ZTE Skate - obecná diskuse

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zelych 14. 5. 2012 18:45

Ono je celkem zasadni vec v te volbe po podrzeni prstu. Pokud se da "Odeslat do" tak se po te neukaze volba pro odeslani pres BT (u chranenych souboru) ale pokud se vybere "Odeslat do */*" tak tam bude nabitka vsech moznosti, kam sdilet obsah.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dikfi 17. 5. 2012 20:09

Zdravim. Poradte mi nekdo nejakou dobrou aplikaci na online tv, kterou si muzu pustit ct4 atd..
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 14. 10. 2012 20:56

Syn má staršího samsung star II - a je to pekelnej stroj. Má smysl mu koupit tohle? Je to pro mě za dobrou cenu u O2. Nemá speciální požadavky a v prodejně se mu líbil. Mě to připadá jako dobrej poměr cena/výkon.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 15. 10. 2012 15:27

Tak oproti jmenovanemu Samsungu si myslim, ze si docela dost polepsi. Sice osobne bych si ač jako bývalý majitel Skata uz neporidil z duvodu starsiho CPU, tak pro nekoho, kdo mel doposud hloupy telefon bez OS bude dobry.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2012 15:32

Oproti staru určitě. Otevřou se mu nové možnosti. Na rychlost, méně výkonu oproti dražším telefonům si taky podle mě stěžovat nebude. A pokud se mu líbil...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 18. 10. 2012 14:15

Díky. Když to stihnu do října, tak to bude skate, když ne, tak od listopadu má být skate pro (blade III). A ten bych si možná koupil i pro sebe místo nokie 5800.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod any123 12. 11. 2012 16:47

ahojte...dnes mi dosiel ZTE Skate ..mam taky problem...nejde mi internet...skusala som uz vselico...hladala som aktivacie na o2 strankach...a podobne..ale nic nefunguje... poradte prosim
any123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dikfi 18. 11. 2012 23:57

Musis do menu -> nastaveni -> a pak povol datove pamety..

Jinak v tydnu jsem byl u O2 reklamovat sveho "skejta", zacal se mi hromadit prach pod displayem a ne malo, tak jsem zvedavej s cim prijdou.. Podle me se jim ani nemuze vyplatit tuhle masinku opravovat..
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 17. 12. 2012 22:49

Zdravim. Nevite nekdo jak instalovat aplikace na pametovou kartu? Vetsina aplikaci jde po nainstalovani presunout na pametovku, ale jine, ktere potrebuji, zustanou v telefonu a nemam moznost presunu. Nevite jak na to? Protoze se 130MB na aplikace se toho moc udelat neda.
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod Zelych 21. 12. 2012 15:20

Je potreba root a pak treba za pomoci link2sd vytvorit na karte oddil do ktereho budou aplikace presouvany.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojc 11. 2. 2013 12:12

Zdravim mam jen dotaz jak mam udelat aby se mi fotky rovnou ukladali na sd kartu , teda jestli to jde ? diku dik no a rovnou i nejake aplikace :nenapadne
wojc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiriHorn 23. 2. 2013 12:59

Ahoj mám ZTE_SKATE android 2,3,5

bohuzel mám problém, nemuzu pripojit usb jako Flash disc
telefon pouze nabiji ... neukazuje se nic... poradí mi nekdo dekuji.
jiriHorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 2. 2013 18:40

Zkus v nastavení - připojení vybrat mass storage.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiriHorn 24. 2. 2013 00:10

Bohuzel v nastavení jako takovém to nenabízí, :) skousel sem to na ruznych PC s ruznyma Win. a stejne.. nwm asi chyba v Rom :) nejspis podle mě.. nefunguje mi ani blesk :D
jiriHorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mackkk 11. 4. 2013 11:55

to jiriHorn:
vyresil si ten blesk?
taky mi od zacatku nefunguje a to ani s orig. rom
mackkk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků