Nejlepší mobilní aplikace pro záznam sportovních aktivit

Jak ze stovek tisíc aplikací vybrat tu správnou

Moderátoři: MartinChroust, Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 11. 6. 2013 23:07

Konečně začíná léto a teplé počasí přímo vybízí k outdoorovým aktivitám a sportu. Existuje přitom nespočet aplikací, které zaznamenávají a vyhodnocují výkony. Jaká je podle vás ta nejlepší mobilní aplikace pro záznam sportovních aktivit?

Vaše tipy poslouží při tvorbě článku na MobilManii. Ve svých odpovědích se, prosím, držte jednoduchého schématu:
    Operační systém:
    Můj tip (jméno aplikace, odkaz na stažení):
    Cena:
    Proč právě tato aplikace:
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Batgod 14. 6. 2013 14:10

Operační systém: Android
Můj tip: Sports Tracker (www.sports-tracker.com)
Cena: free
Proč právě tato aplikace: Jsem na ní zvyklý, již ze Symbianu. Pěkné GUI, někomu může vadit flashové rozhraní v prohlížeči na PC. Integruje vyfocené fotky během aktivity a zaznamenává je do ujeté/uběhnuté tratě. Lze využít další příslušenství jako je sporttester a spárovat ho s Androidem.
Batgod
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lop456 14. 6. 2013 14:14

Android, asi i WP7 a WP8

Smartmaps
https://play.google.com/store/apps/deta ... .smartmaps
http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 387fb9c8fa

online zdarma, offline Navigator který využívám stojí 990,- Kč

Aplikace pro Android zaznamenává prošlou projetou trasu a poskytuje všemožné statistiky. Všechny zaznamenané stopy je možné exportovat a dále s nimi pracovat na PC případně sdílet. Import stop od jiných lidí, aby bylo možné se vydat v jejich stopách také bez problémů..Pro orientaci pak super offline mapy, takže ideální spojení - používám především na kole, když máte dobrý držák na představec na mobil, je jízda na kole ještě větší požitek. Objevuji podle mapy nové cesty, kam by se jinak nevydal, protože nejsou nijak značené. Druhé největší využití je pro geocaching.. Pro mne aplikace č.1 využívaná několikrát týdně..
lop456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan Gottwald 14. 6. 2013 14:42

Operační systém: iOS / Android
Můj tip: Sports Tracker
Cena: Zdarma
Proč právě tato aplikace: Vyzkoušel jsem Endomondo, RunKeeper a Sports Tracker mi vyhovuje nejvíc díky absenci placených PRO verzí a neustálého obtěžování se zakoupením nějakého vylepšeného účtu, který mi je ve výsledku k ničemu. Endomondo jsem si koupil na obě platformy a časem začala obtěžovat i PRO verze, ať si pořídím nějaký vylepšený účet, plno reklam na stránkách atd... Sports Tracker nabízí maximálně čidla na tělo a tato reklama mě neobtěžuje. Také má velice příjemný web, který by se měl zanedlouho zbavit náročného Flashe. Nevýhoda toho že je zdarma je ta, že má celkem pomalý vývoj, ale na druhou stranu to není nic, co by v tomto případě nějak extrémně vadilo. Co se přesností aplikací týče, tak jsem ji nikdy nijak neporovnával a neměl jsem se Sports Trackerem jediný problém. Stejně všechny slouží k zaznamenání pouze přibližných údajů a proto je nejdůležitější zvolit tu, která se mi nejlépe ovládá a je pro mě v terénu a při sportu nejpřehlednější...
Jan Gottwald
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mimonaut 14. 6. 2013 14:47

Endomondo [free]
Windows Phone 8
Mám tam spoustu přátel a umožňuje background Tracking.
Aplikace je rychlá a hezká, spolehlivá. Využívám eventy kamarádů, líbí se mi mapa přímo v aplikaci.
Naposledy upravil mimonaut dne 14. 6. 2013 15:49, celkově upraveno 1
mimonaut

Odeslat příspěvekod hudys 14. 6. 2013 14:48

Runtastic - používám na WP8 i Android
Google Pixel 2/Fitbit Ionic
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod Manek49 14. 6. 2013 14:49

WP8
Runtastic http://bit.ly/19yW1ke, případně Runtastic PRO http://bit.ly/143Nyj4
Zdarma, verze PRO je za zhruba 100,- Kč

Prostě mi ze všech dostupných nejlépe sedla :-)
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod Mises 14. 6. 2013 14:56

Android: ENDOMONDO

A vedle toho (bohužel nespolupracující) hodinky Polar 725 a s nimi propojené:
- senzor tepové frekvence
- akcelerometr v botě
- rychloměr na předním kole
- senzor kadence na předním "tácu"

Nicméně chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s ANT+
V budoucnu bych na tuto platformu chtěl přejít, ale zajímá mne, zda existují i jiné senzory, než tepovka (hlavně ten akcelerometr) a zda existuje androidí SW, který ty senzory umí dobře využívat. A tím "dobře" myslím alespoň úroveň aplikace Polar ProTrainer.
Mises
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomsi81 14. 6. 2013 14:59

Můj tip: sports-tracker
Cena: Free
Proč právě tato aplikace:
-symaptcké, že je zcela zdarma.
-funguje na všech platformách. Masivní rozšíření mezi lidmi, zvlášť v ČR z dob Nokia sports-trackeru, kdy alternativy nebyly.
-skvěle a poutavě zpracovaná funkce Explore, pro prohlížení cizích veřejných tras v mapě.
-příjemná aplikace i web
-očekává se velký update, se spousty vylapšení webu i aplikace.
-funkce voice feedback při běhu v té nejlepší podobě. žádné speciální tréninky, ale v nastavvené vzdalenosti od 0,5km do nevim kolik km to pravidelně hlásí info o workoutu: celkový počet zdolaných km a čas. čas za poslední úsek, tempo za poslední úsek a průměrnou rychlost.
tomsi81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalich. 14. 6. 2013 15:16

Operační systém: iOS
Můj tip: Sports-tracker
Cena: FREE
Proč právě tato aplikace: Používám už od Symbianu, sympatické prostředí jak v mobilu tak i na internetu. Všichni kamarádi to mají taky
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Odeslat příspěvekod medd14 14. 6. 2013 15:46

Runtastic. Placený, ale nejlepší. Prošel jsem snad všechno, co se tady už přede mnou objevilo. :-)
medd14
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Poltergeist 14. 6. 2013 15:52

žádnou, k čemu ? max kdo je vrcholovej sportovec a ten si spíš kupuje vybavení na sledování tepové frekvece nebo speciální hodinky, můj názor je že ty tzv. aplikace na sport to jsou jen pro takovéty přizdisr**e co patří k té dnešní facebookové generaci, už jenom tolik toho nastavování, ten čas snad zabere víc než samotná sportovní aktivita :D , taky jsou tady sociální sítě kam si můžete zadávat údaje - super a k čemu to je, pak si navíc všichni stěžují že je odposlouchvávaji američani, nepoužívám nic, byl jsem vrcholový sportovec a nikdy nikdo z nás nic nepotřeboval za celých 5 let závidního na škole ani dalších 6 let aktivního sportování, nyní při příležitostném už vůbec ne, max kdybych byl líný si to psát, čili stačí tužka + papír, pořád nikdo nic lepšího nevymyslel
Poltergeist
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bigg.I 14. 6. 2013 15:57

Sportstracker
Belle FP2 Refresh
Zadarmo, funguje skvěle, je na Belle!
www.sportstracker.com
Main Device - Nokia 808 PureView White
Standby Device - Blackberry Z10
Equipment - Nokia DC 19 White
- Nokia CC 3046
- Nokia HH 23
Bigg.I
Junior

Odeslat příspěvekod emu1 14. 6. 2013 16:06

aplikace: Sports-Tracker

Jediná věc mne mrzí, že pokud svou Nokii 5230 vložím do pouzdra na ruce, nevím jak udělat, aby displej šel probudit bez šoupátka na boku telefonu.
emu1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stm01 14. 6. 2013 16:14

SportsTracker
Mám zakoupený i dvě konkurenční aplikace,ale stejně používám právě SportsTracker,který je kupodivu stále zdarma :-)) . Líbí se mi rozhraní webové i mobilní,dost známých ho používá a hlavně jako jediná umí pořizovat fotky přímo v aplikaci. Jsem pouze rekreační sportovec,ale rád zkouším nové stezky,cesty či silnice(3 a 4 třídy) a je dobré mít přehled,kde všude již člověk projížděl a díky tomu plánovat nové trasy. Za sebe mohu jen a jen doporučit.
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod StepaN3o 14. 6. 2013 18:09

Můj tip: Runtastic
Cena: Free
Proč právě tato aplikace: Funguje i offline, má hlasové info, dá se propojit s účtem Runtastic na PC
StepaN3o
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pechl 14. 6. 2013 19:06

Symbian Belle
Sports Tracker
Velmi dobrá zkušenost s dlouhodobějším používáním, výšlapy a běh. Dále stabilita aplikace při multitaskingu (+ hudba, fotoaparát, telefon, Twitter,...).

BTW: máte někdo zkušenost se Sports Trackerem na WP8?
pechl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod odmocnina 14. 6. 2013 20:02

Android
Endomondo PRO
Cena: 125

Na zacatek predeslu ze Free verze je plne funkci, rozdily jsou male. Ale kdyz jsem PRO kupoval, cena byla akcni, tusim dolar.
Zacinal jsem kdysi na Nokia sport tracker s prechodem na Android jsem vyzkousel snad vsechny uvedene a treba Garmin connect navic.
U endomonda jsem zustal protoze ma takovou blbinku navic - kalorie prepocitava na hamburgry a kilometry na cestu na mesic. Trochu me mrzi nizsi presno zaznamu trasy.
U runtasticu jsou zajimave doplnky na kliky, lehsedy, drepy
odmocnina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Solverino 14. 6. 2013 22:02

čerstvá zkušenost se Sport Trackerem - na Symbianu (Nokia E72) naprosto super zařízení a maximální spokojenost na android zařízení s androidem verze 4.1.2 ale TOTÁLNÍ PROPADÁK!!! Ukazuje na zkušební trase (cca 28km), že jsem ujel na kole 148 km a maximálku na kole dle Sport Trackeru jsem měl 519 km/h!!! :-D

Pánové a dámy, kdopak to má !? 519 km/h na MTB je světovej rekord!!!
Solverino
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas_2002 14. 6. 2013 22:30

Poltergeist píše:žádnou, k čemu ? max kdo je vrcholovej sportovec a ten si spíš kupuje vybavení na sledování tepové frekvece nebo speciální hodinky, můj názor je že ty tzv. aplikace na sport to jsou jen pro takovéty přizdisr**e co patří k té dnešní facebookové generaci, už jenom tolik toho nastavování, ten čas snad zabere víc než samotná sportovní aktivita :D , taky jsou tady sociální sítě kam si můžete zadávat údaje - super a k čemu to je, pak si navíc všichni stěžují že je odposlouchvávaji američani, nepoužívám nic, byl jsem vrcholový sportovec a nikdy nikdo z nás nic nepotřeboval za celých 5 let závidního na škole ani dalších 6 let aktivního sportování, nyní při příležitostném už vůbec ne, max kdybych byl líný si to psát, čili stačí tužka + papír, pořád nikdo nic lepšího nevymyslel

Ty nejsi vrcholový sportovec, ale tak maximálně vrcholový blbec. Když takové aplikace nepoužíváš, tak kušuj a necpi se do tématu, kde se řeší, která z nich je nejlepší. Miluju takový kecaly, co se nutně musí k něčemu vyjádřit, i kdyby to byla naprostá blbost co nikoho nezajímá. Tak si vetni tu svou tužku mezi půlky a nech nás věnovat se našim přizdisr**ským aplikacím.

Za mě Sports-Tracker. Měl jsem jej na Symbianu (N8), Windows Phone ( HTC Mozart) a nyní na Androidu ( Galaxy SIII). Vyhovuje mi, že je rozšířený mezi uživateli a tak nacházím nové trasy ve svém okolí, které zaznamenali ostatní. Také je super, že porovnává moje tréninky a ukazuje mi, zda a jak moc se ve výkonech zlepšuji. A navíc je zdarma, což je poslední důležitý bonus.
Tomas_2002
Junior

Odeslat příspěvekod FlamingHate 14. 6. 2013 22:56

Dobrý den,

měl bych takový dotaz malinko mimo mísu, ale snad to pomůže i jiným a zároveň zodpoví i toto téma - sháním nejlépe multiplatformní aplikaci, která by dokázala v reálném čase ukázat na mapě, kde se nacházím já i mí kolegové... Existuje něco takového?? Využití k sportovním aktivitám :)
FlamingHate
Junior

Odeslat příspěvekod Mulutinurcz 15. 6. 2013 06:27

Ahoj ukázka trasy v realnem čase je v plne verzi Runtastic. V telefonu potvrdis povzbuzovani a dotycny pak na webu sleduje tvuj pohyb a muze te i motivovat potleskem, klaksonem atp. Aplikace umozni v prubehu zaznamenat fotografii a i tu pak vidi dotyčný v live zaznamu. K live zaznamu ma přístup kazdy, komu povolis v aplikaci pratelstvi. Je to skvela funkce, pro kterou jsem se prave rozhodl pro Runtastic. Když bezi manzelka, nemusim mit strach, že se nekde ztratí ;-)
Mulutinurcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jojr 15. 6. 2013 09:34

Strava (strava.com)
Android, iPhone, Garmin, manualni upload GPX/TCX

Umi plusminus vsechno co je obvykle, navic ma soutezeni na segmentech, coz z ni dela hodne navykovou vec. Kvalita androidi aplikace nic moc (podobne jako Endomondo - problemy se synchronizaci).
jojr
Junior

Odeslat příspěvekod romansterly 15. 6. 2013 11:42

Je to sice trochu mimo, ale jelikož jsou tady lidé používající různé aplikace, zajímalo by mě...

Líbila by se vám možnost synchronizovat data z těchto sportovních aplikací na nějakou sociální síť výhradně pro rekreační sportovce v případě, že by na této síti bylo více vašich přátel než v samotné trackovací aplikaci? Smyslem by bylo porovnat se s ostatními bez ohledu na používanou aplikaci, možnost sestavení lokálních žebříčků podle sportu, soutěžení (např. nejlepší běžec z Prahy za poslední měsíc), apod.

Uvažujeme o něčem takovém v případě získání investice na rozšíření http://www.sportcentral.cz do zahraničí.
romansterly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SoundmassEnergy 15. 6. 2013 11:53

romansterly píše:...
Minimálně Endomondo a JEFIT, o kterých píšu toto už má.

K tématu
Je toho fakt moc. Na běhání, kolo a podobné aktivity kde potřebuji měřit trasu a rychlost bezkonkurenčně Endomondo.
https://play.google.com/store/apps/deta ... do.android

Na posilování pak nejlepší JEFIT, tolik cviků opravdu v žádné jiné aplikaci nenajdete.
https://play.google.com/store/apps/details?id=je.fit

Na kontrolu stravy Kalorické tabulky, kde je možno skenovat potraviny podle QR kódu, takže odpadá zdlouhavé vypisování nutričních hodnot. Nedám na ní dopustit.
https://play.google.com/store/apps/deta ... cketabulky

Na intervaly třeba HIIT interval training timer, kde pokrývá vše co potřebuji.
https://play.google.com/store/apps/deta ... droid.hiit

No a finálně když si chci třeba změřit tep, tak Instant Heart Rate
https://play.google.com/store/apps/deta ... theartrate

U všech těchto apps si určitě stojí za to pořídit si PRO verzi. Určitě tato kombinace víc než dost pokryje vaše základní sportovní potřeby.
SoundmassEnergy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Janke 15. 6. 2013 13:27

Já jsem přešel přes Runkeeper a Endomondo a skončil jsem u
Sportypal http://www.sportypal.com/
Platformy: Andorid, iOS, Symbian(java), Blackberry, Windows mobile
Prostředí: Čeština
+ Free pro outdoorové aktivty
+ Možnost zadání cíle aktivity vzdálenost/čas/spálené kalorie
+ Sdílení výsledků Facebook/Twitter
+ Možnost spárování s hrudním pásem
+ Aktivity lze uploadovat na web aplikace (možnost vytváření skupin, porovnávání aktivit mezi členy skupiny)
+ Při špatném signálu GPS (nebo pokud zapomenete včas zapnout, či vypnout aplikaci) editace na mapě sportovní aktivity na webu aplikace.
+ Automatická pausa/start při zastavení
+ Speciální vzhled cyklorežimu
+ přístup k audiopřehrávači přímo z aplikace
+ import / export GPX

- indoorové aktivity jen v placené verzi
Naposledy upravil Janke dne 15. 6. 2013 13:37, celkově upraveno 3
Janke
Junior

Odeslat příspěvekod whizzz 15. 6. 2013 13:33

Na sledování posilování ve fitkách doporučuju GymTracer:

Operační systém: iOS, Android, web
Můj tip: GymTracer - http://www.gymtracer.com
Cena: 14dní zdarma, poté 99 kč/m
Proč právě tato aplikace: úplně nová, ČESKÁ(!!!) a v reálným použití imo super. Mobil je spíš způsob jak tam dostat data z fitka, analytické funkce jsou pak na webu. Taky mají výbornej support :tleskani
whizzz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TFSi 15. 6. 2013 14:20

Operační systém: Android, Symbian, WP, iOS
SportsTracker
Zdarma.

Používám už od dob Nokií s S60, proto nemám důvod měnit a přerušovat velmi dlouhou historii záznamů ;) Aplikaci využívám jenom pro záznam svých výkonů abych měl přehled kdy, co, jak,... žádné další speciální funkce nepotřebuji. Sport je pro mě důležitější...
Trošku mi vadí že je webové rozhraní ve Flashi ale dá se to přežít ;-]
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior

Odeslat příspěvekod skocak 15. 6. 2013 15:00

Lumia 920

Sports Tracker

Sports tracker používám už od Androjdího Samsungu a hned jak jsem so ho stáhnul na Lumii měl jsem tam všechny své výsledky. Vyzkoušel jsem pár další podobných aplikací, ale sports tracker vyhrál.
Nokia Lumia 920
Acer Travelmate 5760G Windows 8
skocak
Junior

Odeslat příspěvekod misanovy 15. 6. 2013 20:33

IOS
jedině Endomondo
zdarma
každý kilometr hlásí do sluchátek
po každý aktivitě vám to udělá velký přehled
najdete tam hodně podrobností
misanovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FilipMasek 16. 6. 2013 17:01

Gymtracer
Cena: 2 týdny trial, pak 99/měsíc

Opravdu skvělá aplikace pro posilování, máte k dispozici rozsáhlý katalog cviků s animacemi, perfektně se dají vést záznamy o posilování. Na webu pak máte detailní statistiky snad o všem. Jako velký plus beru to, že je celkem nová a česká - maj parádní podporu. Dobré funkce tam jsou i pro trenéry, kteří můžou sledovat svoje klienty atd.

Jako jediný mínus bych bral možná cenu, oproti ostatním to není asi uplně levné. Ale zas to je fakt osobní trenér v mobilu a když to berete fakt vážně a už si platíte fitko tak se to ztratí.
FilipMasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hezo 16. 6. 2013 20:32

Endomondo
platena/neplatena
ios alebo android (skusil obe)

Endomondo je fayn, ale kupil som si Suunto Ambit 2 Sapphire hodinky s dualbelt senzorom a to je podstatné iné športovanie. Ked idem behat s mobilom, sustredim sa nan viac ako na smotny beh :D
Galaxy Note II | Intel i5 2500K | Gigabyte GF GTX580SOC | HP Proliant N40L
hezo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod berushka1 17. 6. 2013 07:19

jednoznačně Runtastic iOS, free i placená verze (cca za 100), použití jak na běh, tak na kolo, možnost hrudního pásu (u verze s přijímačem pak funguje jen se sluchátky). Zkoušel jsem i Nike+, ale ten mi často zlobil (při startu začal odpočet a zaseknul se).
berushka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kelt72 17. 6. 2013 07:48

Android + Endomondo - v nějaké akci jsem ho koupil za 5 CZK. :-)

Sports Tracker jsem používal před tím, ale 2x mi neuložil trasu a tak jsem na něj zanevřel, byť vypadá uživatelsky lépe než Endomondo.

Na Endomondu mi vadí jediná věc - že v seznamu sportů nemá inline brusle, takže holt bruslím i vlétě :-)
Kelt72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 17. 6. 2013 07:50

Android
Adidas micoach
Zdarma

Pouzival jsem endomondo, sportstracker, nike+, ted micoach protoze nabizi traninkove plany pro ruzne aktivity. Plan si vygenerujete na webu, prenese se do aplikace. Aplikace vas coachuje hlasem povely a podle treninkoveho planu vam urcuje intenzitu aktivity bud podle tepove frekvence nebo tempa, tedy gps. Coachovani lze i vypnout, muzete take soucasne poslouchat povely i hudbu z playlistu.
Nevyhodou je spatna dostupnost hrudniho pasu pro bt 4.0 zatim jsem zadny neobjevil.
Vyhodou pro nekoho muze byt existence samostatneho pristroje micoach pokud by nechtel brat na trenink velky smartphone.
Naposledy upravil vicomt_cobra dne 17. 6. 2013 10:31, celkově upraveno 1
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod i_w_i 17. 6. 2013 09:49

iOS
runtastic Pro

Koupeno v akci někdy na vánoce za 0,- ;-) Před tím Sport Tracker, ale ten sporadicky nezaznamenával trasy na bruslích. S runtasticem naprosto bez problémů, spousta informací, sync s web aplikací....maximální spokojenost.
i_w_i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod otomar.s 17. 6. 2013 12:25

1. Operační systém: Android
Můj tip: Sports Tracker (www.sports-tracker.com)
Cena: zdarma
Proč právě tato aplikace: Jsem na ní zvyklý, již ze Symbianu. Pěkné prostředí, Integruje vyfocené fotky během aktivity a zaznamenává je do ujeté/uběhnuté tratě. Lze využít další příslušenství jako je sporttester a spárovat ho s Androidem.

2. Operační systém: Android
Můj tip: AlpineReplay (www.alpinereplay.com)
Cena: free
Zajímavá aplikace - záznam při lyžování či snowboardingu, zaznamenává počet jízd na sjezdovce, čistý čas a vzdálenost jízdy na lyžích, strávený čas na vleku a neaktivitu, zaznamenává i počet skoků na lyžích a čas ve vzduchu - používal jsem ji letos (loni) a přesnost výborná. Poměrně obsáhlá statistika na webu.
otomar.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fific 17. 6. 2013 15:21

1. OS: Symbian (Nokia C6)
Moje volba: Sports Tracker
Proč: Jednoduchá obsluha, fotky umístěné do trasy, zdarma, přehledný web a prozatím velmi spolehlivý.
Co mi chybí: Na webu možnost srovnání tréninku ve vrstvách, mít prostě možnost promítnout stejnou trasu z různého období na jedné mapě.
Hodnocení: Asi neobjektivních 100% protože jinou aplikaci sem ani nezkoušel :-) prozatím nebyl důvod.
Vodafone - Nokia C6
fific
Junior

Odeslat příspěvekod GaMeBLeR 17. 6. 2013 18:44

Moje volba: S Health
Proč: Obsahuje vše co sportovec může chtít
Dostupnost: Zatím jen Samsung Galaxy S4
GaMeBLeR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franbrok 24. 6. 2013 10:20

Divím se , že zde nikdo nezmínil app SportyPal ??
franbrok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Atomz 24. 6. 2013 10:47

SportyPal uz nekdo zminoval. Edit.: Tak nezminoval :-) Neco ode me..

Mam ho tyden a jsem spokojeny. Naucil me pred treninkem dobit baterii :-) Ale GPS jiste cuca energii rychleji vsem.
Super je, ze pracuje bez nutnosti stahovani dat. Proste zapnu GPS, ktery i muj zakladni mob. S ace chytne do 30s. Zapnu aplikaci a muzu bezet.
Je fajn vedet delku trasy, rochlost aktualni, prumernou, pak na webu v jednotlivych kilometrech, nastoupany metry, max.nadm.vysku, aktualni nadm.vysku, celk.cas treninku, kalorie.
V cestine..
A zrejme s BT pasem by meril tepovou frekvenci.

Nejvic sleduji udaj tempo v minutach na kilometr. To mne prijde srozumitelnejsi, nez rychlost v Km/h.
Ale i tak si to rad prectu.
Jinak mam mobil v kapsicce pasu na vodu Salomon sensibelt. S rezervou se tam ten 3,5palec vejde. 4,5padlo uz by zrejme mohl byt problem
Atomz
Junior

Odeslat příspěvekod Rudyno 24. 6. 2013 11:56

bez urazky ale vacsina z zminovanych trackerov su k nicomu.. maju sice krasne prostredie v webovom prehliadaci ale spravnost udajou je zalostna. priklad napr je pocitanie vyskovych metrov > to kludne prepocita aj o 30-50% realne nestupanych. Co mnohym vyhovuje pretoze maju lepsi pocit ;)
Moje doporucenie je spotracklive nic lepsie som nenasiel > je sice pravda ze uz som davno nic ine neskusal ale nemam dovod a s konkurencoiu porovnam vdaka partev ktorej pouzivame rozne trackeri.
a k vysledku psomeniem ze na spracovanie dalej udajov doporucuem My tourbook
Rudyno
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 6. 2013 12:33

Moje trasy od Google nikdo nesrovnával s aplikacemi zde zmiňovanými?
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod Sekydavid82 4. 6. 2014 07:17

Zkoušel jsem Endomondo, ale omezené funkce a neustálé ohlašování o ztrátě a nalezení GPS.
Zakoupil jsem Runtastic PRO plus PRO verze - skracovaček, kliků, dřepů - celkem krásných 220 - čerpáno z dárkového poukazu od Microsoftu 700,- - už se těším až vyjde i horské kolo a zimní sporty pro Windows Phone.
Sekydavid82
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 6. 2014 14:11

Pro zaznamenavani trasy pri behani a cyklistice pouzivam Locus Map, funguje i s offline mapou, je jenom pro Android.
malejarda
Junior