ZTE Blade - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karel-d 21. 6. 2011 12:51

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli jenom mě nebo více lidem "nefungují" (ozývají se podivné zvuky) jiné sluchátka než originální.

díky za odpovědi
karel-d
Junior

Odeslat příspěvekod welby 21. 6. 2011 13:24

karel-d: Zkoušel jsem na něm sluchátka přítelkyně a fungovala naprosto bez problémů... Mám sice brandovaný Orange San Francisco, ale v tom by neměl být problém.
welby
Junior

Odeslat příspěvekod hackys1 22. 6. 2011 12:47

karel-d: mas spatne sluchatka spise jack ptz ja si koupil taky spatne a na mobilu mi taky delaji spatne zvuky zkus jine
hackys1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 22. 6. 2011 14:01

karel-d: Ještě jsem si vzpomněl na Vodafone 845, kde si hodně lidí stěžovalo, že pokud připojí k telefonu sluchátka s mono jackem, tak nehrají a bylo potřeba připojovat sluchátka se stereo jackem. :hm
welby
Junior

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 19. 7. 2011 20:28

karel-d: Je to zvláštní. Sluchítátka Philips za dvě kila mají popsaný problém. Koss Porta Pro a AKG K315 jsou OK, tak těžko říct.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 10. 10. 2011 16:50

Zdravím, kde může být vada, když u mobilu ZTE Blade po zapnutí displej problikne, pak pohasne. Systém naběhne, displej reaguje vibracemi na dotek, jen je zhasnutý. Předem děkuji za odpovědi.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riky78 8. 12. 2011 19:15

Tak jsem si taky koupil minuly tyden v utery tento mobil, napred nadseni na druhy den ale prisel necekany restart mobilu, bylo to pri hrani her rikam si asik byl zatizeni po te se restarovani cim dal tim vickrat opakovalo a ted se mi restaruje klidne i pri prohlizeni obycejnych obrazku :/ tak to je uz i na me prilis... mobil jsem kupoval v mironetu a dovezli mi ho.. tak se chcu zeptat jake bude nejlepsi reseni mam moznost ho jeste vratit do 14 dnu jelikoz to bude az v utery a nebo poslat jako reklamaci.. nevim jak je s postovnym budu ho muset nejspis zaplatit ze svojich kdyz ho vratim nevim jak u reklamace? jake reseni by jste volili popripade jak se to posila na ten mironet dekuju moc nebo jste snad nejak vyresili tento problem s resetovanim nebo vam jede v pohode? dekuju za odpovedi
riky78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hromec 14. 12. 2011 18:15

ahoj, nevíte někdo jak se dá u telefonu ZTE Blade obnovit tovární nastavení pomocí tlačítek??
díky za odpověď
hromec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelych 29. 12. 2011 12:22

hromec:
5 vteřin na googlu:
ZTE Blade hard reset

Try this: HOME + VOLUME UP + POWER ON ZTE Blade for hard reset recovery menu.

Hard reset possible with flasing a new ROM / hr from recovery menu

e.g ClockWorkMod recovery menu: Wipe /Factory reset

ZTE Blade (ZTE San Francisco) hard reset: FTM mode (aka Field Test Mode) With the phone turned off, press VOLUME DOWN + POWER key
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zentic 5. 1. 2012 15:02

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak je to se zprávami a pamětí...nemůžu nikde najít jestli má určenou kapacitu jako samsungy na 500, nebo jestli je spojená s paměťovou kartou...děkuji
zentic
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 8. 1. 2012 18:41

zentic: Je to zalezitost vnitrni pameti-ovsem pozor na to,ze pokud klesne volna pod 20mb nejdou pry prijimat...
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 11. 1. 2012 14:15

Mám po delší době docela zásadní problém se ZTE Blade - došla paměť na aplikace.

Mám CM7 rom ale to asi moc nehraje roli. Paměti pro aplikace má ten mobil cca 160MB a v mém případě to stačí na cca 60 aplikací. I když jsou na SD kartě, každá si i tak vezme kus hlavní paměti.

Je nějaká možnost jak paměť rozšířit (údajně existují nějaké rom-hacky), nebo existuje snad nějaký androidový obecný návod jak dávat aplikace na SD tak aby z nich v hlavní paměti nezůstal ani kilobajtík?
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod m.korych 13. 1. 2012 13:21

bigboban: Vytvořit si na SD kartě druhý oddíl a pomocí aplikace Link2SD na něj přesunout všechny aplikace.
m.korych
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 19. 1. 2012 08:41

m.korych: Je pravda že ten program mi pomohl. I když tedy nefunguje jak bych čekal. Pokud dle návodu dám nějakou aplikaci nalinkovat na sd tak se paměť neuvolní. Až když dám link a navíc přesun na sd tak se paměť uvolní. Jenže jen někdy. Prostě s nějakou aplikací to zafunguje s nějakou ne. Moc to nechápu.
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod m.korych 23. 1. 2012 18:26

bigboban: Zapomněl jsem zmínit, že k plné funkčnosti aplikace je zapotřebí Root telefonu.
m.korych
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků