Je dobrý nápad teď kupovat P30 po těch blacklistech v USA?

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod CRHS 25. 5. 2019 23:25

Chtěl jsem babičce koupit P30 (kvůli focení). Nyní ale jsem velmi na pochybách, vzhledem k tomu co se kolem Huawei děje a jelikož telefon nestojí pakatel, nerad bych toho litoval. Má tedy smysl ještě Huawei kupovat, nebo je rozumnější se už poohlížet jinde?

Díky
CRHS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 25. 5. 2019 23:34

Babičce ho klidně kup.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 5. 2019 23:38

Koupil bych hned dva, babicka bude rada.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopydlno 26. 5. 2019 01:05

No super, škoda moje babička s dědečkem jsou cca 55 let mrtvi, tak nevím jestli by chtěli kvůli focení tenhle přístroj, v noci by určitě nefotili, a přes den je lepší i Sony Z3, viz odkaz jednoho mladíka v diskuzi mobilmanii, že nějaká holka (asi polka) vyhrála světovou cenu právě s tímhle mobilem Sony Z3, na instagramu má plno fotek, a pokud nejsou cwaknuté bezzrcadlovkou Sony AR II, tak jsou lepší jak ten Huawei. Ale záleží na každém co se mu líbí. Jen můj názor.
kopydlno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 26. 5. 2019 04:53

Ta Polka to fotila Sony Xperia XZ3
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 8. 6. 2019 21:45

Člověk si musí odpovědět sám. Jak je to nastavené teď je jasné (bez updatu systému, bezpečnostní aktualizace snad ano, google play OK). Funkčně by tedy podle mě neměl být problém. Ohledně fotoaparátu záleží na tom, co využije a co ne. Jasně, na noční fotky a největší přiblížení, P30 je v součanosti nejdál. Ale třeba takový Galaxy S10 má přeci jen v tomhle ohledu lépe odladěný software, takže obvykle tak agresivně neodšumuje a barevně se obvykle více blíží realitě (což u Samsungu může vyznít absurdně).

Každopádně obdivuju babičku. V mém okolí se všichni nad 60 s chytrými telefony trochu perou (zvláště pak ženy).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miguel323 9. 6. 2019 07:54

Nenech se vystrašit americkou propagandou...Trump nakonec ustoupí,páč až ČÍNA zařízne minerály,tak si v tom úžasným USA nevyrobí ani baterku.
Já do Huaweie jdu....
miguel323
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků