Poraďte nejlepší aplikace, které ušetří peníze za SMS

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 24. 9. 2013 15:04

Ano, Viber a WhatsApp. Která je lepší a proč? Nebo snad používáte jiné sítě? Jak se vám osvědčil třeba Facebook? Používá ještě někdo letité ICQ?

Ale ani tady nekončíme. Jak bezplatně napsat uživatelům, kteří tyhle sítě prostě nepoužívají? Znáte aplikace, které posílají skutečné SMS třeba přes webové brány?

Napište jméno aplikace, přidejte odkaz a popište vaše zkušenosti, výhody a nevýhody. Z vašich tipů vznikne článek na MobilManii. Ve svých odpovědích se, prosím, držte tradiční osnovy:
    Operační systém:
    Můj tip (jméno aplikace, odkaz na stažení):
    Cena:
    Proč právě tato aplikace:
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t-big 25. 9. 2013 05:44

No já nedávno zkoušel program Oskárek, ale ten mě moc nenadchnul. Práce se SMS mě přišla celkem nepřehledná. Na PC používám program Esmska a přivítal bych nějaký klon tohoto programu na mobil.
t-big
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakub.karasek 25. 9. 2013 06:05

m.mobilecity.cz
Multiplatformni, vlastni contact list, mala zravost dat
jakub.karasek
Junior

Odeslat příspěvekod Jjack 25. 9. 2013 06:12

Free SMS Sender od Michala Vojtíška pro Android
dříve jsem používal naprosto běžně, stačí mít účet na nějaké z SMS brán všechno jednou nastavíte a program odešle SMS přes nejvhodnější. Dnes s neomezeným tarifem už to není zrovna potřeba :-D
Jjack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 25. 9. 2013 06:13

Googl
Hangoust
zdarma z googl play
Duvod? Pouzivam neomezene sms,ale tady jde prilozit obrazek (MMS) .. bohužel protistrana musi mit to same ..
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 25. 9. 2013 07:10

Poridte si flat tarif a nepotrebujete resit jestli sms dojde, jestli se hovor pres viber a jemu podobne spoji. Stejne potrebujete internet a pokud si uz porizujete net kolem 1GB tak uz to neomezeny volani nevyjde o tolik draz
City: Praha
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tydyt007 25. 9. 2013 07:25

Co třeba přestat řešit omezenej Android a koupit si Blackberry, a máte SMS zadarmo..nebo buďte hloupé ovce a kupte Iphone, ten už to umí taky..
Tydyt007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 25. 9. 2013 07:36

Odpovidejte laskave v ramci pokynu pana Kuzela vy dva chytrolini prede mnou.

Ja pouzivam pouze ChatON, proste jsem si jej oblibil, traba Whatsapp v mem okoli nikdo nepouziva. Ke stazeni je v G.play zdarma, obcas jsem zaregistroval, ze jednomu z kolegu dosla zprava pozdeji, ale je to jeho verze a nemuzu to overit, zda je to pravda.
Je vsak pravda, ze ja SMS zprav moc nenapisi, proto jsem krome vyse uvedeny (+ klasika Skype a ICQ) nic dalsiho nezkousel.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod morki 25. 9. 2013 07:43

Radsi budu chytrolin a budu mit 100 pro jistotu ze me sms dojde nez pouzivam CHAT ON a jemu podobny programy a resit jestli danej prigram funguje/nefunguje a nebo zdali danej program ta nebo ona osoba ma, to sami u hovoru, resit jestli mam vubec 3G nebo edge. To pak muzu volat radsi z okna :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 25. 9. 2013 07:48

Opravdu vhodné zvoleny nick. iMessage - přece jen tolik přátel s iPhonem nemám. A BlackBerry? To mám přesně jednoho kamaráda..

Není lepší multiplatformní Viber? Za mě tedy...


Android, iOS, Blackberry, WP, Bada, Symbian.

Viber

https://play.google.com/store/apps/deta ... rm%3Dviber

Zdarma

Funguje spolehlivě, nejrozšířenější v mém okolí.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilecity.cz 25. 9. 2013 09:18

Oskárek SMS

Android, iOS, J2ME, MS Windows, Windows CE, Bada, www, ...

https://play.google.com/store/apps/deta ... mobilecity
http://mobilecity.cz/java/oskarek/
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wa-DU674VE

Nejrozšířenější aplikace v ČR pro odesílání SMS zdarma (desetitisíce uživatelů, miliony odeslaných SMS). Integruje www brány našich operátorů, lze ji provozovat téměř na všech zařízeních s připojením k internetu a to s minimální datovou náročností. Verze pro Android může plně nahradit vestavěného SMS správce a umožňuje i odesílat zdarma MMS. Aplikace Oskárek se stala absolutním vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2011.
mobilecity.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jahudka167 25. 9. 2013 10:34

Free sms sender
http://www.freesmssender.cz/
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.vojtisek.freesmssender&hl=cs
Operační systém: Android
Cena: zdarma

Sms do všech sítí. Používá internetové brány jednotlivých operátorů i ostatní bezplatné brány. Umožňuje přihlášení. Aplikace si zapamatujete přihlašovací údaje a pak už jen píšete přes vámi zvolenou bránu. Spolehlivá. Sms vždy dorazily. Vše zdarma. Aplikace si sama stáhne všechny vaše sms (poslané klasicky i pomocí ní). Přehledné. Můžete používat místo klasických sms. :tleskani
Jahudka167
Junior

Odeslat příspěvekod steweirving 25. 9. 2013 12:14

iOS - iMessage..
Nepotřebuju zapínat žádnou aplikaci, telefon sám pozná jestli ten na druhé straně má taky iOS. Naštěstí ve svém okolí mají iPhona nebo iPada skoro všichni s kým komunikuju, takže není problém :tleskani .. No a androiďákama přes Viber, Whatsapp, FB chat..

-- 25 zář 2013 13:21 --

Tydyt007 píše:Co třeba přestat řešit omezenej Android a koupit si Blackberry, a máte SMS zadarmo..nebo buďte hloupé ovce a kupte Iphone, ten už to umí taky..


Tydýte ty knedlo, Apple už iMessage umí 2 roky. Btw. doporučovat mrtvej systém jako je Blackberry, bitch please :oboze
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 25. 9. 2013 12:46

Free sms sender není optimální, u T-Mobile a O2 není vidět číslo odesílatele.
Viber je optimální, píše zprávy, posílá obrázky, volá. Za mně dobrý:-)
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod leco77 25. 9. 2013 12:47

Facebook... Je na vsechny platformy a u WP to prijde do stejne slozky jako SMS, takze vse na jednom miste. Navic FB pouziva temer kazdy.

Zkousel jsem i whatsapp, bohuzel ze vsech kontaktu co mam v adresari tuto aplikaci pouzival jeden clovek. Na WP navic vystavi baterii behem pul dne i kdyz ta aplikace jede jen na pozadi.

Teda nedokazu si predstavit, ze bych premluvil lidi stahovat nejaky jiny "chat", kdyz ten FB ma kady a funguje. Zkousel jsem vlastne i ten iMessages s par lidmi, jenze tam ty zpravy casto nesly poslat, navic ta aplikace vypadala extremne hnusne, takze jsme se radeji pridali na Fb do pratel a piseme tam.
leco77
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků