ZTE San Francisco od Orange - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xondrax 6. 8. 2011 08:47

Neznam Wildfire,ale mam ZTE Blade(ve skutecnosti Orange San Francisco)od unora a nemuzu si na nej stezovat,funguje k my spokojenosti,vydrz 2-3 dny v poho udelam...prechazel jsem z BlackBerry 8110 ktery bohuzel nefungovalo na 100% kvuli jeho nepodpore ze strany VDF.
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod bigboban 6. 8. 2011 16:27

Tak jsem od včerejška šťastným majitele ZTE Blade.

Postřehy:
  1. Super mobil! Do ruky padne mnohem lépe než Nokia 5230
  2. Zatím nevidím důvod instalovat nějaké custom rom apod. Rychlost ok, angry birds ok :D , atd..
  3. Dle Agory černá nebyla, není a nebude. Naopak koncem září bude bílá barva.
  4. Štve mě zamykání a odemykání tlačítkem nahoře! Tohle měla Nokia 5230 mnohem lepší.
  5. Nemá to "chytátko" na poutko! >:-(

Dotazy:
  1. Jak se zbavit v SMS těch šílených konverzací?? Chci normální SMS, co zpráva to kus, žádné grupy! Zkusil jsem Handcent sms ale jsou to opět jen hezčí konverzace! :/
  2. Jaké máte zásadní důvody k instalaci jiné romky?
  3. Lze nějak pořešit to odemykání viz bod 4 výše?
  4. Jak voláte přes SIP? Mám SIPdroid. Super program, funguje, ALE! Při hovoru jde zvuk protistrany z dolních bočních repro a ne z hlavního telefonovacího sluchátka. :grr:
  5. Jaké rozlišení má mít tapeta aby byla správně široká přes všechny displeje?
  6. Kde najít zdroj nějakých kloudných tapet? Mě zajímá především příroda.
  7. Jdou změnit i témata (vzhled) menu atd?
  8. Jak řešíte profily? Já se bez nich neobejdu. Zatím mám Quick profiles.


Díky za rady. :tleskani
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 8. 2011 21:20

1) zvyknes si .. taky jsem na to koukal ze zacatku a ptal se sam sebe PROC :)
2) zadne .. mam take puvodni uz dva mesice a zatim me nikdo nicim nepresvedcil .. ovsem jakmile vyjde oficialni 2.3, nikoliv ta leaknuta, tak do toho nejspis pujdu (pokud me do te doby nekdo neda padne argumenty pro custom rom)
3) mozna nejakou aplikaci z marketu, kdybys na neco prisel, dej vedet .. taky mi to neprijde zrovna pohodlny
5) imho je to jedno, telefon ti nabidne orez
6) dneska jsem objevil http://m.flikie.com/
7) primo temata nevim, ale urcite vyzkousej z marketu tzv. launchery - prostredi telefonu, napr. launcher pro
8) nijak, bocnima tlacitkama vypnu zvoneni
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigboban 8. 8. 2011 05:49

Tak na něco už jsem přišel sám, někde problém trvá:

  1. Konverzace nevyřešené - FUJ to je ale nesmysl, který **** to vymyslel? :shock:
  2. Asi počkám na oficiální 2.3 jestli se má tedy objevit
  3. Odemykání je záhada. Jednu chvíli mi svítilo po zamčení dolní pravé tlačítko s šipkou (lehce načervenale) a šlo s ním odemykat. Jenže po nějaké chvíli už to zase nefunguje! Jak zapnout odemykání šipkovým tlačítkem??
  4. V SIPdroidu je bug už minimálně rok. Autor to asi nespraví, protože tvrdí že je to bug Androidu (nejspíše téměř každého). Tenhle program je tedy k ničemu. Víte o jiném SIP klientovi?
  5. Problém je že když stáhnu tapetu ve správném rozlišení a uložím a pak ji chci nastavit jako tapetu tak se nesmyslně nabídne ořez a tapeta se tím zmrší. Já jsem na tapety a zvuky našel super program "Zedge", doporučuji!
  6. Na změnu témat kašlu. Spíš už by se mi hodilo nějaké grupování ikon v hlavním menu. Už jich tam mám milion. :D
  7. Tak u profilů teď aktuálně řeším to, zda jde automaticky zvolit profil po připojení k HF (auto). To uměla každá blbá nokie. :/
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod Hanis17 11. 8. 2011 20:15

ahoj marne schanim orange san francisco v bile barve. nevite nekdo nahodou kde jej sehnat nebo koupit? na orange uk ho nemuzu vubec objednat a nikde jinde jsem ho nesehnal :-( . nevi nekdo nahodou? byl bych vdecny. dekuji. A nebo koupit cerny a bily kryt. jenze kryt v bile taky nic :-( . dekuji za vsechny tipy
Hanis17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 12. 8. 2011 06:14

Dle dovozce bude nejspíš v průběhu září oficiálně u nás..
bigboban
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 8. 2011 15:39

Zdravim

par dnu mam Blade taky jakozto muj 3 androidí telefon. U minuleho (LG OO) jsem nemel moznost otestit HSUPA,predtim (HTC MAGIC) fungovalo HSUPA v pohode, limitace meho tarifu je 2M,v praxi jsem nameril do 1,8Mbit. Ale Blade ac snad vsude k nemu uvadeji, ze umi HSUPA do 5,7Mbit. , tak z nej dostanu vzdy jen max 380Kbit., tzn. zadna podpora HSUPA ale jen hole UMTS. Kde se stala chyba ???? Dela to i dalsim 3 majitelum Blade. Moje simka v jinem telefonu resp v modemu HSUPA podporujici no problem, UL vali co sit da.

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m1na 15. 8. 2011 22:17

Nemas nastavene "pouze 2G site"?
m1na
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 16. 8. 2011 07:25

bez urazky,cekal sem divnou reakci, ale az tak moc ne :lol: pokud namerim u DL 2,8mbit a u UL 380kbit, tak hadej, co asi je nastaveno...napovim ti,na display svihi ikona H a v klidu bez prenosu 3G. 8-)

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod schneeberg 19. 8. 2011 20:29

Je to zahada, me taky v CR OSF jede jen na 3G, zatimco v Nemecku i na tamni nejhorsi siti E-plus chytam 3G+

K tomu odemykani... podle me nelze jinak nez tlacitkem nahore. Leve dolni tlacitko (sipka) funguje jen pri nabijeni (cervene, od 90 procent nabiti zelene) nebo kdyz signalizuje nejakou udalost (sms, mail, upominka apod.)
schneeberg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Scuber 24. 8. 2011 20:53

Ahoj kluci,
jsem tu nový, dnes jsem se stal šˇastným majitelem ZTE Blade a také vůbec prvního telefonu s Androidem, takže se předem omlouvám, pokud Vám mé dotazy přijdou hloupé. Každý někdy začínal ;-)
Předem bych se chtěl zeptat na Wi-fi - když ji zapnu a dám připojit k síti, tak to píše získávání adresy z IP ale nepřipojí se. Co s tím?
Dále - v prohlížeči se mi stránky zobrazují jako wap, ne jako normál na pc. Slyšel jsem, že to je způsobeno špatné nastaveným VPN - Vodafone to nějak upravuje ty stránky - jak to napravit?
Toť asi zatím vše.
Všem moc díky za rady ;-)
Scuber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod biotik 3. 9. 2011 22:23

Ahojte páni, neviem či tu už táto otázka bola, ale chcel by som sa spýtať či aj vy máte také tiché slúchadlá na ZTE blade :-/ mám to naplno a stále je ten zvuk slabý... SW tam mám pôvodný(2.1 update 1). Chcem vedieť či je to bug , či to ten mobil má tak predvolené ... :) vďaka za odpoveď
mobil: Orange San Francisco
PC: ASUS N53SV
biotik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schneeberg 13. 9. 2011 19:59

To Scuber: asi uz jsi to vyresil sam, ale pokud ne, tak si zkus z Marketu stahnout Wifi Fix pro Blade, me se to pak zlepsilo, ale 100% to stejne neni. No a k tomu druhemu: nemyslis tim, ze se to presmerovava na stranky zacinajici m. misto www. ? Tak to bohuzel je, musim tam nakliknou odkaz "Prepnout na klasicke zobrazeni" nebo podobne.
schneeberg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sowoj 13. 9. 2011 20:07

biotik: nepoužívej originální sluchátka! kup naky normalni
sowoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panet 13. 9. 2011 23:02

Videl jsem na Aukru baterku 1500 mAh, mate s ni nekdo zkusenosti?
Rozchodm na tom ICQ?

Sorry, nikdy jsem nic takovyho nemel v ruce, zatim mam Siemens M65, ale laka me cumet na web na dloooouhe porade...
a
panet
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků