ZTE Blade - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bigboban 23. 1. 2012 18:39

m.korych: Root samozřejmě mám přesto to funguje jaksi podivně jak jsem popsal. :--
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod m.korych 24. 1. 2012 13:36

bigboban: Nejdříve je potřeba vytvořit na SD kartě druhý oddíl, například pomocí programu Minitool Partition Wizard, oddíl vytvořte ve formátu FAT32 a dejte ho jako primární. Poté je potřeba v aplikaci Link2sd dát položku Vytvořit připojovací skript, vybrat formát FAT32 a rebootovat telefon. Poté již můžete všechny uživatelské aplikace přesunout na tento druhý oddíl, přesune se celá aplikace s výjimkou paměti Cache a uživatelských dat. Po přesunutí všech aplikací byste se měl dostat zhruba na 40-50 MB volného místa v paměti telefonu.
m.korych
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George76 26. 3. 2012 12:49

bigboban: mam nejasny pocit, ze je to 15MB a android o tom informuje na stavove liste...
George76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flees 13. 4. 2012 06:59

ahoj tenhle mobil stačí mu ten jeho procesor? jsem na android začaečník takže při koupi nepřichází v uvahu root apod. mobil mám hlavně na čtení pdf- muže nějaký majitel poreferovat zdali to mobil zvládne bez záseku apod? hlavně v seriovem stavu
flees
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 13. 4. 2012 07:10

http://androidforum.cz/rozcestnik-pro-z ... 14307.html
fakt nechapu proč stokrat řečene se probira v tomto vlaknu.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Palo45 4. 12. 2012 16:47

Zdravím.
Mám ZTE Blade. Chtěl jsem si aktualizovat systém. Pokusil jsem se tedy o rootnutí telefonu a pomocí ROM Manager od ClockworkModu jsem chtěl telefon flashnout, jenže to mi hlásilo chybu. Tak jsem ještě zkusil párkrát o root, jenže mi to vyhodilo chybu, že v telefonu je málo místa pro ukládání dat, tak jsem ho restartoval. Mobil se teď zapíná cca 20 min. Můžete mi prosím někdo poradit jak bezpečně a spolehlivě přeinstalovat android nebo ho aspoň dát do původního stavu?
Děkuji
Naposledy upravil Kniter dne 4. 12. 2012 18:44, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
Palo45
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 4. 2013 10:08

Tak ZTE Blade je nyní už jen za 1499 Kč. http://www.electroworld.cz/product/tele ... laty-mobil
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mobilman 23. 4. 2013 10:20

to je drahy, kdyz otevirali novou pobocku na Cernym moste v breznu tak je tam meli v kosi tusim kolem 1200 kc nebo tak nejak... bile i zlate.
mobilman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veselka94 4. 6. 2015 08:40

Dobrý den,
při snaze stáhnout hru mi naskočí informace nedostatek místa na externí paměti.
To mi dělá při ZTE-Blade V i ZTE skate. Zkoušel jsem měnit i paměťové karty různých
velikostí bez výsledku.
Děkuji
veselka94
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků