Nubia Z11 MiniS - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod helpspb 30. 3. 2017 19:45

iceman27 píše:Tak to je na pytel. Dost jsem o něm přemýšlel, že ho vezmu pro holku, ale vypadá to, že radeji vezmu Honor 6X.
Škoda je to pěkný telefon.


Tak pokud přítelkyně bude zálohovat data před tím, než se pustí do experimentů, tak si myslím, že bude v pohodě. Respektive já mám mobil už skoro dva měsíce a naprostá spokojenost :) hola launcher nevím, ale zkoušela jsem i nova launcher a v pohodě
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Fananas 31. 3. 2017 16:42

Fananas píše:Tak jsem telefon zakoupil..vcera prisel..
Vychozi ikonky nic moc tak jsem vyzkousel nainstalovat hola launcher ale po vyzkouseni jsem mel pocit ze se s zakladem od nubie dost hada tak jsem ho dal odinstalovat...a pri restartu se telefon zasekl a na obrazovce porad sviti : Be yourself...hezke..baterka vyndat nejde ze a kombinace tlacitek hlasitost up plus zapinani nejde take...a co ted... :(

vratit ?


tak mnohem delsi podrzeni volume+zapnuti nez udavaji na forech telefon restartovalo...takze jedu dal..asi to byla ma blbost cpat tam ten hola launcher na silu a pak ho mazat kdyz nechtel,ale znate to-jak je clovek na neco zvyklej...
..ted mam vse zpet jak bylo a telefon maka jak ma..jinak maximalni spokojenost...vynikajici signal a wifi..tam kde jsem mel se starym problem jede jako o zivot...je rychlej,slusne foti,hry luxus,reprak slusny (zkouska
koupelna)...zatim vrele doporucuji

p.s : kdyby se nekomu sekl tak restar je drzenim volume+zapinani....na jednu strasnu hlasitosti restartujete na druhou jdete rovnou do menu kde je moznost smazat do tovarniho nastaveni (muj pripad)
Fananas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fananas 7. 4. 2017 21:00

kdyby nekdo sehnal solidni 3D tvrzene sklo dejte prosim odkaz...zatim jsem nasel jen ty male co nejsou az po okraj...
Fananas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nofka 30. 4. 2017 12:54

Telefon mam od vcera doma. Par postrehu: cestina je relativne ok, par prekladu nic moc, ale zadna tragedie. Pri psani sms nejde telefon otocit nalezato, musela jsem si stahnout jinou appku, abych nalezato mohla psat.

Mam ale problem pri psani sms a vyhledavani kontaktu, na ktery sms zaslat. Musim napsat minimalne prvni 3, nekdy i 4 pismenka, nez mi to najde spravny kontakt. Napriklad chci vyhledat kontakt Maruska, pisu m, ma, mar a porad mi to ukazuje nesmysly. Az kdyz napisu maru, tak mi to najde spravne kontakty. Ve starem Samsungu S4 to funguje vyborne, staci napsat MA a vyjedou vsechny relevantni kontakty. Uz jsem stahla 3 ruzne appky na smsm a ve vsech je to stejne.

Kdo mate tento telefon, dela vam to taky? Je to problem telefonu nebo nejakeho nastaveni? Diky za odpovedi.
nofka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helpspb 13. 5. 2017 18:06

Souhlasím, že telefon se neotočí a nejde mi psát sms naležato, ale to sem ani nikdy nezkoušela, ani by mě to nenapadlo :) co se týče vyhledávání kontaktů, funguje bez problémů po zadání druhého písmene to okamžite vyskakuje.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 5. 2017 00:19

Recenze Nubia Z11 miniS
http://mobil.idnes.cz/recenze-nubia-z11-minis-06t-/telefony.aspx?c=A170511_160525_telefony_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mir71 24. 5. 2017 18:31

Jak je to s NFC ? Nubii mám z T.S.Bohemia a po NFC ani památky ???
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod helpspb 24. 5. 2017 18:34

NFC má jen čínská verze pokud vím.
helpspb
Junior

Odeslat příspěvekod mir71 24. 5. 2017 19:47

V recenzi na idnes NFC je zaškrtlé !!!!
http://mobil.idnes.cz/katalog2.aspx?id=167
proto mě to zarazilo ?
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 24. 5. 2017 21:04

A máš skutečně mini 11 s? Nebo jen mini 11? Ale ani u S ts bohemia nfc neuvádí.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gepvun 25. 5. 2017 10:41

Asi hloupý dotaz, ale umí ukládat fotky přímo na microSD kartu? Kolik v čistém telefonu zbývá z těch 64GB?
Umí LTE a všechny frekvence v obou SIM slotech?

A máte někdo zkušenosti s nákupem přímo z nubiamobileshop.com? Případně i s nějakými reklamacemi nebo řešením problémů? Jako jestli je to v pohodě, kam to člověk posílá, jestli je to vůbec dobrý nápad nebo tam jsou nějaké zásadní problémy apod. (Rozhoduju se mezi Z11 MiniS a Z17 Mini, který v Česku ještě k dostání není a až bude, tak pořád o několik tisíc dražší)
Gepvun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kitt2002 25. 5. 2017 11:34

Nevíte, kde sa dají zkouknout a vyzkoušet několik modelů Nubií?Díky JK
S10 plus
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod mir71 25. 5. 2017 16:44

Dnes jsem volal do vspdata ( cz servis ),a tam mě řekli,že mini11s skutečně NEMÁ NFC !!!!!
Jak je to u vás ?

-- 25. 5. 2017 17:50 --

Asi hloupý dotaz, ale umí ukládat fotky přímo na microSD kartu? Kolik v čistém telefonu zbývá z těch 64GB?
Umí LTE a všechny frekvence v obou SIM slotech?
Já mám 2 sim,ale je tam odkaz na úložiště,takže asi ano ?
Ze 64GB zůstane 52GB.
LTE umí jen jedna SIM O-(
mir71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 31. 5. 2017 20:04

Mám dotaz na majitele tohoto telefonu, jde nějak změnit styl ikon ( má nějaký theme manager ), poněvadž výchozí nejsou nic moc.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 31. 5. 2017 20:19

Dle informací na gsmarena.com Nubia Z11 mini S disponuje NFC.
DRSG
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků