Nubia Z11 MiniS - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mikmika 21. 9. 2017 21:47

No, vrátil jsem taky předchozí verzi, ale neustále mne obtěžuje hláška o aktualizaci , stále odkládám, přes správce aplikací vymažu mezipaměť a data, dám vynutit ukončení , ale stále je tam připomínka. Tlačítko deaktivovat je šedé a nereaguje.
vypnutí aktualizací ostatních aplikací OK, to lze provést, ale u té systémove netuším jak.
mikmika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 21. 9. 2017 22:26

Tak tak, Nubia je NUBIA !!!
Dá se nějak změnit rozlišení na foťáku,teda kromě poměru obrázku ???
Opakuji dotaz,video mám hodně tmavé.Jinde na foru jsem kdysi četl,že se to dá změnit ( citlivost ? ), někde ..... v systému ????
Dokáže mě někdo navést ?????

-- 21. 9. 2017 23:31 --

Tak na video, jsem už přišel. V nast. kvality videa stačí dát 1080p, místo 1080P(60fps).
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 22. 9. 2017 00:19

Jakym zpusobem ses vracel o verzi zpet?
Jedinej funkcni abys byl ve stavu vybalil jsem telefon, vracim se v case na start,je totiz - advanced wipe - nezacit s factory reset ale stazeni obrazu dane veeze fw,dana verze nesmi byt rozdilova verze fw.Wipe art,wipe cache, wipe data,FORMAT systemoveho oddilu,coz je neco uplne jinyho nez wipe data,nahrani firmware.Coz ti silne nedoporucuji protoze skoncis s bricklym telefonem pokud hledas trivialni volby a nejde ti je zprovoznit
Jit o verzi zpet systemu a verzi zpet systemove apk jsou dve rotdilne veci,systemovou apk muzes zmenit,zmrazit,smazat.
Pokud nemas root tak pouze zmrazit a to ne v kazdym firmware.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikmika 22. 9. 2017 13:16

Jak jsem se vrátil? Kolega, který se zabýva softem. mi nahrál zpět původni verzi ROM před aktualizací ze staženou z offi stránek nubia cz , a postupoval dle návodu, který je tam rovněž.
Nejhorší je pro mne že vůbec nevím o co jde a co je pod výrazy - brickly tel a další použité. Jsem uživatel. A telefon nemám zatím root - což trošku tuším co je , ale neřeším.
mikmika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tofmik 3. 10. 2017 07:16

Zdravim a omlouvam se za asi hlouoy dotaz, ale nemohu na to prijit. Je nejaka moznost nastaveni zobrazovani detailu napriklad zpravy v notifikacni liste a nebo na lockscreenu? Tedy ze si zpravu mohu rozbalit a precist bez aktualniho kliknuti.

A druha zda se nekomu povedlo dosahnout zobrazovani novych napriklad mailu u ikonek? At uz cislici nebo jakkoliv jinak

Rad bych se vyhnul instalaci jineho launcheru

Dekuji
tofmik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 25. 10. 2017 19:06

Ahojte, máte někdo zkušenost s novým Fw ?
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikmika 26. 10. 2017 16:59

Taky by mne zajímalo jak na tom aktualizace 204. Díky...
mikmika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mir71 16. 11. 2017 21:25

Zdravím všechny Nubiáky. Opravdu nikdo nemá aktualizaci fw 204 !!!
Fw 203 se zrovna moc nepovedl, tak mě zajímá jestli něco změnilo k lepšímu ???
Díky za každé info.
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod verule.z 30. 11. 2017 13:30

Dobrý den,
používám Nubii Z11 mini s zatím se vším spokojenost až na možnost připojení flash nechce se mi naparovat. Nevím si rady v Alcatelu mi finguje bez problémů ihned se načte. Ale tady bohužel nic...
Poradí prosím někdo co s tím?
Děkuji za každé info.
verule.z
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cicous 18. 12. 2017 12:50

No ten 2.04 se moc nepovedl ,aspoň dle z11 mini kterou mám vedle je poslední fw pomalejší ,kde je zapnutí telefonu poklepáním na displej? Nehezká změna proběhla i pro odemčení telefonu pinem ,musíte dát PIN a pak potvrdit což u z11 mini nebylo treba,a další chyba je zmizel auto záznamník hovorů byl integrovaný a hodně super ,jsem hodně naštvaný koupíte si lepší čerty telefonu a je to vlastně krok zpět nic není jak bylo
cicous
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir71 23. 12. 2017 22:11

Chápu to tak, že srovnáváš Z11 miniS se Z11 mini ? Mám v 201 a vypadá to, že u ní ještě zůstanu!
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikmika 24. 12. 2017 11:38

Ahoj, taky zůstavám u staršího softu na Nubia Z11miniS , aktualizace jsou o ničem. Udržuji si verzi 201 a spokojenost.

Hezké svátky

mikmika
mikmika
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bournew 7. 1. 2018 09:19

Dobrý den, všem,
tak jsem to nevydržel a stáhnul CN verzi UI 5, vypadá to hezky, je to pouze v AJ a není tam účet google, co jsem takl narychlo koukal. Je zajímavé že je zde podpora NFC, což jsem v EU veri nenašel. A je to pořád Android 6. Kdybych věděl jak se sem vkládají screenshoty, přidal bych nějaké.
Bournew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jege 29. 1. 2018 21:10

Po necelém roku používání Z11 Mini S je hlasitost hovoru strašně slabá a protistrana skoro není slyšet. Nesetkal se s tím někdo, není na to nějaký fígl nebo aspoň informace, jestli je to HW nebo SW porucha?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bournew 30. 1. 2018 10:06

...setkal, je to na reklamaci a vymění reproduktor. U mě jsem to musel reklamovat dvakrát, když až napodruhé provedli několik zkušebních hovorů, kde následně uznali závadu a provedli výměnu. Trvalo to cca 14 dní. Provádí to firma : http://web.vspdata.cz/
Bournew
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků