ZTE Grand X IN s procesorem Intel - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nagano80 19. 4. 2013 17:24

Ohledně toho displeje na HTC Wildfire sem proti sluníčku viděl mřížky taky sem se divil ale neřešil 8-)
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 19. 4. 2013 17:45

dusan182 píše:-display na TFT barvy celkem OK, proti S2 je skutečně znát že chybí citlivost na doteky = mačkám víc display

A co zmínit taky třeba to, že oproti S2ce má lepší rozlišení (a samozřejmě i jemnost displeje), barvy má od základu přirozenější, než přebarvený AMOLED. Já mám S3ku a s původním profilem se na to nedalo koukat. Naštěstí lze stáhnout kalibrované barevnostní profily pro daný typ displeje a je to pak v pořádku :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 19. 4. 2013 17:46

smallshady: k tomu displeji, když mam ZTE Blade, kde taky "ťapu" o 106, tak ani rozdíl nepoznám??? Mohl by jsi zkusit video, jak je na tom a taky by mě zajímalo, jak je na tom ten zvuk, chci jej používat v práci proposlech hudby a online radia, tak aby to bylo použitelný :D
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 19. 4. 2013 18:02

to dj.kure:

myslím si že to už není potřeba zmiňovat ;-)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi 20. 4. 2013 16:23

teď jsem objevil mezi O2 extra výhodami slevu 500 kč na tento telefon, možnost objednání je do 30.4. a platnost kuponu je 5 dní, přemýšlím, že počkám do toho 30. pak to objednam, a až uvidim nabídku telefonů na příští měsíc, tak podle toho, jestli přidaj nějakej zajímavej telefon uvidim, jestli koupim Grand X intel inside :)
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 20. 4. 2013 21:16

Lembi píše:smallshady: k tomu displeji, když mam ZTE Blade, kde taky "ťapu" o 106, tak ani rozdíl nepoznám??? Mohl by jsi zkusit video, jak je na tom a taky by mě zajímalo, jak je na tom ten zvuk, chci jej používat v práci proposlech hudby a online radia, tak aby to bylo použitelný :D

hudbu posloucham na mobilu pomerne hodne, sice nejsem fajnsmekr na flacy, ale me se zda na hudbu v poho :)
bohuzel nemam kameru, ale s tema dotykama na tom urcite neni hur nez Blade
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nagano80 20. 4. 2013 21:36

Myslel video které uděláš mobilem a hodíš na youtube :lol:
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 21. 4. 2013 10:50

ja to pochopil jako jeste k tomu ,,tapani" :-))
jestli budu mit zitra cas tak bych snad mohl
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lembi 21. 4. 2013 10:59

Já myslel jaká je kvalita foťáku a kamery :D
Myslíš, že ho mam koupit za cenu 4895 od O2? Jestli to je za tu cenu nejlepší volba? všechno je uplně v pohodě, telefon se mi líbí, výbava je nadstandardní v týhle ceně, jen se bojim toho displeje, tel. kupuju tak na 2 roky, takže abych z něj nebyl zklamanej.
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 21. 4. 2013 11:04

Mel jsem moznost poslouchat hudbu cca 3 hodinky, sluchatka jsem pouzil ty, co se davaj k SGS3 (ktera mimochodem patri k tomu nejlepsimu, co se k mobilum dava).
Dojem z hudby byl u Grand Xu o neco malo "prokreslenejsii", nez u Blejda, ale porad k SGS1 a SGS3 to ma opravdu daleko. Je to nekde na urovni SGS2, ktera se co se audiochipu moc nepovedla, ale zadna tragedie to rozhodne neni :-)

Lembi: Neni ceho se bat, ja jsem z toho telefonu fakticky unesen a trosku mi mrzi, ze jsem pred skoro rokem vyhodil trojnasobek za S3ku. Tenhle telefon by mi maximalne vyhovoval.
Naposledy upravil Fíla dne 17. 6. 2014 10:08, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 21. 4. 2013 11:36

No já se snad trefím takové mobily a zase nevím co pořádně koupit :hm
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavelNDC 12. 5. 2013 21:42

Umí Glonass?
PavelNDC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmach 15. 6. 2013 13:40

mám ho 8 dní a super (vyjma jednoho problému)

- výkon paráda jedu na 600MHz a nemám problém s nedostatkem výkonu (a to mám ještě 700MHz rezervu) dvě vlákna sice plnohodnotně nenahradí dvě jádra, ale tady to není poznat.

- RAM stále volné cca 400MB

- výdrž při hraní si s mobilem cca 30hodin, tj. nabíjím jednou za den a půl.( v testech byla mnohem vyšší než u dvojčete s ARMem)

- displej a necitlivost, nezaznamenal jsem.

- notifikační dioda jen zelená červená a "žlutá", přesto zaplať pánBůh za ni.

co se týče problému:
- jedním je, že ho už nelze koupit u O2 na e-shopu, mají je zbytky na prodejnách, cena 4995Kč je slušná a po rozložení do 1395 Kč hned a pak 2roky po 150 Kč je to úplně super.

- občas se i vypne 2G/3G datová konektivita tj. zešende bargraf síly signálu a nejdou data (ač jsou zapnutá) zmodrá to jen při připojení k wifi (tj. jedu na wifi, ale bargraf GSM opět zmodrá), což problém řeší jen opticky nebo provedu vypnutí a zapnutí mobilu a data jedou opět i přes GSM. Zatím jsem nepřišel čím to je.

- glossnas ve specifikaci není, takže ho asi neumí.
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladan500 7. 7. 2013 20:11

Zdravím všechny, nevím, jestli můžu napsat takle přímo pod diskuzi tady, ale vážně přemýšlím o tomhle telefonu.
V electrowordu ho teď mají za 3999,- :shock: při čemž nabízejí záruku 24 měsíců. :tleskani Vyplatí se do něho jít, nebo radši něco jiného? (popř. jeho "dvojče" s dvěma jádry? :hm - ten se dá dle heuréky sehnat i za 3090!! - pomineme-li poštovné - jde mi spíše o to, že verze IN má víc paměti RAM a v testech říkají, že jsou prakticky srovnatelné - o hry mi až tak nejde (obzvlášť ne nějaké náročné 3D).

To spíš prohlížení netu 8-P - na přednášce, nebo když se potřebuji prostě na něco mrknout, tak abych nečekal než se mi telefon odsekne (mám tablet 10", 1,2 Ghz (jednojádro) a 512 MB ram ]:-< - nic neběží vyjma prohlížeče (respektive běží to co musí) a vyhledat v google něco je zabijácký i s operou či android prohlížečem a to pomíjím spadnutí, když mám konečně výsledek! >:-( Výborný je ovšem na sledování videa - to mu musím nechat - od tohoto bych si sliboval také nějaké juknutí, když někde čekám, nebo třeba ve vlaku...

Jde mi o telefon za rozumnou cenu :!: , co má "slušné" (číst prosím "relativně slušné") foto a video (koukal jsem na dost ukázkových a tohle mi přijde kvalitou nadprůměrem v této cenové relaci.)

PS: k tomu "jít do něčeho jiného". Nebráním se číně, ale tak, abych to tam nemusel posílat za 600,- až se to [i]"po***" (aneb zabijácké tarify české pošty)
tudíž nějako čínu od českého překupníka a ne pouze zprostředkovatele.
vladan500
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmach 7. 7. 2013 20:26

Problem si daty vyresen,mel jsem aktivovano blokovani dat pri prekroceni limitu, po deaktivaci jedou data bez potizi

Jak jsem zminoval doprodej,tak na eshopu O2 GXIn stale nabizeji.
jsmach
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků