ZTE Tania s WP 7.5 - obecná diskuze

Tania, Skate, Blade II, Grand X

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod game_over 25. 9. 2012 15:29

Telefon se mi líbí za ty pěníze, ale 4GB je opravdu málo, případně kdyby těch 4GB bylo čistě jenom pro uživatelská data tak ještě možná, teď mám E-52 se 4GB kartou a stačí mi to, ale když je to sdílený spolu se systémem to už je hodně na hraně spíše, kousek za ní. Mít to 8GB(to už je pro mně dostatečné) šel bych do ní okamžitě, stát tak do 4tis.
"Dokáži všechno, co chci. Nic mě nemůže zastavit."
game_over
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr999 27. 9. 2012 23:13

Tak telefon jsem si dnes koupil.
Prvni dojmy jsou a byly uzasne.Telefon nevypada vubec jako nejake ZTE ale spis jako Samsung.
Display ktery je kritizovan se mi nezda vubec hrozny spis naopak.Je velky krasne jemny a nepoznaze rozdil kdyz nedate mobily vedle sebe.System je pekny rychlik...zadny zasek ani minimalne.Internet je nejmin 2x rychlejsi nez u stockove androidu.Telefon je sice takovy...jednoduchy ale diky tomu je rychly.

Telefon jsem si kupoval hlavne na hudbu..a musim rict ze jsem koukal co telefon dovede.
Klidne ho srovnam s iPhonem 3G hraje uplne stejne nahlas a s peknymi bassy(mam spuntovky od LG ktere ac se nezdaji hraji vazne super.

PLUS co me vazne dostalo(nevim jestli to jde i na androidu ale myslim ze ne...i tak ja tohle nikdy nevidel).Je ze pri skypu si muzete zapnout kameru a snimat obraz ala webkamera :shock:
Kapr999
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 9. 2012 23:51

Samozřejmě, že to na Androidu funguje a navíc Skype na něm jede oproti WP i na pozadí takže se dá reálně využívat ,což u WP moc nehrozí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod morki 28. 9. 2012 01:51

Taky sem si ho na alze koupil za 2980 teda o 500 min protize jsem mel jeste slevovej kupon z predesliho nakupu. Myslim ismzenza ty prachy nic lepsiho neni. Nez zabrzdenej android v tyhle cenovy kategorii tak to milion krat radsi Taniu. Sice nema super ultra bomba fotak ale abych priplacel treba za Nokii 900 skoro 9000 to bych musel bejt blazen :) ano nokia ma urco lepsi displej, lepsi fotak, vic pameti ale to s da ozelet :) to radsi tech usetrenejch 9000 narvu do ipadu a nebo 6000 do nexusu 7 a jeste me zbude na krasnou veceri :)
morki
Junior

Odeslat příspěvekod klokanicek 22. 10. 2012 19:14

Ahoj, mám problém nemohu spárovat bluetooth na ZTE tania, neví si někdo rady? Děkuji M.
klokanicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta257 12. 1. 2013 19:35

Už 2x se mi stalo že jsem si na ZTE brouzdal po internetu (konkrétně youtube )a ono se zaseklo a resetovalo a všechna moje data se vymazala (od kontaktů,her,videí až po hudbu ). Dalo by se říct že se obnovilo tovární nastavení . Nevíte někdo čím by to mohlo být a jak zamezit tomu aby se to stalo znovu ?
vojta257
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 11:55

Od vánoc mám nový ZTE Tania, jsem s ním zatím spokojená, jen mi venku na sluníčku není vůbec vidět na display. Nemáte nějakou radu, co s tím?
Enynka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 11:59

Bohužel, jediná pomoc je, zalézt někde do stínu.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 13:50

:-D No, tak tohle jsem asi slyšet nechtěla ;-) . Venku s tím pomalu nic nevyfotím - jen poslepu.
Enynka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 17:40

Bohužel, telefon patří víceméně do kategorie hraček. Za málo peněz málo hudby.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod Enynka 18. 4. 2013 17:52

Neexistuje třeba nějaká fólie?
Enynka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beavers 18. 4. 2013 17:57

Moje obligátní odpověď zní: Bohužel, fólií viditelnost displeje spíš omezíš. Co nevyzáří sám displej, to už nic nezvedne.
Beavers
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 18. 4. 2013 18:34

Třeba by mohlo pomoci zvýšit jas na maximum..
Nastavení / jasné
mimonaut

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor