ZTE Grand X IN s procesorem Intel - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 4. 2013 18:22

Splátky nechci nemám čistý štít a co sem tak cca týden porovnával ZTE a LG7 tak ZTE bych bral ale 3x sem koukal na recenzi na mobilnetu a tam říkají že je nějaký problém s kompaktibilou aplikací tak nevím no
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 18:45

No co já jsem četl, tak prý skoro všechny apky jedou bez problémů :) což je plus a koukal jsem i na polskou recenzi, a pod ní v diskuzi doporučujou spíš to zte. mno každopádně přítelkyně zítra jde reklamovat galaxy ace, tak se mrknu na to zte jestli ho tam budou mít a když budou hodný, možná ho i vezmu :) jen nevim, jestli ten střední terif od O2 (kterej můžu mít za 350 se slevou) má tu hodnotu, a nebo jestli mam počkat ještě aspoň do června a počkat, jestli třeba nepřidají ten honor 2, nebo něco jiného :) a ta G600 by u nich byla za 5600, když by se vyplnil formulář k tý garanci ceny, protože tolik stojí v datartu :) to už je super cena, ne?
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 4. 2013 18:59

Tjn no mě končí smlouva u T-Mobile tak chci přejít k O2 a vemu si ten neomezený tarif za 749
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 19:20

No já když vezmu telefon, tak si myslim, že mi ty 2 roky vydrží, ale ještě nejsem uplně rozhodnutej jakej tel bych si měl vzít, no to ZTE má full hd kameru, krásně jemnej displej, 4,3" je pro mě akorát, jen se bojim tý dotykový vrstvy (mam ale pocit, že ti co dělají recenze jsou prostě rozmazlený z těch highendů) a ten intel, doufam, že bude dost rychlej nu :) a nebo teď už asi jen ten Huawei, když by byl skoro za stejnou cenu, jako to zte, pro G600 hraje dvoujádro, a ten displej je taky dobrej, 4,5" je max co bych chtěl, aspoň by bylo pohodlněší prohlížení netu :) no mam brouka v hlavě :D
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 17. 4. 2013 19:24

Koukám že si psal i na Android fórum co? :D No uvidíme mám ještě čas do srpna co a jak a co se objeví ale pokud to bude vše stejné a T-Mobile nebude dělat mobily na splátky tak jdu pryč k O2
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 17. 4. 2013 19:33

JJ taky jsem tam psal, hlavně jsem psal adminovi, aby udělal samostatný forum pro ten grand x in, ale nic se nedějě, asi není tak rozšířený mezi lidmi, co to takhle řeší na netu. No abych řekl pravdu, tak k Tmobile bych nikdy jít nechtěl, i když ten nejnižší tarif tam je lepší než třeba u O2
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiSim 18. 4. 2013 20:54

Lembi píše: (...) a nebo teď už asi jen ten Huawei, když by byl skoro za stejnou cenu, jako to zte, pro G600 hraje dvoujádro, a ten displej je taky dobrej, 4,5" je max co bych chtěl, aspoň by bylo pohodlněší prohlížení netu :) no mam brouka v hlavě :D


To dvoujádro u G600 dělá opravdu hodně. Proto bych volil Huawei.
JiSim
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 18. 4. 2013 21:22

Díky za rozřešení našeho hlavolamu :tleskani akorát že sem ještě nikde nezjistil jestli už G600 má Jelly Bean psal sem na fóra, O2, HUAWEI cz ale žádná odpověď. Nechci jít do toho když tam bude ICS
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 18. 4. 2013 22:42

Zdar všem,
náhoda je blbec a ja zrovna dnes dostal v práci ZTE Grand X IN jako náhradu za Galaxy S2(kterou budu dávat reklamovat), takže se pokusím popsat moje první dojmy s tel. ve srvonání S2kou:

-dizajn osobně moc neřeším, je to individuální záležitost ale líbi se mi

-4 dotyková tlářitka pro ovladaní v porovnání s S2 kde byli jenom 3 se mi moc nelíbi ale zvykám si...

-konstrukce a materiály, za mě OK

-display na TFT barvy celkem OK, proti S2 je skutečně znát že chybí citlivost na doteky = mačkám víc display
Co mě štve je že display má zvláštní povrchovou úpravu po které prst moc NEKLOUŽE!

-výkon v AnTuTu Benchmark 11478 proti 9845 S2

-systém téměř čistý Android ICS 4.0.4 plynulost o něco horší než u S2(požíval jsem Custom ROM) ale není to tragické, několik krát po sebé mi spadlo několik nativních aplikací jako Navigace, Mapy...

-GPS oproti S2 trvá o něco déle než najde signál

-8MP foťák zkoušel jsem jednu fotku a docela OK

-POSLECH HUDBY- NAPROSTA ALE NAPROSTÁ TRAGÉDIE!!
zkoušel jsem přibalená sluchátka no proste hrůza málem skončili v koši.
Zkoušel jsem taky sluchátka z S2 a pořád hrůza - takže problém bych viděl v použitém HW, který se stará o zvuk..

-výdrž na baterku zatím nemám vyzkoušenou, tel. mám teprve půl dne

Když to shrnu:
má to svoje mouchy (display, poslech hudby a pod..) ale co se týče funkčnosti tak si myslím že nabídne +/-to samé co S2jka. Pro mě je to, volání,sms,email, internet a navigace...

Takže za mě AFI tak :-)

PS: omlouvám se že "mini recenze nemá hlavu a ani patu" a má překlepy, ale už se mi chce fáákt spát O:-)
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod Nagano80 19. 4. 2013 06:49

:tleskani
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 4. 2013 07:25

dusan: a co zkusit nějaká normální a kvalitní sluchátka? Přibalená stojí většinou za *****.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dusan182 19. 4. 2013 08:15

to seterwohipikule:
zkoušel jsem sluchátka z Galaxy S2,
s S2jkou hrali dobře, na ZTE je to tragédie...
dusan182
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 4. 2013 08:22

Zkusil bych něco, co se nedává k telefonům.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 19. 4. 2013 16:46

telefon jsem si koupil z druhy ruky 2 mesice pouzivany, ceska distribuce
bohuzel je to zrejme nakej spatnej kus, i pri tovarnim nastaveni zamrza celkem casto (v nativni sms aplikaci, menu nebo i jen rotaci displeje) a vetsinou do minuty se sam restartuje
takze asi pristi tyden budu reklamovat
pokud to nekomu pomuze, sepsal jsem par svych postrehu, pokud vam nevadi delsi obsah, volnejsi styl a rekneme volnejsi cestina (nekdo automaticky pise spravne carky, íčka.. nekdo zas treba mocniny/odmocniny :)) ctete dal
v pripade jakejchkoliv dotazu, zkusim odpovedet

Konstrukce
subjektivni ale me se libi, vzadu je zdrsnenej a dole trochu vystouplej (jsou tam dva repraky-hrajou myslim slusne) takze se drzi dobre, fotak je trochu vystouplej ale vsechny tyhle veci nakonec zkresluje pouzdro* co mam :)
tlacitka pro hlasitost jsou nalevo-porad si zvykam, tlacitko pro vypnuti displeje je nahore a ani ne uprostred ale napravo - coz je opravdu pri pouzivani jednou rukou nepohodlny
tlacitka pod displejem, osobne uprednostnuji spis mechanicka (ktera v ,,lepsich" recenzich tak pred rokem telefonum vytykali), jejich usporadani je ,,nastaveni" ,,domu" ,,zpet" + podle me zbytecne ,,hledat", s tim taky muze mit nekdo zezacatku problem, ale myslim, ze se na to da zvyknout, na tu lupu si treba v budoucnu hodim nakou smysluplnejsi funkci
nakonec po vzoru profesionalnich recenzi musim vytknout, ze na telo jsou pouzite jen plasty, zadnej hlinik ani jinej kov, ktery by jako externi antena zvysoval signal a nabidl neznicitelnost telefonu-takze pusobi levne a hodne cinsky :) (z cehopak byla neznicitelna 3310?.))
a i mechanickou spoust fotoaparatu byste hledali marne, takze bud budete (defaultne) muset kliknout na kolecko o prumeru 1 cm nebo primo na nahledu kam chcete zaostrit
oznamovaci dioda je vlevo nahore a zari hodne slusne, vstup na sluchatka taky nahore
pribalena sluchatka jsem ani nezkousel, bohuzel me kossy jsou trochu v dezolatnim stavu, takze objejktivne nemohu zhodnotit

Displej
zacnu nejdriv zvlastnosti, ktere jsem si pozdeji vsiml, kdyz je telefon zhasnuty, nekdy jsou videt vodorovne carky, rekneme uskupene do kratkych notovych osnov, prerusovane teckami - nekdo moudrejsi by mohl poradit, jestli to ma byt videt
pozorovaci uhly jsou naprosto bez problemu-prakticky i pod skoro 180° je dobre videt
je opravdu velky (4.3), presel jsem z 3.5, jednou rukou se da ovladat, kdyz si spravne rozhazete ikony, ale prilist jisty uchop to neni
co se tyce vytykane snizene citlivosti a klouzani po obrazovce, vetsinou se setkavam s mobily do 5 tisic, uz jsem mel parkrat v ruce kousky 10k+, a (s vyjimkou iPhonu) vsechny trochu hur reagovali na me prsty a ne uplne hladce klouzali-tim chci rict, kdyby se to vsude tak moc nepsalo tak me ani nenapadne, ze by na tom tenhle telefon byl hur

jede skoro na cistem ICS, rozdilny je snad jen lock screen - na obrazovce je zamek, pri podrzeni se odemkne, pri prejeti se rozevre kyticka s 6 aplikacemi, popravde tohle odemykani spise zdrzuje :), doufam ze se bude dat upgradovat na JB, jinak se mi vic libil gingerbeard od cm :)
plynulost-je opravdu svizny, zkousel jsem dead trigger a ten bez problemu

par momentek, nekere byly pouzitelnejsi, nekere mene (vsechno nastavene na automat), predni kamerka-pokud to vubec nekdo pouziva-pro sve ucely staci, bude poznat kdo to je :)
video jsem nezkousel
nekde se uvadi NFC, ktere jestli jsem pochopil je v telefonu nedodelane
dodavany software pri moznosti stahnout si vsechno co chci, opravdu hodnotit nebudu
pouze aplikaci pro zalohu a obnoveni dat beru jako takove plus


*k pouzdru (pokud si treba bude nekdo porizovat) to moje kreje vystouply fotak+, ale zas trochu zkresluje zvuk ze zadnich repraku-, kolem microUSB je velky vyrez+, ale tlactika na hlasitost a zapnuti jsou pouze vystoupla-hure se nahmatavani a rozeznava jejich stisk, hlavne u toho vypinaciho, ktere je uz tak dost nestastne umistene-
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dusan182 19. 4. 2013 17:15

to: smallshady
Ahoj,
zkousšel jsi prosim tě poslech hudby na tomhle telefonu?
Z toho mého Grande X In to zní jako z Grande Al kýblu = zní to plechově :D
dusan182
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků