Nubia Z11 MiniS - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod helpspb 10. 2. 2017 23:25

Obrázek

Klíčové vlastnosti:
CPU – Octa-Core 2.0 ARM Cortex-A53
Chipset – Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953
GPU – Qualcomm Adreno 506
Camera -23 Megapixels with LED and AF Rear Camera | 13 Megapixel Front camera
Memory – RAM- 4GB | ROM 64GB/128GB External Memory Support up to 200GB (Uses Sim 2 Slot)
Display – Screen size 5.2 inches FHD (1080×1920 Pixels)
Battery – Non-Removable 3,000 mAh Lithium-Polymer
SIM – Dual SIM (Nano + Nano/microSD)
Sensors -Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint, Gyroscope, Compass
Operating System – Android 6.0 Marshmallow with Nubia UI 4
Dimensions – 146.1 x 72.1 x 7.6 mm
Weight – 158 Grams
More Feature – Aluminum Metal Body Design, LTE Cat 6 300 Mbps Download, 50 Mbps Upload, HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Type-C USB, NFC, DTS Sound Technology, HD Voice Calls with VoLTE Support, Smart Power Saver Mod


Už mám tuhle krásku doma, takže pokud by někoho něco zajímalo, pokusím se odpovědět. :-)
Naposledy upravil Nick Cave dne 10. 2. 2017 23:52, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2017 08:55

Ahoj,

Měl bych dotaz. Jak hodnotis fotoaparát? Mohl bys prosím někam nahrát snímky v plném rozlišení? Mám Z11 a ta fotí skvěle.

Jaké jsou jinak první dojmy?

Děkuji
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 11. 2. 2017 09:52

Také zdravím helpspb,
telefon vypadá na obrázcích opravdu moc pěkně a parametrově také.
Mě zajímá hlavně fotoaparát, výdrž baterie a jak jsi spokojena s nadstavbou UI 4, někde ji v testech Nubie Z11 trošku kritizovali, že je poněkud chaotická.
Jo a jestli je v telefonu vše v češtině jak má být.
Děkuji
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 11. 2. 2017 10:15

Ahoj,

první dojmy jsou výborné. Nadšená jsem hlavně ze zpracování, svižnosti telefonu, vše šlape jak má... Foťák určitě testovat budu, sama jsem fotonadšenec, takže něco se pokusím vyfotit a nahrát. Na ruském fóru jsem četla nějaké výtky ohledně focení večer a za horšího světla, ale v tomhle jsem realista :) Fotím i se zrcadlovkou a vím, že ani zrcadlo s pevným světelným sklem samo o sobě fotku neudělá - je potřeba manuální nastavení a nejlépe stativ, takže tohle mě moc netrápí.

Baterie si myslím, že na tom špatně nebude. Od včerejška pořád něco nastavuju a upravuju a zatím jsem na 77 procentech baterky, přes noc byl telefon normálně zapnutý taky.
UI4 mi zatím ničím nevadí, je to trochu nezvyk celkově v ovládání telefonu proti mému LG, hlavně že má tlačítko zpět a ovl. hlasitosti na přesně opačné straně.
Co už asi víš, že taky nemá App Drawer, i když to mi taky nijak zvlášť nevadí, to se vždycky dá nějak pořešit.
Jinaj je fajn, že v telefonu není po prvním zapnutí předinstalováno moc balastu... takový ten základ od Googlu, email, pozn. blok, hodiny, a tak... jediné co tam je tak trošku navíc je kika klávesnice a News Republic, ale obojí se dá odinstalovat.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 11. 2. 2017 10:34

Díky za první poznatky, počkám ještě na nějaké ty fotky.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod Baf13 12. 2. 2017 20:23

A co ta čeština, je počeštěn už celý systém? Někde bylo napsáno, že na předchůdci Nubii Z11 mini to tak neni a vyskytuje se sem tam i angličtina.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 12. 2. 2017 21:21

Telefon je plně počeštěn, teda alespoň jsem na žádnou angličtinu zatím nenarazila. Snad jen návod, který je přímo v telefonu, je v EN.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Vanousek32 13. 2. 2017 08:22

Dobrý den, prosím jak červený kroužek, funguje jako led dioda , notifikace? Díky.
Vanousek32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helpspb 13. 2. 2017 08:53

Zdravím,

funguje jako notifikační dioda. Lze ale také např. nastavit, aby od 22hod. do 7mi ráno při obdržení oznámení nesvítila.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Vanousek32 13. 2. 2017 09:03

Skvělé, děkuji...ještě když nasdílíte fotky, jsem rozhodnut pro koupi :).
Vanousek32
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helpspb 13. 2. 2017 09:28

Nasdílím brzy :) Už teď můžu říct, že nesmíte čekat hlavně za špatného světla zázraky. Tam to chce opravdu delší časy a nejlépe stativ, pak můžete fotit i noční město. Focení je ale otázka na delší testování... např. jestli nechat aktivovanou redukci šumu nebo ne.. Je tam tolik různých možností nastavení a těžko říct z čeho polezou nej výsledky. Ať tak či tak, za těch 8k je to podle mě velmi slušný telefon. Rozhodně nelituji :)
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 13. 2. 2017 19:10

Tady máte pár prvních cvaků ... Kdo má pevné ruce z toho mobilu možná dostane víc :oops:

Foceno za velmi hnusného oblačného dne v tmavém lese

Obrázek

Obrázek

Za mrazu po ránu, též velmi slabé světlo

Obrázek

Foceno přes dvojité špinavé okno v práci

Obrázek

a normální světlo

Obrázek

Obrázek

Obrázek

makro

Obrázek

Obrázek
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod helpspb 16. 2. 2017 17:42

Jen pro info pro ty, které zajímala hlavně baterka a výdrž - telefon zvládne až dva dny. Celkem mě to potěšilo. Vyndaný z nabíječky ve středu v 5.30 ráno, dnes v tuto chvíli pořád 24% zbývá. Byl zapnutý přes noc, wifi i data běží celou dobu. Použití běžné - trochu lezení po netu, trochu hrabání v aplikacích, stahování a instalace nových, nějaké focení, čtení emailů a messengera, poslech hudby cestou do/z práce ... takže při rozumné zátěži to myslím bude ok.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_78 21. 2. 2017 19:53

Baf13 píše:A co ta čeština, je počeštěn už celý systém? Někde bylo napsáno, že na předchůdci Nubii Z11 mini to tak neni a vyskytuje se sem tam i angličtina.


Po poslední aktualizaci systému je už Nubia Z11 mini plně počeštěná. Nikde žádná angličtina.
Petr_78
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 21. 2. 2017 20:36

Velké díky za fotky. A propós, bylo by možné časem je nahrát někam v plném rozlišení?
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků