Nejlepší mobilní aplikace pro záznam sportovních aktivit

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FilipMasek 16. 6. 2013 16:01

Gymtracer
OS: Android, iOS, webovky
Cena: 2 týdny trial, pak 99/měsíc

Opravdu skvělá aplikace pro posilování, máte k dispozici rozsáhlý katalog cviků s animacemi, perfektně se dají vést záznamy o posilování. Na webu pak máte detailní statistiky snad o všem. Jako velký plus beru to, že je celkem nová a česká - maj parádní podporu. Dobré funkce tam jsou i pro trenéry, kteří můžou sledovat svoje klienty atd.

Jako jediný mínus bych bral možná cenu, oproti ostatním to není asi uplně levné. Ale zas to je fakt osobní trenér v mobilu a když to berete fakt vážně a už si platíte fitko tak se to ztratí.
FilipMasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hezo 16. 6. 2013 19:32

Endomondo
platena/neplatena
ios alebo android (skusil obe)

Endomondo je fayn, ale kupil som si Suunto Ambit 2 Sapphire hodinky s dualbelt senzorom a to je podstatné iné športovanie. Ked idem behat s mobilom, sustredim sa nan viac ako na smotny beh :D
i7 7700K | RTX2070S
hezo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 6. 2013 06:19

jednoznačně Runtastic iOS, free i placená verze (cca za 100), použití jak na běh, tak na kolo, možnost hrudního pásu (u verze s přijímačem pak funguje jen se sluchátky). Zkoušel jsem i Nike+, ale ten mi často zlobil (při startu začal odpočet a zaseknul se).
anonymni

Odeslat příspěvekod Kelt72 17. 6. 2013 06:48

Android + Endomondo - v nějaké akci jsem ho koupil za 5 CZK. :-)

Sports Tracker jsem používal před tím, ale 2x mi neuložil trasu a tak jsem na něj zanevřel, byť vypadá uživatelsky lépe než Endomondo.

Na Endomondu mi vadí jediná věc - že v seznamu sportů nemá inline brusle, takže holt bruslím i vlétě :-)
Kelt72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 17. 6. 2013 06:50

Android
Adidas micoach
Zdarma

Pouzival jsem endomondo, sportstracker, nike+, ted micoach protoze nabizi traninkove plany pro ruzne aktivity. Plan si vygenerujete na webu, prenese se do aplikace. Aplikace vas coachuje hlasem povely a podle treninkoveho planu vam urcuje intenzitu aktivity bud podle tepove frekvence nebo tempa, tedy gps. Coachovani lze i vypnout, muzete take soucasne poslouchat povely i hudbu z playlistu.
Nevyhodou je spatna dostupnost hrudniho pasu pro bt 4.0 zatim jsem zadny neobjevil.
Vyhodou pro nekoho muze byt existence samostatneho pristroje micoach pokud by nechtel brat na trenink velky smartphone.
Naposledy upravil vicomt_cobra dne 17. 6. 2013 09:31, celkově upraveno 1
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod i_w_i 17. 6. 2013 08:49

iOS
runtastic Pro

Koupeno v akci někdy na vánoce za 0,- ;-) Před tím Sport Tracker, ale ten sporadicky nezaznamenával trasy na bruslích. S runtasticem naprosto bez problémů, spousta informací, sync s web aplikací....maximální spokojenost.
i_w_i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod otomar.s 17. 6. 2013 11:25

1. Operační systém: Android
Můj tip: Sports Tracker (www.sports-tracker.com)
Cena: zdarma
Proč právě tato aplikace: Jsem na ní zvyklý, již ze Symbianu. Pěkné prostředí, Integruje vyfocené fotky během aktivity a zaznamenává je do ujeté/uběhnuté tratě. Lze využít další příslušenství jako je sporttester a spárovat ho s Androidem.

2. Operační systém: Android
Můj tip: AlpineReplay (www.alpinereplay.com)
Cena: free
Zajímavá aplikace - záznam při lyžování či snowboardingu, zaznamenává počet jízd na sjezdovce, čistý čas a vzdálenost jízdy na lyžích, strávený čas na vleku a neaktivitu, zaznamenává i počet skoků na lyžích a čas ve vzduchu - používal jsem ji letos (loni) a přesnost výborná. Poměrně obsáhlá statistika na webu.
otomar.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fific 17. 6. 2013 14:21

1. OS: Symbian (Nokia C6)
Moje volba: Sports Tracker
Proč: Jednoduchá obsluha, fotky umístěné do trasy, zdarma, přehledný web a prozatím velmi spolehlivý.
Co mi chybí: Na webu možnost srovnání tréninku ve vrstvách, mít prostě možnost promítnout stejnou trasu z různého období na jedné mapě.
Hodnocení: Asi neobjektivních 100% protože jinou aplikaci sem ani nezkoušel :-) prozatím nebyl důvod.
Vodafone - Nokia C6
fific
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GaMeBLeR 17. 6. 2013 17:44

OS : Android
Moje volba: S Health
Proč: Obsahuje vše co sportovec může chtít
Dostupnost: Zatím jen Samsung Galaxy S4
GaMeBLeR
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franbrok 24. 6. 2013 09:20

Divím se , že zde nikdo nezmínil app SportyPal ??
franbrok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Atomz 24. 6. 2013 09:47

SportyPal uz nekdo zminoval. Edit.: Tak nezminoval :-) Neco ode me..

Mam ho tyden a jsem spokojeny. Naucil me pred treninkem dobit baterii :-) Ale GPS jiste cuca energii rychleji vsem.
Super je, ze pracuje bez nutnosti stahovani dat. Proste zapnu GPS, ktery i muj zakladni mob. S ace chytne do 30s. Zapnu aplikaci a muzu bezet.
Je fajn vedet delku trasy, rochlost aktualni, prumernou, pak na webu v jednotlivych kilometrech, nastoupany metry, max.nadm.vysku, aktualni nadm.vysku, celk.cas treninku, kalorie.
V cestine..
A zrejme s BT pasem by meril tepovou frekvenci.

Nejvic sleduji udaj tempo v minutach na kilometr. To mne prijde srozumitelnejsi, nez rychlost v Km/h.
Ale i tak si to rad prectu.
Jinak mam mobil v kapsicce pasu na vodu Salomon sensibelt. S rezervou se tam ten 3,5palec vejde. 4,5padlo uz by zrejme mohl byt problem
Atomz
Junior

Odeslat příspěvekod Rudyno 24. 6. 2013 10:56

bez urazky ale vacsina z zminovanych trackerov su k nicomu.. maju sice krasne prostredie v webovom prehliadaci ale spravnost udajou je zalostna. priklad napr je pocitanie vyskovych metrov > to kludne prepocita aj o 30-50% realne nestupanych. Co mnohym vyhovuje pretoze maju lepsi pocit ;)
Moje doporucenie je spotracklive nic lepsie som nenasiel > je sice pravda ze uz som davno nic ine neskusal ale nemam dovod a s konkurencoiu porovnam vdaka partev ktorej pouzivame rozne trackeri.
a k vysledku psomeniem ze na spracovanie dalej udajov doporucuem My tourbook
Rudyno
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 6. 2013 11:33

Moje trasy od Google nikdo nesrovnával s aplikacemi zde zmiňovanými?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sekydavid82 4. 6. 2014 06:17

Zkoušel jsem Endomondo, ale omezené funkce a neustálé ohlašování o ztrátě a nalezení GPS.
Zakoupil jsem Runtastic PRO plus PRO verze - skracovaček, kliků, dřepů - celkem krásných 220 - čerpáno z dárkového poukazu od Microsoftu 700,- - už se těším až vyjde i horské kolo a zimní sporty pro Windows Phone.
Sekydavid82
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 6. 2014 13:11

Pro zaznamenavani trasy pri behani a cyklistice pouzivam Locus Map, funguje i s offline mapou, je jenom pro Android.
malejarda
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků