ZTE San Francisco od Orange - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BigFoot007 9. 5. 2012 17:22

to akmil2268 - som uz rok aj daco majitelom zte telefonov - najprv blade od januara 2011 do januara 2012 a teraz prezmenu skate, a popravde prekvapil si ma, toto som fakt necakala, otestoval som si to aj na slovensku a fakt mi nejde hsupa, len hsdpa, upload mi ide obycajnym UMTSkom...ale kedze toho vela neuploadujem, tak mi to je popravde jedno, ale aj tak, kde asi udelali soudruzi z ciny chybu?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 9. 5. 2012 18:00

a tak on uploaduje malo kdo ale jde o ten princip, ze vyrobce pise neco a k pravde na mile daleko...

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaLi_87 17. 6. 2012 07:58

Nové BETA verzie:

ColdFusionX for the ZTE Blade [ROM] [UPDATED - 15/06]

Changelog:
15/06/2012
A boatload of fixes
Fixed battery drain after airplane mode
Added CFX settings - partially thanks to KonstaT
Synced with CM repos
A heap of Gerrit patches to extend fuctionality
Some interesting options in settings


AOKP-CM9 Remix RC 6.6.4

Changelog:
- Kernel : fixed to compile with Linaro GCC 4.7 toolchain.
- Compile with Linaro GCC 4.7 toolchain, more fixes is coming (more fixes from the linaro aosp should be coming)
- AOKP RomControl : slide widget on nav bar, fix weather service FC, music layout toggle
- Adopted TOMG works on OTA releasetool, non essential content will not be install if System Partition size was found below 210mb
(these optional items have been moved to "extras" folders inside the rom file.)
Naposledy upravil Fíla dne 17. 6. 2014 10:15, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněny již nefunkční odkazy
LaLi_87
Junior

Odeslat příspěvekod Radajzek 7. 3. 2013 20:38

Taky vám to tak blbě fotí jako mně ? Fotky jsou i přes to, že to má autofokus neostré jako z nějakého lowendu za 1000,- z Tesca :(

Dá se to nějak zlepšit ? třeba doinstalováním nějakého softu pro foťák ?
Radajzek
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 3. 2013 00:49

Žádný soft ti v mobilu nepomůže. Max. pak upravit v pc. Jak se u nás na Hané říká: z hovna neupleteš bič. Prostě je nic s tím neuděláš. Navíc to nemá ani LED a tak to fotí jen za slunečna. Zlatý starý SE 750. Jinak důstojný nástupce je ZTE V970. 8-)
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 3. 2013 06:55

fotak to je velka slabina ZTE-ček...bohuzel vyrobce stale zjevne nechape, ze nejsou jen cinani,co si delaj momentky...velmi si tim srazi svoje telefony...snad na to jednou prijdou a pak se budou byt do hlavy, ze si podelali naladu u zakazniku a nebo naopak se uklidni tim, ze to byla planovana strategie :D

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 3. 2013 15:50

Myslím, že V970 je někde jinde. Ale upřímně řečeno na fotky bude vždy foťák. Optika se ošulit a minimalizovat moc nedá.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 3. 2013 16:53

na androidu 4.2.2 od KonstaT mi přijde, že jsou fotky o chlup použitelnější, jinak je to samozřejmě bída díky použitému hw
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smallshady 10. 4. 2013 20:28

na blejdu mi krupnul displej (netusim jak, par padu uz zvladl chrabe, mel jsem ho v kalhotach a kdyz jsem se k nim vratil nasel ho tak), na dotyky reaguje normalne i v miste nejvetsi prasklilny, nema nekdo predstavu kolik by mohla stat oprava?
diky
smallshady
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod smallshady 10. 4. 2013 21:04

Diky, takze by melo stacit toto, popr. toto. A k vymene staci sroubovacek?
smallshady
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mackkk 11. 4. 2013 16:55

mam Skate s clockworkmode,ale nevim jak zrychlit CPU
CPU tuner a No-frills neunguji, umoznuji max 800 MHz a to je puvodni hodnota
jak teda na to ?
mackkk
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků