsem musel nastartovat abych se podíval jestli mi někdo píše - to je fakt pruda.
A na závěr mě hrozně irituje u Viberu ikonka v notifikační liště, i když mi žádná zpráva nepřišla.
Wulfher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomikm 2. 5. 2016 13:45

"A na závěr mě hrozně irituje u Viberu ikonka v notifikační liště, i když mi žádná zpráva nepřišla."... tak si tu ikonu v "Nastavení-Obecné-první řádek", dej pryč :shock: :shock: :shock:
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod Kolda43 2. 5. 2016 14:51

WA je podle mě taky lepší než Viber, ale celkově vede hlavne fb, protože ho využívá každej
Kolda43
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigSandy 28. 7. 2016 07:39

Jahudka167 píše:Mimochodem - nevíte, jestli jde přes FreeSMS Sender nebo jiný program posílat zdarma sms i na Tesco mobile? Děkuju.

Oskárek to zvladne ale musi se opisovat ten autorizační kod.
BigSandy
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 7. 2016 09:55

Oskarek Beta mam uz x let a super parada spokojenost :D
Potrebujes jen internet v mobilu a muzes psat sms jak divy :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigSandy 28. 7. 2016 15:10

A da se nějak pořešít abych nemusel opisovat ty kody?
Zkoušel jsem se i regnout na www.poslatsms.cz
V počitači už je nemusím zadavat.
Oskarek je furt chce.
BigSandy
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků