Výpadek Vodafone - 3. 7. 2014 až dosud (USA - roaming)

O výpadcích a dalších síťových problémem mobilních operátorů

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kambei 13. 7. 2014 03:01

Avizuji totální výpadek roamingu spol. Vodafone v USA. Navzdory cele řadě urgencí není Vodafone schopen připojit řadu svých zákazníků, byť opakovaně slibuje, že problém řeší, případně že problém již vyřešil (což není pravda).

Osobně jsem jim tento problém reportoval nejméně 5x, přičemž vždy jen slibovali. Problém se týká většího počtu zákazníků, což situaci prý komplikuje. Telefon není schopen se připojit do sítě jakéhokoliv amerického operátora, zůstává pouze v SOS režimu mimo použitelný režim. Zajímavé je, že roaming v okolních státech funguje - osobně jsem takto zkoušel např. Mexiko, kde se telefon bez problém přihlásil již dávno před hranici USA.

JM
Kambei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legomaniak 13. 7. 2014 03:35

Dobry den, ted jsem zrovna v Kanade na zapadnim pobrezi (Vancouver) a byl jsem pred par dnema v usa a fungovalo vse jak ma :-)
Přílohy
image.jpg
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod Kambei 13. 7. 2014 04:28

legomaniak: Tak to tiše závidím. Já už jsem "bez mobilu" deset dni. :-(. Jinak zdravím do Kanady. JM
Naposledy upravil Fíla dne 13. 7. 2014 17:02, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Kambei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legomaniak 13. 7. 2014 05:02

Kambei: A problem je jen u vas? Nebo vice cisel? Muze to byt i tym ze mate vic jak 90% volaciho limitu spotrebovany pak se blokuje roaming :-)

Pristy tyden v sobotu jedu zase do USA tak uvidime :-)
Naposledy upravil Fíla dne 13. 7. 2014 17:02, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod Kambei 13. 7. 2014 06:26

Problém se týká více čísel, což mi sdělili přímo operátor, já vím přímo jen o dvou dalších. Jinak vyčerpáním 90 procent limitu to u mě právě začalo, nicméně během par hodin bylo schváleno navýšení limitu (na dvojnásobek) a bylo slíbeno, že vše bude nejpozději do 24 hodin fungovat... to bylo někdy 2. 7. 2014, od té doby nic, jen výmluvy na to, že je to prý složitější problém a festival nesplněných slibů, apod. Zatím to nouzově řešíme místní simkou od Verizonu, dojíždět na mexické hranice se mi už nechce :-(.

JM
Kambei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legomaniak 13. 7. 2014 06:55

Mě se to stalo v Itálii a až asi 3ti operátorka mi to správně nastavila + mi dala 250Kč dobropis aby se to reaktivovalo. Ale trvalo to tech 24h tak nějak. :-\
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod Kambei 13. 7. 2014 16:02

Vyřešit to za 24 hodin je ok, s tím nemám problém, ale když to neumí vyřešit ani za týden, tak to už je moc. Dokonce bych i pochopil, že to třeba z nějakého důvodu nejde, nicméně po každém telefonu mi sdělit, ze to urgují u technického oddělení a že to bude hned, to je těžce neprofesionální.

Teď jsem jim opět volal a už mi jen ze záznamu sdělili, že jsou jejich systémy nedostupné z důvodu opravy... asi si už dělají srandu.

Kambei: Tak u Vodafonu (ČR) končím, stejně tak dalších šest čísel ve firmě. Doteď to nevyřeší lži, jen slibujou - nejspíš se řídí heslem "nikdo ti nemůže dat to, co já ti mužů slíbit).

JM
Kambei
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků