Nubia Z11 MiniS - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod helpspb 22. 2. 2017 19:46

Můžu klidně nahrát ... a podařilo se mi vloudit i na jedno ruské fórum, kde mají celé vlákno věnované foťáku MiniS, takže můžu stáhnout i odtamtud nějaké fotky pořádné noční a nahrát to někam společně s tím, co mám nafocené od sebe.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 25. 2. 2017 13:53

Zde je odkaz na fotky
heslo: mobilmania

Jsou tam moje fotky i fotky z ruského fóra
https://webshare.cz/file/4st64fi4iF/minisfoto-rar
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 26. 2. 2017 13:20

Fotky jsou poměrně pěkné, pokud by byla výdrž alespoň ty 2 dny, byl by to dobrý adept na výběr.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 27. 2. 2017 19:31

dva dny vydrží, obzvlášť pokud se v mobilu nonstop nehrabete jako já... den a půl mi dá v pohodě, takže myslím, že s nějakým rozumným použitím by mohl zvládnout i dva až tři dny. dnes jsem šla do práce ráno v půl šesté, telefon měl 50% a teď má 20% a myslím, že určitě ještě tak dvě tři hoďky zvládne, do nabíječky půjde až před spaním
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod kobukson 12. 3. 2017 15:53

Ahoj, mám dotaz. Jak jste spokojeni s tímto mobilem? Nejde mi o fotky, ale celkově o stabilitu a rychlost systému, čitelnost na slunci, kvalitu GPS /rychlost fixace a přesnost/, wifi atp. Zkrátka jak se telefon jeví v každodenním provozu a také jak sedí v ruce. Také jak je na tom s citlivostí čtečka otisků? Mobil jsem viděl pouze na netu. Nějak nemohu posoudit barevnou variantu GOLD. líbí se mi bílé čelo,ale nejsem schopen rozlišit barvu zad. Předpokládám, že bude dozlatova..není to moc výrazné?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod _geralt 14. 3. 2017 09:36

ahoj, ma Z11 miniS notifikacni diodu?
_geralt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 14. 3. 2017 10:04

Myslím, že notifikační diodu nahrazuje červené středové tlačítko pod displayem.
HeadAmp Gilmore Lite mk2, Polaris, Audio-Technica ATH-R70x, Sennheiser HD 58X Jubilee, Meze 99 Classic, Philips X2HR, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helpspb 14. 3. 2017 17:58

Nejsem žádný odborník či guru, ale systém šlape rychle, nic nepadá. Můžu mít zapnuto několik aplikací najednou a přepínat mezi nimi.. vše plynule. Čitelnost na slunci v pohodě, displej můžu pochválit. GPS vyzkoušeno bohužel nemám. Wifi za mě super. Zatím opravdu nelituju investice. Baterie mi taky většinou vydrží dva dny. V ruce sedí dobře, i když občas je ovládání jednou rukou horší - mám menší ruce. Čtečka za mě perfektní - mobil mám už víc než měsíc a možná se mi stalo tak jednou či dvakrát, že se otisk nenačetl okamžitě. S barvou gold vám nepomůžu, já mám grey a ta vypadá skvěle :) ale myslím, že druhá varianta taky bude vypadat luxusně.

Je to tak, notifikační dioda je středové červené tlačítko.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod _geralt 15. 3. 2017 10:06

diky za odpovedi :)
_geralt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kobukson 15. 3. 2017 12:01

Také děkuji za informaci, ještě dotaz -je prostředí v telefonu kompletně počeštěno? Podporuje všechny české pásma LTE? Já mám operátora Vodafone. Tak abych neměl problém. Funguje na telefonu probuzení poklepáním obrazovky? Díky za info.
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 15. 3. 2017 18:29

Ano, vše počeštěno a podporuje všechny LTE pásma.
Vím akorát, že někdo zmínil, že některé maličkosti jsou přeložené trošku "vtipně", ale česká podpora Nubia je velmi vstřícná, takže si hned vyžádali screenshoty s tím, že se nechá vše dopřeložit k dokonalosti. Také na FB nepřímo potvrdili, že by měla miniS dostat Nougat.

Nastavení na probuzení poklepáním jsem nenašla, takže asi nejde. Já osobně používám čtečku, to mi přijde nejrychlejší a nejpohodlnějši.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2017 00:24

Nubia Z11 miniS fotogalerie
http://mobil.idnes.cz/foto.aspx?c=A170323_154540_telefony_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fananas 30. 3. 2017 01:38

Tak jsem telefon zakoupil..vcera prisel..
Vychozi ikonky nic moc tak jsem vyzkousel nainstalovat hola launcher ale po vyzkouseni jsem mel pocit ze se s zakladem od nubie dost hada tak jsem ho dal odinstalovat...a pri restartu se telefon zasekl a na obrazovce porad sviti : Be yourself...hezke..baterka vyndat nejde ze a kombinace tlacitek hlasitost up plus zapinani nejde take...a co ted... :(

vratit ?
Fananas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman27 30. 3. 2017 07:00

Tak to je na pytel. Dost jsem o něm přemýšlel, že ho vezmu pro holku, ale vypadá to, že radeji vezmu Honor 6X.
Škoda je to pěkný telefon.
iceman27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 3. 2017 09:14

re:Fananas
No jo no.No, konzoli ho rebootni a priste si nech poradit :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků