Nubia Z11 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod huddan 12. 8. 2017 09:55

Tak si zober HTC U11 momentálne je to TOP. A hlavne pokiaľ si bol spokojný s HTC 10.
huddan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 12. 8. 2017 12:46

aké napríklad chyby pri každodennom používaní máš na mysli?
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 8. 2017 13:14

wifi direct fungoval asi podle mesicni faze, broadcast AT to samý.Jsem za ty roky zvyklej na uplnou automatizaci cinnosti, v zavislosti na poloze, casu, akci, takze nikam neklikam , telefon to proste udela protoze ma podhozeny podminky - když toto, automaticky udělej toto.Prasátka přepsaly kod a tim padem nestačilo pouze aplikaci zprovoznit, dat ji patřičny opravněni.Patlalove ze ZTA maji v nadstavbě milion dalsich veci ktere jsou v primym konfliktu s takovyma vecm a a navic jim stejne moc nefunguji.Proste klasicti Cinani, varila mysicka kasicku, hardware rekneme OK, vzhled zpracovani to meli nakou dobu uplne jinde nez vrzajici pixle zavedenych vyrobcu v stredni a nizsi stredni.Software - katastrofa jakmile se nedrzi cistyho Androidu a splodi nadstavbu, Xiaomi, Zte, Lenovo, OPPO ti tomu davaj se svym pseudosystemem korunu,takovou hitparadu bugu jenom tak na telefonu neuvidis jako od techto firem.Proto pokud umis vymenit fw neni problem, pokud telefon mas na fb,fotky a majl ,kecalek taky to tak nepocitis, jak ale zacnes prikladat pod kotel zacnou se hrnout problemy.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 12. 8. 2017 14:52

no ono práve, čo ja telefón používam, tak sú to fotky fotky fotky, proste vonku prechádzka alebo túra so psom a fotíme...potom je to gmail, messenger kvôli žene, a konzumácia netu, brúzdania po ňom a hľadanie informácií...hry nehrám, filmy keď už nemám noťas tak na tablete, inak asi len word, excel, pp, to je tak na čo ja mobil používam...ale neznášam keď mi telefón sekne alebo na niečo musím čakať, to nie...preto som tak uvažoval, že tento fón by mohol byť pre mňa (áno, aj kvôli dizajnu)...
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 12. 8. 2017 16:36

Sekat se dnes muze sekat jenom ze dvou duvodu.V polozkach kde se definuji hodnoty kernel threads, file_max, free_order_shift atd atd, v nastaveni virtual machine, proste vsude tam kde hodnota rika jak nalozit s informaci, operaci - jak ji zpracovat, tak pokud tam vyrobce zacne kouzlit - my to vime lip než google , upravi navic treba hodnoty gov, proste sahne na veci kde je nejakej uzus jak by to melo byt nastaveny tak i obycejna operace typu pohyb v menu je utrpeni.Viz Nokia.
Varianta dve - neuveritelny zasahy uzivatelu kterym vubec neni divny ze neni mozny aby vec co vytezuje stroj byť na pouhe 3 procenta mela nazev - vylepseni vykonu a setreni baterie :-)
Jinak i stary chipsety nejsou vytezovany v provozu ani z padesati procent.99 procent casu se flakaj na 10 procentech mozností - log nelže.Takze cinosti co budes provozovat a cos jmenoval jsou cinosti typu s prstem v nose zvládá.Fotky posud sam, zdroju mas na netu dost.Fotky nerad hodnotim protoze pokud vidim tyfus fotky s nerealistickyma barvama z treba s6 a dotycnej si to chvali jak sou super, kde navic jakmile jeden sedi ve tme a o metr dal je prudsi osvetleni tak artefakty neuveritelny tam vidim, tak bych rekl ze driv nebo pozdej kazdej dojde k tomu ze u vyssi stredni, stredni tridy, kde jsou plus minus fotocipy stejne schopny rozhoduje soft co to zpracovava, lze vymenit, zmenit.Uzivatel co fotil - nelze zmenit :-)
Vygoogli si fotky z dany Nubie a ohodnot si sam co z toho leze.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 13. 8. 2017 14:09

no myslím, že na moje používanie to nebude mať vplyv...chcem sa ešte ale opýtať, ako je to s podporou, vidím, že telefón má stále len droid 6-ku, sedmička bude vôbec a čo ďalej?
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 8. 2017 15:36

Android 7 by měl být, ale mluví se něm už přes půl roku. Nikdo neví kdy.....
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2017 15:38

já bych po téhle zprávě do Nubie nešel, kdoví, kdo ji bude vlastnit, jak to bude s distribucí a servisem atd.
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/zte ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stegi78 28. 8. 2017 15:23

Ahoj,
nevíte někdo kde nastavit, aby se mi neukončovaly některé aplikace (viber, whatsapp, atd)?
Nikde nemůžu najít nějaký whitelist. Pouze aplikace spouštěné po startu.

Díky Pavel
stegi78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 8. 2017 16:05

Vetsina firmware to strka pod sprava napajeni.Ty chytrejsi, coz nikdy zadnej od ZTE nesel mezi chytrejsi zaradit, pod dlouhe podrzeni v seznamu spustenych a objevi se nabidka.Nekteri, to resi ikonou locku, coz teda neni idealni.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků