Doporučte nejlepší výletové aplikace do mobilu

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 20. 8. 2013 14:04

Léto pomalu končí, ale stále lze očekávat mnoho týdnů pěkného počasí vhodného pro výlety. Pro článek na MobilManii hledáme tipy na ty nejlepší mobilní aplikace pro výběr cílů výletů. Je nejlepší Tripadvisor, Local Scout, nebo máte raději alternativy jako je Geocaching či Filmová Místa apod.?

Ve svých odpovědích se, prosím, držte jednoduchého schématu:
    Operační systém:
    Můj tip (jméno aplikace, odkaz na stažení):
    Cena: (dnes prosím pouze bezplatné aplikace)
    Proč právě tato aplikace (krátký popis funkcí a vaše zkušenosti s aplikací):
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin1001 18. 4. 2014 07:58

nově je ted na WP 8,1 Výletnik ,docela povedená aplikace
ladin1001
Junior

Odeslat příspěvekod klubblab 24. 5. 2014 07:27

Kam na výlet? Přece na hřbitov, ty jsou všude a chce to stáhnout app billiongraves a máte o zábavu postaráno. Doporučuje se TF nebo tablet s GPS.
Jinak http://www.billiongraves.com - je tam i čeština. Máte příbuzné na hřbitově v Americe atd.? To uvidíte.
klubblab
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ohara1 30. 5. 2014 14:30

Ahoj, udelali jsme novou aplikaci, zatim beta, ktera by mela v podstate slouzit pro komunitni nakupy, ale jsou tam i tipy na vylety a podobne. Tzn. kazdy by si tam mel mit moznost vybrat "role" (geek nebo treba cestovatel) nebo kategorie, ktery ho zajimaji. Zatim je to beta a testujem technologii, budu moc rad, kdyz si aplikaci zkusite, pripadne reknete ktere role/komunity by jste tam chteli - jake firmy nebo benefity. Za kazdej napad nebo pripominku budem radi a budem se snazit ji v ramci moznosti zapracovat.

Apka je ke stazeni tady

https://www.happyfeed.com/stahnout-aplikaci

Dik Honza
ohara1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tompr 13. 11. 2014 22:41

ahoj chtěl jsem si stáhnout Výletník (Výletář) ale v mobilu mi ho to nenajde...?

-- 15. 11. 2014 16:28 --

nevíte proč není v mobilu na store aplikace Výletník ale v pc ji vidím...?
chtel bych ji do mobilu nebo existuje podobná kde jsou aktualizovane tipy na vylety, jarmarky, ruzné akce apod...?

předem dík
Tompr
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků