ZTE Grand X IN s procesorem Intel - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod r4in 18. 2. 2013 17:18

Operační systém: Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
Procesor - počet jader: 1
Procesor - frekvence [MHz]: 1,6 GHz Intel Atom Z2460
Uživatelská paměť: 4/16GB
Velikost RAM: 1 GB
Paměťové karty: microSD, až 32 GB
Displej - uhlolpříčka [palce]: 4,3
Displej - rozlišení [pix]: 540 x 960
Dotykový displej: TFT kapacitní
Klávesnice: ne
Podporované sítě: Generální 2G sítě GSM 900/1800/1900 3G síť HSDPA 900/2100
Konektivita: 3.5mm jack , Bluetooth, NFC, microUSB, Wifi
GPS: Ano, s podporou A-GPS
Senzory: Senzory akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas
Fotoaparát: 8 MP, 3264x2448 pixelů, autofokus, LED blesk Funkce Geo-tagging
Baterie: Typ: Li-Ion Kapacita [mAh]: 1650
Rozměry [mm]: 127 x 65 x 9,9
Hmotnost [g]: 140.8

Cena: od 5500 Kč, např: u O2

Čekám na recenze. Původní Grand X měl nic moc displej, tak uvidíme.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 2. 2013 10:43, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
r4in
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 19. 2. 2013 11:32

Ten grand na atomu je horši než grand na MTK.Minimalně display je horši a jednojadro versus dvě prostě poznaš.Grand na MTK mimochodem ma JB- custom rom,s G300 bych ZTE GRAND co ma MTK nesrovnaval je v každym jednom ohledu jinde,je lepší.Mluvim z osobni zkušenosti protože ho mam doma a g300 sem měl taky.Grand je vykonově uplně jinde a v dalšich parametrech taky.
No a to Desire jako kauf...No tak to je ulet -Grand měl ips a qhd,dvoujadro,4.3 display atd...Nevyhoda neni tu v offiko distribuci.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 19. 2. 2013 12:28

Na co mi je IPS, když má nekvalitní dotykovou vrstvu, slabý jas, absence gorilla glass a slabé pozorovací uhly?
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod r4in 19. 2. 2013 19:21

ooooooooooo: Tak jednojádrový Atom by měl být dle parametrů stejně rychlý, ne-li rychlejší než dvoujádrový ARM. Jak je to se s optimalizací, to je druhá věc.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 2. 2013 10:45, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna zbytečná citace
r4in
Junior

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 24. 2. 2013 12:53

r4in píše:Tak jednojádrový Atom by měl být dle parametrů stejně rychlý, ne-li rychlejší než dvoujádrový ARM


Nikdy nejde o čistou frekvenci u věcí typu jednojadro - versus dvoujadro.opomijim běh v aplikacich kdy neni pro dvoujadro naprogramovana - třeba player kterej je napsanej pro dvě a plaere kterej není atd atd,nicmeně i tak dvoujadro realně si da prostě jednojadrovej k snidani protože napřiklad power managment maš logicky na dvoujadru poněkud komfortnější...

misaan píše:Na co mi je IPS, když má nekvalitní dotykovou vrstvu, slabý jas, absence gorilla glass a slabé pozorovací uhly?


Měls ho v ruce?Fakt by mně to ultra zajimalo,jediny co je fakt je absence gorila glass....Jestli je necitlivej tak zminovanej huawei nereaguje vubec a misto jasu ma cerno cernou tmu a pozorovaci uhly nula.Přime srovnání doma.ZTE mam s custom Bruno ROM jak ICS tak JB.
I když proč se ptam - neměl....Podle toho žes doporučil desire ktery když srovnam display vypada jak chudej přibuznej je jasny že čerpaš z infa z druhe ruky.On je podstatnej rozdil mezi vlastnosti telefonu a vlastnosti ROM,popřipadě tím co stihl spachat uživatel.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 2. 2013 10:47, celkově upraveno 4
Důvod: citace patří do tagu quote!
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod misaan 24. 2. 2013 13:35

ooooooooooo: než nás začneš poučovat o výkonu toho intelu, přečti si něco o Hyper-threadingu, který intel pouzil v pripade toho atoma.. Na zbytek tvých blábolu nehodlám reagovat. Nevědět základní fakta a poučovat, to chce hodně velkou dávku odvahy.
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 24. 2. 2013 13:59

G300 killer to může být ve chvíli, kdy bude stát 3.000. Za skoro 6.000 je to jen předražená Čína. Pokud se chci pohybovat v této cenové relaci, najdu u číňanů kopec mnohem povedenějších kousků i s dvoujádry. Takže asi tak. 8-)
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misaan 24. 2. 2013 14:21

plně souhlasím, dávat 6k za číňana je úlet..
misaan
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi 15. 4. 2013 19:24

Chci si koupit tenhle telefon a zajímá mě názor majitelů, jak je na tom ten display?? V českých recenzích často haní displej, ale třena na jiných jsem to nepostřehl, tak mě zajímá, jaký je displej doopravdy, mam ZTE blade a chci něco lepšího, myslíte, že je tohle dobrá volba??
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 16. 4. 2013 22:51

Už ho někdo máte? Co zkušenosti dobrý!
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 15:50

Tak přesně tohle mě zajímá, nějaký osobní zkušenosti, hlavně co se toho displeje týče, rozhoduju se v nabídce O2 mezi tímto, LG L7, Huawei Y300 a G600, zatim vede tohle ZTE, protože mam Blade a mam s nim super zkušenosti, jen už je prostě pomalej :(
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 4. 2013 16:11

Přesně moje slova akorát já se spíše přikláním k 600 je lepší než 300 do které sem chtěl jít ale asi tady žádný zkušenosti nezjistíme :-|
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 16:20

no taky si myslím, asi ti co ho mají, nechodí sem do fora :(...
ale teď koukám ještě na Honor 2, stojí jen o málo víc než ta 600 ale je daleko lépe vybavený :) nebo možná ještě lumia 720, jenže už se mi nechce čekat :D hlavně nevím, jestli prodloužit smlouvu, nebo počkat co ukážou virtuálové :D
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 4. 2013 17:28

No hlavně nemají Honor 2 u O2 a to je škoda
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 17:56

Ale dá se objednat u Datartu, mají slevu na splátky 10%, když by se vzal cca za 3500 hned, tak pak je za 300 na 15 měsícu, a vyjde ještě levněji, když bys dal hned maximální akontaci a pak co nejmíň splátek

-- 17. 4. 2013 18:57 --

A co je podle tebe lepší volba? ZTE grand x in, nebo LG L7???
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků